Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie byłeś na wakacjach?

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Janusz Nosacz~

~Janusz Nosacz~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:04:26

W Węgorzewie Ol Ekskjuzmi

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:08:51

A kormorana widziałeś?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:10:44

Wymyśl sobie inny tekst dobre ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:10:56

A kormorana widziałeś?

cały sznur na rowerze

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:14:36

PIOTER poszedł do szkoły na rozpoczęcie. Wychowawca pyta dzieci gdzie były na wakacjach. Ania w Zakopanem. Sławek w Turcji, Renatka w Szklarskiej Porębie, Rafałek na Krecie, Zosia w zmiędzydrojach, Anitka na Majorce, a PIOTER? W Węgorzewie. Buahahaha

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:17:44

W latach 80. Wyjazd na Mazury kempingiem to może było coś. Ale nie teraz człowieku, gdy świat jest na wyciągnięcie ręki. Jak słyszę jak wiara sra się, ze była na Mazurach to mnie mierzi od razu. Mówią tak tylko tacy, którzy w doooopie byli gooowno widzieli.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:18:53

pewnie było supeł. Buahahahahaha.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:20:49

Suwałki! To sama bieda jest.

#9 ~Kariera~

~Kariera~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:24:41

Na Mazurach byłam raz. Nigdy więcej tam nie pojadę na wakacje. Jeziora jak jeziora. Na Palukach tez jest sporo. Jak już wyjechać, to na pewno nie na Mazury. No i bieda niesamowita, mnóstwo kradzieży. Pogoda w kratkę.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:26:13

Na Mazurach zostawisz ręcznik na pół godziny. I już nie masz ręcznika. Duże ubóstwo, to i dużo kradzieży i dziwnych typów.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:45:57

Jeśli na Mazury, to ewentualnie Mikołajki lub Zalesie Hotel. Reszta nędza. Lepiej dorzucić parę złotych i wybrać się nad morze do jakiejś niewielkiej miejscowości, gdzie jest cisza i spokój od tego motłochu w kurortach.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 13:29:22

W Węgorzewie był kiedyś taki złodziej, co kradł co popadnie. A łupu chował w lesie. Rower skradziony ofoliowaał i wieszał na drzewach. Złapali go. A kradł wszystko. Strach tam jechać.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 14:46:42

Mikołajki -Hotel Gołebiewski polecam.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 16:27:30

Z niskiej pensji nauczycielskiej z żoną byliśmy dwa tygodnie na Kubie. Polecam wszystkim bardzo ciepło, przyjaźni ludzie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 16:48:41

Byłam na Mazurach. Mężowi coś się ubzdurała. Mazury są dla biedoty z północnego wschodu. Brud, złodziejstwo, pogoda w kratkę, zimny wiatr z jezior. Dużo kradzieży. Nic tam nie ma oprócz ładnych jezior. Komarów od groma. Nigdy więcej tam nie pojadę. Rok temu byliśmy nad morzem. W malutkiej miejscowości wyciszonej i wolnej od buractwa i tłumów. Siadasz na białym kocu. Lampka wina. Słuchawki w uszach i delikatnie przebija się szum morza i piękne widoki, biały piasek i ten zapach morskiej wody. To jest to! Na zagraniczne mnie nie stać i nie znam języków. A jak mam lecieć do Bułgarii gdzie jest podobnie jak nad Bałtykiem, to dziękuję.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 16:53:24

Byłam na Mazurach. Mężowi coś się ubzdurała. Mazury są dla biedoty z północnego wschodu. Brud, złodziejstwo, pogoda w kratkę, zimny wiatr z jezior. Dużo kradzieży. Nic tam nie ma oprócz ładnych jezior. Komarów od groma. Nigdy więcej tam nie pojadę. Rok temu byliśmy nad morzem. W malutkiej miejscowości wyciszonej i wolnej od buractwa i tłumów. Siadasz na białym kocu. Lampka wina. Słuchawki w uszach i delikatnie przebija się szum morza i piękne widoki, biały piasek i ten zapach morskiej wody. To jest to! Na zagraniczne mnie nie stać i nie znam języków. A jak mam lecieć do Bułgarii gdzie jest podobnie jak nad Bałtykiem, to dziękuję.

Każdy lubi co innego.No nie?Jeden lubi żone drugi teściową a trzeci dwie naraz.Także tego.Tak to wygląda.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 16:55:53

no faktycznie w Bułgarii jest podobnie jak nad Bałtykiem.Wczoraj w Burgas było 31 stopni nad Bałtykiem ile?10?Żenada

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 16:56:20

Ja kupiłem dom na Algarve w Portugalii. Były wyjątkowo niskie ceny. Taniej niż w Polsce. W tym roku wynajmowaliśmy go przez cały sierpień. We wrześniu tez spore zainteresowanie. Zakup już w połowie się zwrócił. Za rok od połowy czerwca do połowy lipca lecimy rodzinką, a od połowy lipca do końca września wynajmujemy. Algarve to cudowne miejsce, oceaniczna kąpiel, złote skały ze szmargdowym kolorem oceanu i żółtym piaskiem. Pogoda na 100% 30-32 stopni. Przy oceanie odczuwalna 25-27. No i Portugalczycy przecudownie mili i rozrywkowi ludzie. Jak inwestycja się tam zwróci po dwóch latach. To kupię jeszcze jeden dom bliżej oceanu.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 16:57:59

no faktycznie w Bułgarii jest podobnie jak nad Bałtykiem.Wczoraj w Burgas było 31 stopni nad Bałtykiem ile?10?Żenada

chodziło mi o sezon, czyli lipiec do połowy sierpnia. Podobne klimaty. Chociaż morze dużo cieplejsze. Ale Bułgarzy? Nie za bardzo. Brudasy straszne.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 17:03:18

chodziło mi o sezon, czyli lipiec do połowy sierpnia. Podobne klimaty. Chociaż morze dużo cieplejsze. Ale Bułgarzy? Nie za bardzo. Brudasy straszne.

Każdy bez kultury to brudas.Ja byłem w Burgas w Sofii i nie widziałem brudasów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych