Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupić OKNA?

OKNA DRZWI

74 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~dobra rada~

~dobra rada~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 20:56:47

nie zapomnijcie tylko stare okna wywalic do lasu! taka moda ostatnio. a wiadomo, na mode nie ma rady!

Będzie super paliwo do kopciucha,nie wyrzucajcie.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 21:31:20

Zastanawiam się nad zakupem okien z firmy PiK. Jest to nowa firma. Jak ona stoi z płynnością? Obawiamy się czy dostaniemy okna po wpłacie.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 22:26:35

Zastanawiam się nad zakupem okien z firmy PiK. Jest to nowa firma. Jak ona stoi z płynnością? Obawiamy się czy dostaniemy okna po wpłacie.

Mysle ze o to akurat możesz byc spokojny. Widac ze sie rozwijają bo najpierw mieli male biuro na wojska polskiego a teraz duzy punkt kolo przejazdu.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 18:40:05

Czy ktos z was ma u siebie takie duze okno tarasowe przesuwne? Jak sie sprawuje takie okno nie ma problemu z otwieraniem itp? Jeśli ktos ma to ile kosztowal montaz takiego okna?

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 18:40:53

Czy ktos z was ma u siebie takie duze okno tarasowe przesuwne? Jak sie sprawuje takie okno nie ma problemu z otwieraniem itp? Jeśli ktos ma to ile kosztowal montaz takiego okna?

#66 ~Geniusz~

~Geniusz~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 20:37:59

U pawła

#67 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 06:05:31

Ja kupiłam okna w firmie PIK-BUD i jestem bardzo zadowolona miła obsługa fajne biuro i montaż bardzo profesjonalny. Widać że znają się na swojej robocie. Szczerze polecam.

#68 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 06:05:43

Ja kupiłam okna w firmie PIK-BUD i jestem bardzo zadowolona miła obsługa fajne biuro i montaż bardzo profesjonalny. Widać że znają się na swojej robocie. Szczerze polecam.

#69 ~Dwa asy~

~Dwa asy~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 07:12:12

Pik bud może i ok. Ale są drozsi od konkurencji tyle w temacie.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 17:45:26

Ja mam obsuwę... zobaczymy co dalej

#71 miguel

miguel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 08:45:07

Nie wiem jakie okna szukasz, w sensie z czego mają być wykonane. Ja mam okna PCV i mogę Ci je polecić bo mam z nimi wieloletnie doświadczenie. Jakieś 10 lat temu kupiłem swoje okna w Oknoplaście i moim zdaniem jak na 10 lat użytkowania to są bardzo dobrej jakości i w dobrym stanie wizualnym. Jeszcze długo mi posłużą, więc jeśli zależy Ci na oknach na lata to Oknoplast będzie dobrym wyborem w kwestii okien PCV. 

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:16:29

Ja kupuję okna w sklepie z oknami. Co za durny post. Wejść na forum potrafi, a w google juz ciężko.

#73 miguel

miguel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 15:59:13

Ja kupuję okna w sklepie z oknami. Co za durny post. Wejść na forum potrafi, a w google juz ciężko.

Sklep sklepowi nie równy. Jeżeli ktoś szuka dobrych okien i prosi o poradę to dlaczego mamy mu nie doradzić lub podzielić się swoimi doświadczeniami?

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 19:26:17

Nie wiem jakie okna szukasz, w sensie z czego mają być wykonane. Ja mam okna PCV i mogę Ci je polecić bo mam z nimi wieloletnie doświadczenie. Jakieś 10 lat temu kupiłem swoje okna w Oknoplaście i moim zdaniem jak na 10 lat użytkowania to są bardzo dobrej jakości i w dobrym stanie wizualnym. Jeszcze długo mi posłużą, więc jeśli zależy Ci na oknach na lata to Oknoplast będzie dobrym wyborem w kwestii okien PCV.

W ktorym punkcie kupiłeś okna z oknoplastu?

#75 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 18:49:18

W ktorym punkcie kupiłeś okna z oknoplastu?

Ja kupiłam w ub. roku okna u p. Wilniewczyca koło p,Popiołka z montażem i jestem bardzo zadowolona!.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: OKNA DRZWI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych