Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupić OKNA?

OKNA DRZWI

81 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 16:34:26

A rolety zewnętrzne gdzie kupić?

KRISPOL

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 10:29:04

Okna z drutexu same w sobie nie są źle ... ale najważniejsze w oknach to jest ich poprawny montaż a to w aleksandrowskich punktach leży totalnie. Możesz montaż niezgody ze sztuką. U sąsiada balkon zamontowany na kliny ułożone w poprzek na moją sugestię ze to jest błąd bo nie da się nałożyć piany i będzie przemarzac montażysta powiedział że się mylę .... i teraz przemarza.
Generalnie w Aleksandrowie nie kupisz dobrych okien. Proponuję Toruń ale nie drutex bo tam mają słabych montażystów.
Na pewno w drutexie porównując do innych będzie dużo taniej ale to zależy od Ciebie.
Okna to dość spory wydatek także dobrze przemys.

Z tym montażem to prawda. Okna montują na klinach zostawiając dziurę od dołu z którą później martw się panie.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 12:19:39

Szkoda ze już usunelo wpis właściciela z firmy AS z danymi kontaktowymi, czyby było zbyt duzo reklamacji?

Ale reklamacji to w sumie u was nie ma bo wszystkie wy rozpatrujecie, a jeśli klient chce wezwać serwis drutexa z Bytowa musi zapłacić kilometrówkę za dojazd plus koszt roboczo godziny.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 18:20:56

Szkoda ze już usunelo wpis właściciela z firmy AS z danymi kontaktowymi, czyby było zbyt duzo reklamacji?

Ale reklamacji to w sumie u was nie ma bo wszystkie wy rozpatrujecie, a jeśli klient chce wezwać serwis drutexa z Bytowa musi zapłacić kilometrówkę za dojazd plus koszt roboczo godziny.

Skończyła się pamięć w skrzynce pocztowej właściciela. Teraz pół roku będzie odpisywał, albo i nie bo i tak ma głęboko gdzieś klientów. Jak nie masz charakteru to nie masz szans.

#25 ~Gość zadowolony z Karo~

~Gość zadowolony z Karo~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 22:52:40

Chciałabym powiedzieć, że Karo to nie jest As. Miałam ofermy z dwóch tych firm i ostatecznie zdecydoqalam się na Karo po dyskusji z Panią, która była u nas na pomiarze. Nie żałuję, wszystko co ustaliłam było zrealizowane, dodatkowo doradziła mi na przyszłość w sprawie mebli i pewnie skorzystam dalej z ich usług. Sprawdzone i polecam bardzo.

#26 ~łukasz~

~łukasz~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 23:36:24

Jeżeli chodzi o montaż okien to np. drzwi balkonowe powinny mieć od dołu tzn. poszerzacze na grubość ocieplenia i posadzki a grubość piany montażowej po obwodzie ok. 1,5 cm tak mamy zamontowane prawidłowe okna i nie mamy żadnych mostków

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2017 - 19:09:37

Jeżeli chodzi o montaż okien to np. drzwi balkonowe powinny mieć od dołu tzn. poszerzacze na grubość ocieplenia i posadzki a grubość piany montażowej po obwodzie ok. 1,5 cm tak mamy zamontowane prawidłowe okna i nie mamy żadnych mostków

Prawidłowo zamontowane okno powinno być stabilne dołem. Oczywiście można zastosować styropian, jednak tylko styropian twardy wraz z szyną metalową przykreconą do okna. Zwykły styropian się nie nadaje i powoduje późniejsze problemy z oknami. Jeśli nie posiadamy odpowiedniego systemu dolnej części okna to wtedy lepiej mieć mostek cieplny i zastosować cegłę lub bloczki.

#28 ~Falz~

~Falz~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 08:12:07

W roli ścisłości to każdy dostawca okien ma w ofercie poszerzenia, można je montować od dołu ramy co ma racje bytu przy balkonie ale także po bokach lub od góry, ale to już zazwyczaj wynika z błędnego pomiaru i w tedy ratujemy się poszerzeniami.

Ta sam kwestia dotyczy zwykłych okien gdzie powinny być one osadzone na listwie pod parapetowej a nie bezpośrednio na murze. O inne kwestie montażowe czy to montować na taśmy, uszczelniacze, sznury rozprężne to już kwestia na dłuższą rozmowę.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 19:35:58

W roli ścisłości to każdy dostawca okien ma w ofercie poszerzenia, można je montować od dołu ramy co ma racje bytu przy balkonie ale także po bokach lub od góry, ale to już zazwyczaj wynika z błędnego pomiaru i w tedy ratujemy się poszerzeniami.
Ta sam kwestia dotyczy zwykłych okien gdzie powinny być one osadzone na listwie pod parapetowej a nie bezpośrednio na murze. O inne kwestie montażowe czy to montować na taśmy, uszczelniacze, sznury rozprężne to już kwestia na dłuższą rozmowę. </p></p>

To powinien być standard. Bez odpowiedniego systemu w oknach balkonowych trzeba się sporo później nakombinować.
Szkoda że chyba wszystkie Aleksandrowskie firmy nie montują systemów, za to zostawiają dziury pod oknami z którymi nie wiadomo co później zrobić, bo każde rozwiązanie jakie pozostaje jest porostu - złe.

#30 ~rembelka~

~rembelka~
  • Goście

Napisano 21 maj 2017 - 19:07:23

jeśli chodzi o montaż okien to trzeba znaleźć dobrgeo fachowca ktory zapewni nam dobry montaz, samemu, jesli nie mamy zdolnosci technicznych lepiej sie nie zbaierac za to

#31 ~miejscowy~

~miejscowy~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 11:21:36

Ta sam kwestia dotyczy zwykłych okien gdzie powinny być one osadzone na listwie pod parapetowej a nie bezpośrednio na murze. O inne kwestie montażowe czy to montować na taśmy, uszczelniacze, sznury rozprężne to już kwestia na dłuższą rozmowę.

każdy producent posiada poszerzenie to prawda. ale problem zaczyna się w chwili kiedy trzeba za to zapłacić. także wina często leży po stronie zamawiającego bo szuka najtańszej oferty a co za tym idzie i zasada 3xc cena czyni cuda!! Ja zamawiając okna pewien Pan doradził mi zastosowanie poszerzeń,  następnie firma z Aleksandrowa wykonała to co chciałem bez problemu. w pozostałych firmach nikt nawet o tym nie wspominał. dając do wyceny gotowca z innej firmy z poszerzeniami otrzymałem wyceny bez nich nawet wymiarów nie zmieniali aby grało. mam założone poszerzenia na bokach we wszystkich oknach aby rolety wewn nie obijały glifu przy otwieraniu skrzydła. koszt na całą budowę 800 zł, ale montażyści mieli trochę więcej roboty ale nie żałuje decyzji. przynajmniej mam rozwiązane wszelkie kwestie przy oknach profesjonalnie.

#32 ~Isia190~

~Isia190~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 10:23:03

Dlatego przy zakupioe okien nie wolno się spieszyć. Poszukanie dobrej oferty, do tego dobrego montażysty i będziemy zadowoleni. Najgorzej właśnie pominąć dobry montaż i zastosować właśnie 3c: cena czyni cuda.

#33 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 18:41:39

Okna lepiej drewniane czy pcv ?

#34 ~nerva~

~nerva~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 13:27:04

Ciekawe okna produkuje OknoPlus u nich bym poszukał. Ja mam stąd duże okna balkonowe kupowane między innymi i efekt jest rewelacyjny. Tę całą termoizolację to najlepiej widzę po rachunkach, które mi za zeszły sezon grzewczy mocno spadły. Z resztą czuliśmy to z żoną na bieżąco, że nawet przy takich bardziej wietrznych dniach, gdzie zazwyczaj dużo ciepła z domu wywiewało teraz było w porządku, grzejnik był lekko odkręcony a i tak było ciepło.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 15:01:21

dajesz tylko reklamę, skoro jesteś taki dokładny powiedz jaka nastawę miałeś na grzejnikach jaka temp w domu?

temp wody w piecu ?

temp na zewnątrz?

#36 ~Polcam~

~Polcam~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 15:21:47

Dobra firma jest za olkopem koło torów

#37 ~No tak~

~No tak~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:17:17

Nerva...
Skoro robiles termomodernizacje to w wnioskuję że nie miales nowoczesnych okien, miałeś drewniane lub wcale :) (skoro wiatr Ci po chacie hulal)
W takich warunkach kazde nowe będą ekstra. A tak w ogóle to smierdzi to agitacja na kilometr. Czy to te "prace bez wychodzenia z domu przez internet . Dodatkowo 800 zl praca stacjonarna po tylko 2 godziny dziennie" ?
Śmierdzi tak samo jak tania pisowska propaganda.

#38 ~Arek34~

~Arek34~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 21:05:37

Powiem Ci, że jesli chodzi o to czy lepiej okna drewnaiane czy pcv to zalezy od rpeferencji. ja postawiłem na pcv bo wg mnie są uniwersalniejsze, i nie ukrywajmy, tańsze. Ja postawiłem na srprawdzona, znaną firmę drutex bo moje się kupować w firemach krzak bo w razie reklamacji to z takimi nigdy nic nie wiadomo...

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 07:22:35

Ale drutex tez reklamacji nie uwzględnia zatem co ty piszesz?
No i wypowiedź sie o drewnie czemu jednak nie?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 18:06:35

Drutex jest dobry dopukij nie będzie montażu a później reklamacji. Reklamacja złożona do punktu w aleksie jest rozpatrywana przez miłego aczkolwiek niezby znajoacego się na montażu Pana. Po czy on stwierdza że okna są dobrze za montowane ale jeśli chcemy może wezwać serwis z drutexa na koszt klienta. Koszt wizyty serwisu z centrali drutex to 300 zl Plus kilometrówka za dojazd. Także bądźcie ostrożni z tym drutexem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: OKNA DRZWI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych