Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupić OKNA?

OKNA DRZWI

74 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:00:34

Pochodziłam trochę po firmach w naszym mieście i zebrałam kilka ofert na okna, cenowo wszystkie oferty są bardzo podobnie, minimalnie tańsza jest firma AS, ale czy warto? Bo z kim nie porozmawiam to odradza mi współpracę z tą firmą. Nie wiem czy to tylko ploty, czy to prawda?

Macie jakieś doświadczenia?

#2 ~tedex~

~tedex~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:06:00

jak okna to tylko drewniane, ja mam w domu 12 okien 3 szybowych ( cieplej i ciszej) od urzędowskiego

w toruniu na mazowieckiej są

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:44:53

Lepiej dopłać te parę złotych, jeśli chcesz mieć okna na lata, bo współpraca z firmą AS to droga donikąd, zmieniają zdanie jak im wygodnie, żądają dopłat do zamówionego towaru, a pan kierownik w tej firmie, ogarnia tylko jeden temat, dwa problemy to już tłok w jego głowie, a już nawet nie wspomnę o reklamacjach w moim wypadku trwającej 3 miesiące, jednak słyszałem o reklamacjach trwających dużo dłużej.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 19:48:28

Pochodziłam trochę po firmach w naszym mieście i zebrałam kilka ofert na okna, cenowo wszystkie oferty są bardzo podobnie, minimalnie tańsza jest firma AS, ale czy warto? Bo z kim nie porozmawiam to odradza mi współpracę z tą firmą. Nie wiem czy to tylko ploty, czy to prawda?

Macie jakieś doświadczenia?

Słuchaj znajomych, odpuść sobie AS-a.

O tej firmie można chyba pisać bez końca.

Swoją drogą to ciekawe czy mają chociaż jednego zadowolonego klienta. Jest ktoś? Łapka w górę.

#5 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 23:50:55

Słuchaj znajomych, odpuść sobie AS-a.

O tej firmie można chyba pisać bez końca.

Swoją drogą to ciekawe czy mają chociaż jednego zadowolonego klienta. Jest ktoś? Łapka w górę.

Ja byłem zadowolony dopóki, nie przyjechali ;)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 08:42:13

A dlaczego nie AS?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 10:34:12

A dlaczego nie AS?

Wszystko z AS-a się rozpada. Okleiny z frontów przy meblach odpadają, odklejaja się, to że zamówisz dopasowane dla Ciebie szafki to nie znaczy, że takie dostaniesz, bo firma AS wg swojego uznania potrafi pozmieniać wymiary szafek. Jestem w stanie zrozumieć że się ktoś pomyli, jednak w AS pomyłki są wpisane w charakter firmy, a reklamacje ciągną się bez końca, firma przyjeżdża nieprzygotowana, nie ma narzędzi, kołków montażowych, czasami każe sobie dopłacać za swoje błędy i materiały których im zabraknie, np musialem dokupić kołki bo im brakło itp sytuacje ktore mnożą się i troją. Podobnie przy jest przy wszystkim co sprzedają, jakakolwiek komplikacja,czy usterka rozwala tą firmę na łopatki.

#8 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:07:08

Okna z drutexu same w sobie nie są źle ... ale najważniejsze w oknach to jest ich poprawny montaż a to w aleksandrowskich punktach leży totalnie. Możesz montaż niezgody ze sztuką. U sąsiada balkon zamontowany na kliny ułożone w poprzek na moją sugestię ze to jest błąd bo nie da się nałożyć piany i będzie przemarzac montażysta powiedział że się mylę .... i teraz przemarza.
Generalnie w Aleksandrowie nie kupisz dobrych okien. Proponuję Toruń ale nie drutex bo tam mają słabych montażystów.
Na pewno w drutexie porównując do innych będzie dużo taniej ale to zależy od Ciebie.
Okna to dość spory wydatek także dobrze przemys.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 15:43:38

Brałem okna od nich lecz motniwalem je sam.
Zgodnie ze sztuką.
Brat poszedł w stronę okien drewnianych a demontowal właśnie PCV

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 00:47:04

Zależy czy chcesz mieć jakość, czy cenę.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 15:34:37

Problem firmy AS zaczyna się już na poziomie właściciela który zamiast rozliczać pracowników z błędów, uważa że to winni są kupujący, dlatego nie szanuje się tu klientów. Jedynym błędem klienta jest złożenie zamówienia u nich.

#12 ~Dariusz~

~Dariusz~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 11:46:19

A co sądzicie o Karo ceny podobne jak w As-ie ,jak u nich z jakością

#13 ~zawiedziona~

~zawiedziona~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 11:53:39

W Karo może być , wszędzie kupić tylko nie w As-ie, ta firma to porażka.

#14 ~S100~

~S100~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 21:17:44

As i Karo to te same okna, Drutex. a pamiętaj ze czasami decyzja o kupnie to dopiero początek kłopotów, bo niska cena to nie wszystko

#15 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 21:40:47

Zgadzam się z postem powyżej ,wystarczy wejść na różne fora okienne i poczytać o jakości okien z Drutexu niestety okna mają słabą opinię ja zaglebilem się w ten temat kupując okna do swojego domu w końcu wybrałem Veke i jestem zadowolony

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 22:35:20

Dlatego mówię aby iść w drewno a nie PCV

#17 ~ech~

~ech~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 12:52:40

Nie wiem czy wspomniana firma ma faktycznie złe czy dobre okna, póki co i tak mnie nie stać na wymianę :) Ale pytanie - Czy osobom które tak gardłują że to zła firma, przyszło do głowy złożyć zażalenie na źle wykonaną usługę? Skorzystać z rękojmi? Jeśli nie, to jest to jedynie przykład marketingu negatywnego.

#18 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 13:43:47

Nie wiem czy wspomniana firma ma faktycznie złe czy dobre okna, póki co i tak mnie nie stać na wymianę :) Ale pytanie - Czy osobom które tak gardłują że to zła firma, przyszło do głowy złożyć zażalenie na źle wykonaną usługę? Skorzystać z rękojmi? Jeśli nie, to jest to jedynie przykład marketingu negatywnego.

Kiedyś byłam świadkiem reklamacji w punkcie na rondzie. Cyrk niesamowity, kłótnie i darcie gardeł na panią sprzedawczynię, widać było, że ludzie ewidentnie mieli dość składania reklamacji.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 14:05:22

Kiedyś w sklepie budowlanym słyszałem, że stolarkę bardzo dobrze montuje firma koło przejazdu kolejowego obok stacji Olkop, później było to jakiś czas zamknięte,  teraz znów jest otwarte warto sprawdzić.

Po Aleksandrowie kręci się też sporo reklam firmy Petecki, można sprawdzić co oferują.

Sporo jeżdżę po Polsce i widuje dużo nowych reklam okien firmy DAKO więc musi być dość popularna ta firma, często też reklamowana firma w radiu, ale czy sprzedają te okna w Aleksandrowie? Być może sprzedaje je też ta firma koło Olkopu, trzeba zapytać.

Z doświadczenia wiem, że najlepiej polegać na opiniach zaufanych znajomych, a w ogóle najlepiej obejrzeć okna już gdzieś zamontowane.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 14:51:47

A rolety zewnętrzne gdzie kupić?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: OKNA DRZWI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych