Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie jest burmistrz Kruszwicy?


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 14:42:09

Czy ktoś wie gdzie podział się burmistrz Witczak? Tyle ważnych wydarzeń dzieje się w ostatnich tygodniach w gminie a jego nie ma. Chyba nie wziął urlopu na taki okres, przecież te wszystkie imprezy były wcześniej zaplanowane. A może ujawnił swoje podejście do sprawowanego urzędu?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 17:36:33

Podczas ostatniego pobytu W. Sumlińskiego w Chicago i jego spotkania z Polonią zadałem autorowi książki o B. Komorowskim pytanie, co sądzi o zniszczeniu Abpa Wielgusa? Odpowiedział, że nie wie czy Abp. Wielgus był TW czy nie, nie ma dostępu do informacji na ten temat. Podzielił się jednak ze słuchaczami bardzo ciekawą informacją: jego przyjaciel, działacz opozycji był poszukiwany przez SB przez dwa lata a ukrywał go właśnie Abp Wielgus i nigdy go nie wydał. Człowiek ten po dwóch latach sam zgłosił się na SB po tym jak pewnego dnia jacyś "chuligani" napadli na jego żonę i rozrzucili na chodniku niesione przez nią zakupy. Innym razem ciężko ją pobili i grozili, że to samo czeka jego dzieci gdy on sam nie przyjdzie na posterunek MO. Nigdy wcześniej o tym fakcie nie słyszałem.
 
Pozdrawiam
 

 #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 21:43:30

Czy ktoś wie gdzie podział się burmistrz Witczak?

Może udał się w PiSdu?#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 09:24:27

Jak już odnajdzie się ten wasz burmistrz to niech wsiadzie na rower i przejedzie się ścieżkami rowerowymi. Zachęcony informacjami o rozbudowie ich zachecilem znajomych by tu przyjechać. To jest chyba jakaś kpina z rowerzystów. Żadna ścieżka nie jest wolna od wad. Zasadnicze to urywanie się w najmniej przewidywalych miejscach i brak informacji co dalej. Druga to zniszczenia i to widać, że w wyniku wieloletnich zaniedbań. Szczególnie wzdłuż jeziora w stronę kościoła to jest zagrożenie dla życia i zdrowia. W drugą stronę już za amfiteatrem i plażą, w stronę kempingow jest głębokie zagłębienie jakby wodociągi zostawily pamiątkę. A brud i samochody na ścieżkach to częsty widok. Przekażcie to burmistrzowi.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 10:08:38

/.../ Przekażcie to burmistrzowi.

A jak się nie znajdzie? :o#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 10:45:42

To nikt w gminie nie zauważy. Bo on nic nie wie, nic nie może... On tylko kasę ciągnie co miesiąc za nicnierobienie. Tutaj ktoś inny rządzi, a on tulko boi się aby przetrwał kolejne kadencje. Tylko, że tej może nie dotrwać do końca. W poprzefnich nie wywiązał się z najważniejszych obietnic - basen, obwodnica, rondo w Kobylnikach, centrum sportów wodnych, most w Kobylnikach, ścieżki rowerowe do Inowrocławia itd. Teraz ma łatwiej bo nie zaprezentował żadnego programu. Więc z czego bedzie rozliczany? Chyba tylko z wyprzedaży za bezcen hitelu na stadionie i kilku innych nieruchomości. Z rozbudowy urzędu ponad zaplanowane koszty. Z degradacji majątku gminnego. Z wyprzedaży mieszkań za gorsze i jednoczesne kupowanie za grube pieniądze. Za pewne przetargi... Sporo tego będzie. Jego dzieci mogą jeszcze to spłacać.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych