Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupić dobrą zabawkę?

54 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tata~

~tata~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 10:42:54

Szukam zabawki dla synka. Kończy 3 latka. Lubi bawić się klockami i zwykłymi przedmiotami. Ale zabawką cieszy się góra 5 minut. Co mu kupić i gdzie?

Tylko nie polecajcie supermarketów, bo zabawek jest tam pełno, ale wszystkie beznadziejne. I drogie.

#2 ~też tata~

~też tata~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 10:59:39

Jest taki sklep na ul. Starej. Między placem Miłośników Astronomii a Rybnym Rynkiem. Nazywa się Kubusiowe Zabawki, czy coś w tym stylu. Czerwony szyld.
Mają dobrze wykonane zabawki, polskich, niemieckich producentów. Oczywiście z Chin też, bo tego nikt nie uniknie. Ale można coś wybrać i za przystępną cenę.

#3 ~tata 2~

~tata 2~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 11:03:46

Trasy i garaże Wadera na Starej widziałem. Mój synek trzyletni fajnie się tymi zabawkami bawi.

#4 ~man~

~man~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 12:09:19

A może jakaś mama coś zaproponuje? Bo ja też szukam prezentu dla dziecka. Sklepu na Starej nie polecam. Ale nie tego Kubusiowego. Bo tam nie byłem. Tylko Krasnala - mają bardzo drogo.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 16:52:28

drogi tatusiu, a moze usiadlbys razem z dzieckiem i pokazal mu i pobawil sie razem z nim zabawka ktora mu kupujesz? kiedys jak odwiedzalem kuzyna w wieku 2-4 latka to mial masę zabawek ,samochodzikow, garaż itp ale jedyne co nimi potrafil to uderzac o siebie... smutne to jest

#6 ~tata~

~tata~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 21:15:23

Pracuję od rana do wieczora. Ale mimo tego codziennie staram się poświęcić dzieciom czas. Codziennie się z nimi bawię, wożę "na barana", czytam im książki i bajki. Dlaczego twierdzisz, że się nimi nie zajmuję?

#7 knurosław

knurosław

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 06 marzec 2011 - 21:24:20

Dlaczego twierdzisz, że się nimi nie zajmuję?

bo tu się zawsze ktoś taki znajdzie,że jęczy...
to jest nic...za chwilę ktoś napiszę,że brak sklepów z zabawkami to wina władz miejskich...

odnośnie zabawek...ja obczajam co i jak w sklepie..a póżniej szukam tego samego na allegro i tam kupuję,przeważnie cena jest dużo niższa...

#8 ~tata3~

~tata3~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 21:43:39

Garaż dla samochodów dla chłopaka to super pomysł. Jak masz klocki, możesz budować z nich domy, inne miejsca parkowania etc. Najważniejsza jest twoja wyobraźnia, bo nią zarażasz dziecko. I jak ktoś tu już wspomniał - naucz dziecko bawić się nową zabawką, to będzie cieszyła dłużej.

#9 P.B

P.B

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 06 marzec 2011 - 21:49:13

Na ul Brzeźnej jest hurtownia zabawek,może znajdziesz tam coś ciekawego,tym bardziej że jest spory wybór.Polecam także pojazdy na akumulator,można na allegro kupić za niewielkie pieniądze.

#10 ~troskliwa mama~

~troskliwa mama~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 09:54:16

Ja polecam Baby Market maja naprawdę duży wybór zabawek

#11 monami

monami

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 454 postów

Napisano 07 marzec 2011 - 09:59:32

Jak już ktoś wspomniał tylko allegro. Pochodzić troszkę po sklepach,wziąć w rękę i obejrzeć ale kupić na allegro. Zdarza się, że cena jest o 1/3 niższa.
Garaże fajna sprawa :) Mam dwóch chłopców i garaż mam w salonie rozłożony właśnie....Dla 3 latka jak najbardziej będzie fajna zabawa.

#12 ~Eduś~

~Eduś~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 10:47:39

Gry z granny polecam. Dla trzylatków jest mnóstwo. Jeśli nie ma zbyt dużej koncentracji, to trzeba w nim ją wyćwiczyć.

#13 ~mamcia~

~mamcia~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 12:49:46

Pracuję od rana do wieczora. Ale mimo tego codziennie staram się poświęcić dzieciom czas. Codziennie się z nimi bawię, wożę "na barana", czytam im książki i bajki. Dlaczego twierdzisz, że się nimi nie zajmuję?

i brawo - normalny facet i ojciec z ciebie - w sumie wszystko zależy ile możesz wydać kasy - ale nie wszystko co drogie jest marzeniem malucha a dzieci mają to do siebie że tak samo szybko wyrastaj z ubranek i z zabawek - a wiec może warto zainwestować w zabawki edukacyjne - ostatnio kupiłam za niewielkie pieniądze - drewniane układanki z biedronki - po 8-9 zł ćwiczą spostrzegawczość - stronę manualną - pamięć - są kolorowe - starannie zrobione - bezpieczne - ,,niepsujne ,,jak mówi mój synuś i przystosowane dla 2-5 latków mają wiele elementów i np. jedna postać misa można przebierać w dowolne ubranka a nawet zmeiniać bużki i to też atrakcja bo miś jest zadowolony z ubioru albo nie

#14 ~kreTina~

~kreTina~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 15:47:16

Mój synek lubi się bawić resorakami. Kupiliśmy mu taki zabawkowy chodniczek, na którym narysowane są drogi, parkingi, budynki.
Ma też pociąg i planszę, na której specjalnym wodnym mazakiem można samodzielnie narysować trasę. Pociąg po tym jeździ. A kiedy trasa wysycha, rysujemy nową.
Lubi też puzzle (głównie z Autami i Scooby Doo, Bobem Budowniczym) :)

#15 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 21:21:02

Ja z kolei lubię gdy sprzedawca mnie czymś zaciekawi, coś pokaże i doradzi. Jestem tradycjonalistą i wolę mimo wszystko sklepy.

#16 ~tata~

~tata~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 18:12:40

Dzięki za rady. Chyba pójdę po te garaże. Przy okazji ja się trochę pobawię. :) Oczywiście razem z synkiem.

#17 ~jakie pieniądze, taki to..~

~jakie pieniądze, taki to..~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 12:16:50

w chińskim sklepie..

#18 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 01:41:13

Osobiście polecam puzzle, mogą być zwyczajne kilku elementowe ale najlepsze są puzzle klockowe. Dzieci w wieku dwóch lat uwielbiają przekładać, układać, wkładać i kojarzą elementy ze sobą także jest to doskonały prezent, który nie tylko bawi ale też uczy. Ogromny wybór mają w kup puzzle, ceny są zadziwiająco niskie a motywów dziecięcych jest od groma, więc każdy znajdzie coś dla swojej pociechy.

#19 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 11:25:58

Ja mam sprawdzony sklep internetowy z zabawkami, a konkretnie kolejkami Każdemu rodzicowi wybierającemu prezent dla swojej pociechy polecam zajrzeć na stronę: www.kolejkowyzakatek.pl (Można także dokonywać zakupów przez Allegro - kolejkowyzakatek). Można znaleźć tam mnóstwo kolejek elektrycznych jak i drewnianych, pociągów, lokomotyw, wagonów - wszystko to, co sprawi uciechę Twojemu dziecku. Zakup na stronie jest bardzo prosty, więc każdy spokojnie sobie z tym poradzi. No i zabawkę masz dostarczoną do domu, więc nie musisz spędzać godzin w sklepach. Ceny zabawek są bardzo atrakcyjne. Za grosze sprawisz dziecku ogromną uciechę Ja polecałabym kolejkę drewnianą, najbardziej klasyczna, a zarazem mnóstwo zabawy.

#20 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 11:54:16

No to od kilku miesięcy otwarty jest Toys"R"Us przy Auchan na Szczęśliwej, tam jest duży wybór no i dobre jakościowo zabawki, nie tylko tych znanych marek, ale tez takich co tylko tam są dostępne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych