Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupić OKNA?

OKNA DRZWI

81 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~dobra rada~

~dobra rada~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 20:56:47

nie zapomnijcie tylko stare okna wywalic do lasu! taka moda ostatnio. a wiadomo, na mode nie ma rady!

Będzie super paliwo do kopciucha,nie wyrzucajcie.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 21:31:20

Zastanawiam się nad zakupem okien z firmy PiK. Jest to nowa firma. Jak ona stoi z płynnością? Obawiamy się czy dostaniemy okna po wpłacie.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 22:26:35

Zastanawiam się nad zakupem okien z firmy PiK. Jest to nowa firma. Jak ona stoi z płynnością? Obawiamy się czy dostaniemy okna po wpłacie.

Mysle ze o to akurat możesz byc spokojny. Widac ze sie rozwijają bo najpierw mieli male biuro na wojska polskiego a teraz duzy punkt kolo przejazdu.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 18:40:05

Czy ktos z was ma u siebie takie duze okno tarasowe przesuwne? Jak sie sprawuje takie okno nie ma problemu z otwieraniem itp? Jeśli ktos ma to ile kosztowal montaz takiego okna?

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 18:40:53

Czy ktos z was ma u siebie takie duze okno tarasowe przesuwne? Jak sie sprawuje takie okno nie ma problemu z otwieraniem itp? Jeśli ktos ma to ile kosztowal montaz takiego okna?

#66 ~Geniusz~

~Geniusz~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 20:37:59

U pawła

#67 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 06:05:31

Ja kupiłam okna w firmie PIK-BUD i jestem bardzo zadowolona miła obsługa fajne biuro i montaż bardzo profesjonalny. Widać że znają się na swojej robocie. Szczerze polecam.

#68 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 06:05:43

Ja kupiłam okna w firmie PIK-BUD i jestem bardzo zadowolona miła obsługa fajne biuro i montaż bardzo profesjonalny. Widać że znają się na swojej robocie. Szczerze polecam.

#69 ~Dwa asy~

~Dwa asy~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 07:12:12

Pik bud może i ok. Ale są drozsi od konkurencji tyle w temacie.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 17:45:26

Ja mam obsuwę... zobaczymy co dalej

#71 miguel

miguel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 08:45:07

Nie wiem jakie okna szukasz, w sensie z czego mają być wykonane. Ja mam okna PCV i mogę Ci je polecić bo mam z nimi wieloletnie doświadczenie. Jakieś 10 lat temu kupiłem swoje okna w Oknoplaście i moim zdaniem jak na 10 lat użytkowania to są bardzo dobrej jakości i w dobrym stanie wizualnym. Jeszcze długo mi posłużą, więc jeśli zależy Ci na oknach na lata to Oknoplast będzie dobrym wyborem w kwestii okien PCV. 

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:16:29

Ja kupuję okna w sklepie z oknami. Co za durny post. Wejść na forum potrafi, a w google juz ciężko.

#73 miguel

miguel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 15:59:13

Ja kupuję okna w sklepie z oknami. Co za durny post. Wejść na forum potrafi, a w google juz ciężko.

Sklep sklepowi nie równy. Jeżeli ktoś szuka dobrych okien i prosi o poradę to dlaczego mamy mu nie doradzić lub podzielić się swoimi doświadczeniami?

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 19:26:17

Nie wiem jakie okna szukasz, w sensie z czego mają być wykonane. Ja mam okna PCV i mogę Ci je polecić bo mam z nimi wieloletnie doświadczenie. Jakieś 10 lat temu kupiłem swoje okna w Oknoplaście i moim zdaniem jak na 10 lat użytkowania to są bardzo dobrej jakości i w dobrym stanie wizualnym. Jeszcze długo mi posłużą, więc jeśli zależy Ci na oknach na lata to Oknoplast będzie dobrym wyborem w kwestii okien PCV.

W ktorym punkcie kupiłeś okna z oknoplastu?

#75 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 18:49:18

W ktorym punkcie kupiłeś okna z oknoplastu?

Ja kupiłam w ub. roku okna u p. Wilniewczyca koło p,Popiołka z montażem i jestem bardzo zadowolona!.

#76 ~tomasz90422~

~tomasz90422~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 11:23:30

Jeśli jeszcze nie macie nic konkretnego wybrane to ja ze swojej strony polecam firmę Drutex. Współpraca z nimi na pewno się Wam spodoba, tak samo jak ich produkty oraz jakość wykonywanych usług. Okna są trwałe, nic się z nimi nie dzieje i są dobrą inwestycją na długie lata.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 19:07:00

Ja kupiłam w ub. roku okna u p. Wilniewczyca koło p,Popiołka z montażem i jestem bardzo zadowolona!.

Ten pan ma już dobroplast a nie oknoplast a niestety to drobna różnica

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:13:49

ja uwazam, że warto sie zainteresować oferta inter-house.co.uk

#79 ~stary montażysta~

~stary montażysta~
  • Goście

Napisano wczoraj, 16:47:19

Kiedyś liderem rynku była Veka ale droga

Drutex to już stara pewna marka z wieloletnią tradycją no i tania można nawet powiedzieć bardzo tania.

Ostatnio pojawiło się u nas też Dako to taka podrabiana Veka wiec niby powinno być ok ale spotkałem się że strasznie wieje przez te okna a firmy montujące nie zawsze chcą rozpatrywać reklamacje...

Wg mnie chyba najlepiej drutex cena-jakość wygrywa

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:03:51

Kiedyś liderem rynku była Veka ale droga
Drutex to już stara pewna marka z wieloletnią tradycją no i tania można nawet powiedzieć bardzo tania.
Ostatnio pojawiło się u nas też Dako to taka podrabiana Veka wiec niby powinno być ok ale spotkałem się że strasznie wieje przez te okna a firmy montujące nie zawsze chcą rozpatrywać reklamacje...
Wg mnie chyba najlepiej drutex cena-jakość wygrywa

Szanowny Panie jeśli określić się pan jako stary montarzysta to należało by mieć choć trochę elementarnej wiedzy bo to ze montuje pan okna wiele lat to wcale nie znaczy ze montuje je pan dobrze może od wielu lat montuje je pan źle.
Ale do rzeczy, Veka fakt od wielu lat jest w czołówce jeśli chodzi o profile okienne ale firma dako to nie żadna podróbka ve kiedy to firma która produkuje okna z profili veka, salamander etc.. Panie montazysto nie wiem czy pan wie ale veka nie produkowała nigdy okien tylko profile okienne. Co do firmy drutex to jaka cena takie okna, słabe okucia maco multi matic chyba tańszych juz nie ma chyba że jakieś tureckie, słabe wzmocnienie stalowe wewnętrzne do tego montaż który okoliczni dealerzy także nie mają najlepszego. Chętnych do kupna okien tej firmy zachęcam do zapoznania się z warunkami reklamacji oraz kosztami przyjazdu serwisu.
Pamiętajcie dobre okna to tylko połowa sukcesu druga to dobry montarz.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: OKNA DRZWI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych