Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie był poseł Szymański gdy szpital znów stracił 50 mln?

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mieszko~

~mieszko~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 20:06:42

Na bilbordzie

Jaki on brzydal

#22 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 20:09:59

Mam wolny balkon..dla posła..balkon wstydu..

#23 ~Jajko kura~

~Jajko kura~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 20:19:55

Jaki on brzydal

jo a tyle lasek o nim marzy nie raz na rynku slyszalem

#24 ~Re~

~Re~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 20:24:29

Balkon wstydu..i płot w PGR

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:35:31

Mam nadzieję,że grudziądzanie wyciągną właściwe wnioski i temu Panu podziękujemy za "wspaniałą" pracę na rzecz miasta i mieszkańców.

#26 TAZ

TAZ

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1175 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 22:04:29

To jest jego być, albo nie być. Tutaj nie chodzi o służbę mną rzecz miasta i wyborców, ale o stanowisko i idące za tym pieniądze. Nie dajcie się nabrać.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 23:31:22

To jest jego być, albo nie być. Tutaj nie chodzi o służbę mną rzecz miasta i wyborców, ale o stanowisko i idące za tym pieniądze. Nie dajcie się nabrać.

Prawda ! Ja i moja rodzina oraz znajomi dajemy wilczy bilet.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 06:14:03

Na mnie nikt z Grudziądza ani z Okonina  nie liczy na głos. Niech sie wezmą za robotę 

#29 ~Fan Pomorskiej~

~Fan Pomorskiej~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 06:34:11

Ten człowiek pociągając za sznurki rzekomo skrzywdził wielu ludzi. Ponoć białe rękawiczki..Jego odprawa z sejmu czy na 10 lat życia

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 07:25:06

Pojechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni

#31 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 07:37:48

Ja jako wyborca chciałbym debaty w TVSM pana posła żeby nam powiedział konkretnie co zrobił w sprawie szpitala w Grudziądzu. Tylko ,niech nie wciska nam kitu z tym otwieraniem drzwi Nowakowi których on nie umiał otworzyć . Konkrety co pan zrobił , a nie co pan chce zrobić bo to jest pic i fotomontaż .

#32 ~krychu.~

~krychu.~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 17:11:26

Ja jako wyborca chciałbym debaty w TVSM pana posła żeby nam powiedział konkretnie co zrobił w sprawie szpitala w Grudziądzu. Tylko ,niech nie wciska nam kitu z tym otwieraniem drzwi Nowakowi których on nie umiał otworzyć . Konkrety co pan zrobił , a nie co pan chce zrobić bo to jest pic i fotomontaż .

Jak co zrobił pokazuje się na meczach piłkarskich ,żużlowych chodzi po grudziądzkich kościołach wszędzie go teraz pełno. Co tylko się dzieje to się pokazuje ale grudziądzanie to nie głupcy drugi raz się nie dadzą nabrać na stare chwyty. Jeszcze trochę to w każdej lodówce będzie. A tak spał snem nocy letniej tyle lat i się bujał za pieniądze podatników. A teraz nadszedł czas  z powrotem do uczciwej pracy na stanowisko sekretarza w UM.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 14:58:25

Mam nadzieję,że grudziądzanie wyciągną właściwe wnioski i temu Panu podziękujemy za "wspaniałą" pracę na rzecz miasta i mieszkańców.

Cała moja rodzina ma taką nadzieję.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 15:06:22

Jak co zrobił pokazuje się na meczach piłkarskich ,żużlowych chodzi po grudziądzkich kościołach wszędzie go teraz pełno. Co tylko się dzieje to się pokazuje ale grudziądzanie to nie głupcy drugi raz się nie dadzą nabrać na stare chwyty. Jeszcze trochę to w każdej lodówce będzie. A tak spał snem nocy letniej tyle lat i się bujał za pieniądze podatników. A teraz nadszedł czas z powrotem do uczciwej pracy na stanowisko sekretarza w UM.

Tzn ...hasta maniana tylko.

#35 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 05:46:55

Zostali mu tylko emeryci..nawet loga Platformy nie dał na banerach

#36 ~Fran~

~Fran~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:06:00

A ja jak widzę jego twarz to aż mi nie dobrze. Bierz Pan tego swojego pieska Pawelka i do uciwej pracy

#37 ~Re~

~Re~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:13:52

Fuj..ile można o nich czytać i oglądać te twarze na reklamach..wszystko tylko nie oni.

#38 ~Przeciwnik PO~

~Przeciwnik PO~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:27:47

Zostali mu tylko emeryci..nawet loga Platformy nie dał na banerach

Wstydzi się z jakiego ugrupowania zakłamanego pochodzi ??? 

Kończ Waść dość wstydu i kłamstw !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych