Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupić dobrą zabawkę?

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 20:40:34

Ja polecam sklep internetowy na Allegro BARTIGO-PL można za małe pieniądze wylicytować super zabawkę a potem ją osobiście odebrać w magazynie w Grudziądzu.Przez wakacje nie mieli za dużo zabawek, bo sprzedawali sprzęt kempingowy ale znając ich podejrzewam że od września znów zaczną sprzedawać swój ulubiony asortyment czyli zabawki,wózki,krzesełka do karmienia itp czyli wszystko dla dzieci.

#22 ~anka miko~

~anka miko~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 13:13:58

jesli ktos szuka to moge polecic ogloszenia http://top-ogloszeni...ci-Zabawki-4-18 tam znajduje zawsze i firmy i indywidualne sooby sprzedajace zabawki po dyzo nizszych cenach

#23 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 19:44:58

Szukam zabawki dla synka. Kończy 3 latka. Lubi bawić się klockami i zwykłymi przedmiotami. Ale zabawką cieszy się góra 5 minut. Co mu kupić i gdzie?

Tylko nie polecajcie supermarketów, bo zabawek jest tam pełno, ale wszystkie beznadziejne. I drogie.

W salonie Ferrari albo Lamborgini, jak dorośnie to będzie się cieszył

#24 ~tak~

~tak~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 15:46:03

na allegro jet tanio ale to strach kupować, ja ostatnio robiąc zakupy w sklepie rtv kupiłem kilka, dobre jakościowo mają zabawki

#25 ~havona~

~havona~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 16:19:40

http://www.drewniaczek.eu/

#26 ~iwonka~

~iwonka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 14:02:20

ja polecam sklep: www.puchatkolandia.pl mają towar dobrej jakości, zabawki są kolorowe i dostosowane do wieku dziecka, dzięki czemu są one całkowicie bezpieczne dla pociechy, osobiście kupiłam już w tym sklepie drewniane klocki, szmacianą lalkę i zabawki do ogrodu :)

#27 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 23:20:44

Ten pierwszy post to jakas krypto reklama. Ta ,,firma,, to nieporozumienie.Zabawki to jeden wielki badziew (zespsute zwroty z Anglii) .Co do kupowania u nich przez allegro, to radze uwazac. Mozemy zostac bez zabawki i bez pieniedzy.

#28 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 23:23:10

Chodzi mi o pierwszy post z tej strony- a firme Bartigo -pl, czy bartigo- uk(wystepuje w obu wersjach na allegro )

#29 ~BARTIGO-UK~

~BARTIGO-UK~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 10:28:36

Pewnie post pisze nasza konkurencja którą " boli " to , że mamy MEGA TANIE zabawki w dobrej jakości !!!! Na tą chwilę mamy przeszło 8 tys zadowolonych klientów i każdy otrzymuje od nas towar zgodnie z opisem , mamy stałych klientów z Grudziądza którzy regularnie u nas kupują . A na potwierdzenie naszych słów wkrótce w Grudziądzu otwieramy sklep , gdzie każdy będzie mógł się samemu przekonać jak tanio i dobrze można u nas kupić .Pozdrawiamy i zapraszamy jak na razie na nasze aukcje Allegro BARTIGO-UK , BARTIGO-PL

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 01:23:01

Witam Państwa serdecznie i zapraszam po tanie klocki lego i banbao do naszego sklepu internetowego na www.tukey.pl.
Ceny od 10 do 20 % poniżej katalogowych. Jesteśmy tańsi niż więszkszość sklepów internetowych typu empik agito legaro itp.Z dodatkowego asortymentu oferujemy także galanterie.
Polecam.

#31 ~Irmina~

~Irmina~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 12:20:18

http://tnijurl.com/niedrogie__zabawki/

#32 ~blondynka~

~blondynka~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 20:44:41

Szukam zabawki dla synka. Kończy 3 latka. Lubi bawić się klockami i zwykłymi przedmiotami. Ale zabawką cieszy się góra 5 minut. Co mu kupić i gdzie?

Tylko nie polecajcie supermarketów, bo zabawek jest tam pełno, ale wszystkie beznadziejne. I drogie.

Drogi tatusiu możesz zaoszczędzić.

Nie kupuj zbyt dużo zabawek tylko zajmij się synkiem. Kup piłkę. Najtańszą, nawet w supermarkecie, np. za 3 zł. Z tym że sama piłka nie zrobi na dziecku dużego wrażenia. Musisz poświęcić swój czas i pobawić się razem ze swoją latoroślą: kopanie do celu, kopanie do bramki. podrzuty jedną ręką naprzemiennie - później drugą ręką - wyrabiasz lateralizację i kinezjologię; podrzuty piłki obiema rękoma i chwyt. Kopanie do celu, kopanie do bramki, rzucanie i chwytanie piłki w parze do siebie, podrzuty na wysokość, w dal - kto dalej, rzuty  do miski - kto trafi? łącznie z przeliczaniem trafień, rzuty w ścianę etc.

Weź zwykłą kartkę - papieroplastyka: samoloty, statki, czapki, origami, przyklejanie malowanie, gniecenie, rzuty....   Jeżeli klocki -  to też wspólnie: kto zbuduje wyższą budowlę, rozmowa na temat ich kolorów. Banki mydlane z wykorzystaniem zwykłego kuchennego lejka - rozwijają pojemność płuc, regulują oddech....  Zabawy dydaktyczne typu: zimno - ciepło, gdzie ukryłem samochodzik, czytanie książek, wspólne oglądanie bajek, zabawy z piosenkami  ,kółko graniaste", ..Stary niedźwiedź mocno śpi", ,,Jedzie pociąg z daleka",  gry planszowe z kostką do gry typu ,,Chińczyk", wspólna gimnastyka typu przysiady, podskoki;  spacery....

Żadna, nawet najdroższa zabawka nie zastąpi  Rodzica.

Pozdrawiam, życzę wytrwałości i fantazji :)

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 20:54:45

Ja mam corkę

#34 ~Anniee~

~Anniee~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 10:28:50

Sklepów jest bardzo dużo - zależy po prostu czego poszukujesz. Z resztą polecam skorzystać z bardzo fajnej porówywarki ofert - GdzieObejrze.pl - http://gdzieobejrze.pl/, gdzie łatwo możesz znaleźć różne zabawki i sprawdzić, gdzie są one dostępne.

#35 ~Adelajda~

~Adelajda~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 18:14:04

Ja Po Mikołaju miałam nauczkę, bo synowi nie spodobała się zabawka i na gwiazdkę dostał to, o co poprosił. WYRZUTNIA NERF. Serdecznie polecam, bo syn zachwycony. I polecam również pytanie dzieci co by chciały dostać.

#36 ~Patrycjaaaa~

~Patrycjaaaa~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 19:17:38

Albo razem z dzieckiem przeglądać przez internet i kupowac właśnie online, ja tak zrobiłam i wybraliśmy pare zabawek w tym sklepie www.rapidline.pl/zabawki - i nie trzeba wychodzić z domu.

#37 ~tyna~

~tyna~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 09:36:27

Witam

Ja dokunuję zakupu zabawek dla swojego synka zawsze przez internet. Nie tracę czasu, a towar zostaje doręczony prosto do drzwi :)

Jest jeden fajny sklep w którym zaopatruje się od ponad 3 lat. Nawet jak nie wiem co kupić zawsze coś zaproponują, podpowiedzą :D Zobaczcie i Wy, może Wam też będzie odpowiedał. Spróbujcie w google wyszukać toys-zabawki, wyskoczy fany kolorowy sklep z fajnymi zabawkami ;-) Pozdrawiam

#38 ~robert_ryt~

~robert_ryt~
  • Goście

Napisano 03 maj 2014 - 22:43:03

ja zakupy robię praktycznie już tylko przez internet. głównie allegro z racji że można szybko porównać oferty. jeżeli chodzi o zabawki to przekonałem się do sklepu emaluj.pl. najpierw kupiłem u nich coś na allegro, dostałem rabat w paczce na następne zakupy i teraz już odwiedzam ich sklep. szybko realizują zamówienia, mają ogromny wybór zabawek, więc jest w czym wybierać - naprawdę dużo, wcześniej nawet nie wiedziałem, że może być taki wybór zabawek ! mają poprostu wszytko, modele do sklejania, składania, klocki wszelakie i drewniane i plastikowe. świetny sklep - szczerze polecam

#39 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 12:23:03

Witam, ja często kupuję zabawki w sklepie internetowym zabawki-dla-dziecka.pl Bardzo duży wybór, przesyłka ekspresowa. pozdrawiam 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych