Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie kupić elektronarzędzia

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tolpik~

~tolpik~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 14:44:20

Gdzie największy wybór?

#2 ~izekas~

~izekas~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 21:01:31

zaley jaka marka czy profesjonalna do do domowego warsztatu. Niedawno doposażałem mój firmowy warsztat w klka sprzętów od AEG 18v które kupilem na narzedzia.pl, Swoją drogą mają traz promocję na zestawy z akumulatorem PRO, wychodzi sporo taniej, mam kilka tych akumulatorów i widzę ich przewagę nad tymi zwykłyi,  pracują dłużej, są bardzo wytrzymałe.

#3 ~kinskas~

~kinskas~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 21:49:05

izekas masz jakeś bezszczotkowe sprzety od AEG? Warto inwestowac w nie? Zacząłem dorabiać w wykończeniówce i zleceń coraz wicej, myślę ze w ogóle przejdę na taką pracę tylko mój przęt tak typowo marketowy przestaje mi wystarczać, szukam na forach co ludzie polecają.

#4 ~izekas~

~izekas~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 22:07:08

Głównie mam bezszczotkowe własnie od AEG. Bardziej trwałe, mniej awaryjne, jak kupować to coś na dlużej, tym bardziej że sprzęt ma na siebie zarobić i wyciskam z niego 100% możliwosći. 

#5 ~Markov~

~Markov~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 11:13:51

Tu się zgodzę, że bezszczotkowe są lepsze, bardziej wytrzymałe, wydajne i mają dłuższy czas pracy, przy dużych obciążeniach sobie lepiej radzą, korzystam z AEG sprzętu regularnie, niezawodne, wolę w pracy mieć też alernatywę dla sieciowych urządzeń,bo w wielu sytuacjach lepiej się sprawdzają

#6 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 17:31:02

ja posiadam u siebie w fimie tylko sprzęt AEG z serii 18V, warto w niego zasinwestować bo to się zwraca, też robie w wykończeniówce. Silniki bezszczotkowe są mniej awaryjne a w zasadzie w ógóle awaryjne nie są, AEG też robi świetne akulmulatory  działają bardzo długo i na pełnej mocy aż do całkowite wyczerpania a jak się ma kilka akumulatorów to można pracować ciągiem bez konieczności robienia przerwy na ładowanie. Dodatkowo sprzęt jest solidnie zrobiony , wygodny no i bezkablowy, więc nic Ci się pod nogami nie plącze. 

#7 rafko23

rafko23

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 lipiec 2019 - 16:24:43

W internecie fajnie jest kupić elektronarzędzia.

#8 ~rospok~

~rospok~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 21:17:50

internet to trochę duża przestrzeń ;) kupuję zazwyczaj na narzedzia.pl, też używam elekronarzędzi AEG, jeszcze mój ojciec który firmę zakładał lata temu ich używał i tak jakoś przeszła ta tradycja na mnie, mam do tej marki duże zaufanie i jak do tej pory się nie rozczarowałem.

#9 ~dadek~

~dadek~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 10:00:03

używasz akumulatorowych? co z tymi z silnikiem bezszczotkowym?

#10 ~rospok~

~rospok~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 22:46:38

bezszczotkowe z AEG są rewelacyjne, jesli mają ci słuzyć do pracy to lepiej od razu zainwestowac w lepszy sprzet, dłużej posłuży a t e z tym silnikiem sa bardziej wydajne, lepiej znoszą nawet mocne obciążenia, jak testowałem w zimie przy srogich mrozach to nie bylo żadnego problemu z działaniem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych