Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie do fryzjera?

73 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2012 - 14:41:05

He he he teraz to w kazdym salonie zrobia ci kawe :)

I nie tylko (salon na Pocztowej) ;)

#42 ~PAulina~

~PAulina~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 09:50:45

Ja polecam panią Asię, ul. Piastowska..
koło spółdzielni mieszkaniowej

A mogłaby Pani podać nr kontaktowy do rzekomej PAni Asi z ul. Pisatowskiej?

#43 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 15:46:55

A ja polecam Pania Marysie w Tucholi z tylu na ul. Chojnickiej bardzo dobrze robi wlosy doradzi zawsze bylam i jestem zadowolona i nie tylko ja uzywa dobrych produktow do wlosow jest mila i sympatyczna mozna sie odprezyc i zrelaksowac jest niedroga pieknie czesze mlode osoby i starsze rowniez POLECAM naprawde warto.Zadowolona klientka.

#44 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 19:53:52

Witam! Niedawno się przeprowadziłam do Tucholi i nie wiem,gdzie znajdują się dobre salony fryzjerskie. Kogo polecacie?

u slawka napewno

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 20:48:06

Ja polecam Panią Lucynę z Kęsowa miło, profesjonalnie i zawsze doradzi, w Tucholi zwiedziłem praktycznie wszystkie salony i zawsze wychodziłem albo zniesmaczony podejściem do klienta lub nie byłem zadowolony z tego jak mnie obcięto. Bankowo nie polecam fryzjera na al. LOP, podobnie jeżeli chodzi o Gostycyn, nadęte babki przy których można odnieść wrażenie że się przeszkodziło w piciu kawy

#46 ~,,Fryzjer"~

~,,Fryzjer"~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2012 - 20:59:49

Przyjdż do mnie córeczko to ja ciebie ogolę.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 16:58:04

Przyjdż do mnie córeczko to ja ciebie ogolę.

goli Golibroda , a nie fryzjer.... hmm pacan

#48 ~prison_mike~

~prison_mike~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 19:36:59

Witam , ja przeprowadziłam sie z Trójmiasta kilka lat temu

co cię sprowadziło do naszego zadupia?

#49 ~Sopocianka~

~Sopocianka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 15:26:27

co cię sprowadziło do naszego zadupia?

mąż

#50 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 18:24:45

Ja polecam Panią Lucynę z Kęsowa miło, profesjonalnie i zawsze doradzi, w Tucholi zwiedziłem praktycznie wszystkie salony i zawsze wychodziłem albo zniesmaczony podejściem do klienta lub nie byłem zadowolony z tego jak mnie obcięto. Bankowo nie polecam fryzjera na al. LOP, podobnie jeżeli chodzi o Gostycyn, nadęte babki przy których można odnieść wrażenie że się przeszkodziło w piciu kawy

Ja również polecam panią Lucynę z Kęsowa pięknie czesze :)

#51 ~feloo~

~feloo~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 15:16:58

a kto najlepiej farbuje ???

#52 ~STARSZA~

~STARSZA~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 22:36:37

a kto najlepiej farbuje ???

Nigdy nie narzekałam na p.Asie koło szpitala,potrafi doradzic.

#53 ~K.Hanka~

~K.Hanka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 04:11:07

Jestem bardzo zadowolona z P.Asi kolo szpitala!!! I NIE SLYSZALAM ZEBY miala 3 klientow jednoczesnie!
zawsze mi dobrze wlosy uczesze,zrobi pasemka dobrze.
POLECAM! Dołączona grafika

Zgadzam się w 100%.

#54 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 16:27:39

Ja polecam Salon na Piastowskiej 26 u pana Radka . Swietna obsluga no i pracuja na orginalnych farbach a nie jakis niewiadomo co....ze sie nie wie co ma sie nakladane.

#55 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 08:41:54

od maja bedzie dobry fryzjer w tucholi a dokładniej w gołabku:) taki blondyn z torunia! mozliwe ze bedzie szukał jakiegos dobrego salonu w tej miescinie. Znam go bardzo dobrze wiec lepiej zapuszczac włosy bo to jest taki koleszka ze robi to co lubi poprostu i co najwazniejsze rozmwai z klientem i najlpierw prubuje go zrozumiec zanim ostrzyze co kolwiek! i sie doguadeje kto co sobie życzy! wiem nawet ze jesli nie znajdzie tam osoby ktora do mu prace to on tam nie wytrzyma jak kogos nieopierdzieli bo troche ma jebla na tym punkcie wiec bedziecie mieli opcje go dorwac moze sprubowac czegos/kogos inego:) naprawde polecam wiadomo jest to moj kumpel i tak jak kazdy zareklamuje swojego;] ale mozna zawsze sprobowac wbiłem tutuaj bo mnie prosił zebym poszukał mu czegos konkretnego bo chłopak jest w pracy xD ale widze ze cieniutko klienci wraz z fryzjerami sobie tutaj wyzyguja kto jest dobry a to nie o to chodzi przeciez xD no rubcie co chcecie ja jestem z bydzi i napewno przyjade sie ostrzyc do niego tutaj.... u was to nawet i strach pon tych kłitniach na forym fryzjerzy pozdrawiam

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 18:15:50

polecam także Anetę

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 22:15:02

nie ma jak stary fryzjer Modziński.

#58 ~tatra~

~tatra~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 20:31:52

Najlepsza jest Pani DOROTA koło Bilardów...dobrze że już wróciła po macierzyńskim bo ta jej zastępczyni to tragedia...

#59 ~Paola~

~Paola~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 15:05:13

ok a kto ścinał się w Atelier Urody na Nowodworskiego? Bo widziałam dziewczynę która wyszła od strzyżenia i maiła świetną fryzurę.

#60 ~Iva~

~Iva~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 14:10:37

Zebrałam wcześniej opinie o fryzjerze Radku. Ponoć ścina ładnie, ale za to wszystkich tak samo...

Ja chodziłam do Radka i zawsze wychodziłam zadowolona zarówno z cięcia jak i doboru koloru ....Polecam 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych