Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupić OKNA?

OKNA DRZWI

81 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 09:02:08

Tylko, że Drutex nie zajmuje się montażem, tylko produkcją :):) :).

#42 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 09:04:41

Drutex jest dobry dopukij nie będzie montażu a później reklamacji. Reklamacja złożona do punktu w aleksie jest rozpatrywana przez miłego aczkolwiek niezby znajoacego się na montażu Pana. Po czy on stwierdza że okna są dobrze za montowane ale jeśli chcemy może wezwać serwis z drutexa na koszt klienta. Koszt wizyty serwisu z centrali drutex to 300 zl Plus kilometrówka za dojazd. Także bądźcie ostrożni z tym drutexem.

Tylko, że drutex jest producentem okien i nie zajmuje się montażem. To tak jakbyś do producenta cegieł miał zastrzeżenia, bo murarz krzywo ściany postawił :)

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 10:56:23

tylko jest problem w tym ze ja nie napisałem ze  Drutex zajmuje sie montażem. Tylko o tym ze reklamacje zgłoszone do dealera drutexu w Aleksandrowie sa rozpatrywane prze nich a jeśli się z nim nie zgadzamy ich opinia  to może przyjechać serwis na koszt klienta końcowego. W konsekwencji skutkuje to tym iż Drutex nie ma praktycznie reklamacji ponieważ jeżeli ktoś ma zapłacić kilkaset  za  odwiedziny  serwisu daje sobie spokój. 

Mam nadzieje ze teraz Pan rozumie o co chodzi

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 21:33:17

Myślę, że to czy rozpatrzą reklamacje zależy od konkretnej sprawy, nie ma co się zaperzać, że każdy będzie miał z nimi problemy. To prawda, ze oni nie zajmują się montażem, tylko zewnętrzna firma. Ja na szczęście nie miałem z niczym problemu i dobre aluminiowe okna od nich mam już kilka lat. 

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 10:14:42

Tylko, że drutex jest producentem okien i nie zajmuje się montażem. To tak jakbyś do producenta cegieł miał zastrzeżenia, bo murarz krzywo ściany postawił :)

Jeśli autoryzowany dystrybutor wstawił źle okna, to on powinien ponosić koszty dojazdu serwisu. Teraz działają tak, że klient jest w czarnej dziurze. Sprawa do UOKiK.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 21:14:43

Cześć, chciałabym poznać opinie nt. polskiego producenta okien angielskich internationalwindows.pl. znacie, polecacie?

#47 ~ArturOlszewski~

~ArturOlszewski~
  • Goście

Napisano 09 maj 2018 - 09:35:28

To prawda, Drutex do montażu ma zewnętrzną firmę, więc niesprawiedliwie jest oceniać jakość okien przez aspekt firmy, która je zamontowała, choć ja muszę przyznać, że do montażu nie mam zastrzeżeń, wszystko dobrze poszło. Ogólnie okna naprawdę fajne i cenowo i jakościowo.

#48 ~vvb~

~vvb~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 12:34:28

Bym podpowiedziała okna czy drzwi Okno Plus, polska stolarka, w bardzo dobrej jakości materialów. Nie produkują rzeczy na słabych chińskich czy wietnamskich tworzywach. Sama widzę u nas, jak okna sobie radzą, bez wypaczania się, odkształceń i innych uszkodzeń.

#49 ~Dziwne to~

~Dziwne to~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 20:37:52

W sklepie to chyba logiczne

#50 ~syliaa~

~syliaa~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 22:36:25

Okna iglo light od drutexu są godne polecenia, jak szukacie pcv. Moim zdaniem warto zastanowić się też nad oknami z aluminium, one są wytrzymalsze i bardziej efektownie się prezentują, a parametry izolacyjności cieplnej są podobne.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 06:33:31

Ludzi, gdzie macie rozum, pytalem o okna drewniane bo chciałem kupic, a wy mi tu aluminiowe i PVC.

#52 ~Emeryt~

~Emeryt~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 11:38:56

Co za banda z tymi firmami okien aż strach kupować ładnie się reklamują a póżniej klops.Widać jacy fachowcy są w tych firmach nie mają pojęcia w tym temacie a jeżeli chodzi o ceny to As ma tańsze od tych przy olkopie ale co z tego jak są niesłowni w cenach i montażu.Najlepiej firmę wziąść  z innego rejonu i może bedzie nawet taniej.

#53 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 20:29:26

Podobno nowa firma z oknami otwiera się na Wojska Polskiego w bloku

#54 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 13:02:05

Problem firmy AS zaczyna się już na poziomie właściciela który zamiast rozliczać pracowników z błędów, uważa że to winni są kupujący, dlatego nie szanuje się tu klientów. Jedynym błędem klienta jest złożenie zamówienia u nich.

Zgadzam się z tą opinią.

#55 ~Urlich~

~Urlich~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 20:31:29

Proponuje się przejechać do Wagańca ,do pana Każmierczaka ,firma bodajże nazywa się drewex.

#56 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 07:29:24

Ja zakupiłam okna z firmy Pikbud z Wojska Polskiego i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 07:36:47

Market OBI.

#58 ~dawjonku~

~dawjonku~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 17:43:51

Ja mam u siebie Drutexy i spisują się na medal. Nie mam zastrzeżeń zarówno pod kątem jakości wykonania, szczelności, jak i ceny tego konkretnego modelu. Wybór padł na PCV i nie żałuję.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 19:24:03

Ja Kupiłem w Karo. Jakis gostek przyjechał wymierxyl. Troche potargowałem i kupiłem montaż też od nich. Zero zastrzeżeń pozdrawi

#60 ~kwdnwbviu~

~kwdnwbviu~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 20:40:15

nie zapomnijcie tylko stare okna wywalic do lasu! taka moda ostatnio. a wiadomo, na mode nie ma rady!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: OKNA DRZWI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych