Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie isc na kebaba?

72 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~REWWW.PL~

~REWWW.PL~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 22:58:34

Zapraszamy do Przystanku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#42 ~~smakosz~~

~~smakosz~~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 02:34:10

Proponuje przy rondzie w tarpnie tam pracuje niezła d***.

Niebo w gębie wreście orginalny turecki kebap wołowy pyszne sosy i dodatki , już nie muszę jeździć do bydzi polecam i co jeszcze jest fajne można te sosy kupić sobie do domu .

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 02:36:40

Niebo w gębie wreście orginalny turecki kebap wołowy pyszne sosy i dodatki , już nie muszę jeździć do bydzi polecam i co jeszcze jest fajne można te sosy kupić sobie do domu .

Oczywiście Doner Kebap Istanbul na Chełmińskiej

#44 ~~Grudziądzanin~~

~~Grudziądzanin~~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 14:53:01

Oczywiście Doner Kebap Istanbul na Chełmińskiej

Ogólnie jest dobry, ale jadłem w bydzi koło galerii Pomorskiej (też Istambul) i tam był o niebo lepszy

Ale za to na chełmińskiej jest codziennie promocja od 10 do 12 kebap 4,99zł

#45 ~asia zet~

~asia zet~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 20:25:30

Nowy kebab na ul.Bydgoskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!

pyszno i dużo!
i niespodzianka :telewizorek,PIWKO!!!!!!!!!!!!!!!! i bez fajek!!!
czysto i miło!!!

jestem przekonana,ze teraz to najlepszy kebab w mieście.....

.....a na dodatek,normalne jadło domowe,kluseczki,placuszki,schabowy mhhhmmmhhh PYCHOTA!!!!!!
naprawdę polecam...+miła obsługa!

SPRÓBUJCIE CHOĆ RAZ I JUŻ ZOSTANIECIE STAŁYMI KLIENTAMI!!!
pozdrawiam ekipę pubu SYDAS-Asia Z.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2010 - 19:20:51

Szczerze polecam kebab "PAYDA" na ul. Marcinkowskiego. Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, czysty i schludny lokal.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2010 - 20:09:30

nie polecam na mickiewicza! mięso jest przeterminowane, ale tego nikt nie widzie i nie czuje, no bo gdzieżby... przecież to "kebab najlepszy w mieście" ... o reszcie składników pisać już nie bede. Smacznego !

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2010 - 20:29:37

nie polecam na mickiewicza! mięso jest przeterminowane, ale tego nikt nie widzie i nie czuje, no bo gdzieżby... przecież to "kebab najlepszy w mieście" ... o reszcie składników pisać już nie bede. Smacznego !

A ja zawsze jem w "najlepszym w miescie" bo jest czynny do 2 w nocy a apetyt mam wlasnie okolo polnocy w weekend po piwku. Nie zatrułem się nigdy.

#49 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 11:10:06

Jedyny taki kebab w miescie masakraaaaaaaa obsluga do bani,jakby pracowano tam za kare, malo tego mieso smierdzace. TAM POTRZEBNY JEST SANEPID!!!!!!!!!!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 11:17:46

kiedys smakowal mi kebab z mickiewicza. no rewelka!! ale od jakiegos czasu zepsuli kebaby i chyba ida na ilosc a nie na jakośc :((
Najgorszy kebab jaki jadalm to z Carefeura. obrzydlistwo!!

Teraz nie wiem gdzie isc na kebaba chyba czeka mnie wyprawa po wszystkich pubach z kebabami i testowanie, który jest najlepszy :( az strach sie bac:(

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 11:36:09

Jedyny taki kebab w miescie masakraaaaaaaa obsluga do bani,jakby pracowano tam za kare, malo tego mieso smierdzace. TAM POTRZEBNY JEST SANEPID!!!!!!!!!!!

Ludzie spokojnie !!!! Gdzie wy mozecie w tej osadzie dostac Kebaba ? Jezeli wy uwazacie ze to Kebab to ja dziekuje bardzo.Koło Kebaba to nigdy w zyciu nie lezalo.
Czy ktos wogole jadl kiedys w zyciu Kebab ( ja tak w Stambule i Ankarze )?
To co tu w tej osadzie sprzedaja to totalna porazka , ten co wymyslil Kebab to sie w grobie przewraca widzac kebab z kurczaka tak tak.

#52 ~gość 55~

~gość 55~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 12:30:58

Najlepszy kebab w pizzerii Ola.Polecam,jadłem.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 12:34:24

Najlepszy kebab w pizzerii Ola.Polecam,jadłem.

Co gdzie ???? To ty tez chyba sam jestes jak ten kebab. Ty w ogole jadles w zyciu kebab co wypisujesz takie bzdury ?

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 13:34:56

Moim zdaniem najlepszy kebab jest teraz na Włodka w Złotym Kogucie!!! Mają świetne sosy i bardzo dobre mięsko. A tak ponadto, dla wszystkich którzy skarżą się na brak tradycji w kebabie: właśnie w Kogucie zawijają kebaba w tradycyjne tureckie ciasto pita, naprawdę rewelacja. Poza tym mają świetny klimat, zajebistą obsługę i higienę na bardzo wysokim poziomie

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 14:38:48

Ostatnio jadlem tez kebaba w realu w tym nowym barze, byl super dobre sosy duzy wklad i duzo dodatkow polecam!

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 08:50:33

Ja polecam kebaba na Włodka w Kogucie. Jest po prostu zajebisty!!!!

#57 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 22:16:30

Ja polecam kebaba na Włodka w Kogucie. Jest po prostu zajebisty!!!!

Poszłam ostatnio na Mickiewicza po 22, usłyszałam: przykro nam, ale nie możemy już przyjąć od pani zamówienia, gdyż skończyło się mięso...

Otawrte do 2.00.

#58 ~julkus~

~julkus~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 18:27:01

A ja nie polecam kebabu w Realu nie dosć ze XXL kosztuje 15 zł jak dla mnie wielkosci takiej jak w kazdym innym barze gdzie można kupić kebab to smakowo szału tez nie robi jak dla mnie drożnzna i nic wiecej nie mówie ze nie dobry ale napewno cenowo można zjesc gdzies indziej lepiej wiecej i smaczaniej!Pozdrawiam!

#59 ~jolaaa~

~jolaaa~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 11:02:20

Poszłam ostatnio na Mickiewicza po 22, usłyszałam: przykro nam, ale nie możemy już przyjąć od pani zamówienia, gdyż skończyło się mięso...

Otawrte do 2.00.

Ja byłam tam wczoraj po 21 i usłyszałam to samo i to już drugi raz! Po prostu jakiś żart :/
W dodatku zero jakiegoś "przykro nam", ani "dzień dobry", ani "pocałuj mnie w d*pe", tylko "jeśli ma być coś z mięsem to nam się skończyło". Śmieszni są...

#60 ~Krystian M.~

~Krystian M.~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 06:28:01

Po dlugim czasie od ostaniego posta oraz po zamknieciu kilku lokali tego typu proponuje zaczac wznowienie watku o najlepszym kebabie w Grudziadzu.
Gdzie polecacie isc na przyslowiego super kebaba? Czy nadal bar po nazwa Najlepszy kebab w miesice jest nadal dobry czy tylko zjadliwy? Nie wiele opcji zostalo w naszym miescie. KFC normlanie ochyda.... z nowo otwartych lokali serwujace takie jedzenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych