Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~fana~

~fana~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 13:44:35

Gdy z jelitami dzieje się coś niedobrego zaczynamy od przyjrzenia się diecie, jeśli nadal występują kłopoty z wypróżnieniami stosujemy takie środki jak dicopeg i staramy się więcej ruszać, jeśli to wszystko zawodzi konieczne są badania i konsultacja lekarska.

#2 ~merida~

~merida~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2017 - 02:07:13

Mi już niejednokrotnie dicopeg 10g pomógł kiedy miałam zaparcia. Zdecydowanie najlepszy środek o łagodnym działaniu przeczyszczającym, a co najważniejsze to nie czopek :D Tylko doustny roztwór, więc przyjemna forma podania

#3 janek700

janek700

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 08 maj 2017 - 14:50:54

Nasze jelita odpowiadają za całokształt trawienia gdy jest coś nie tak to znaczy, że mam nieprawidłową pracę dróg żółciowych i zaburzony rytm funkcjonowania także żołądka. Ja miałam tak po zjedzeniu cięższych posiłków i dzięki nowości cholestil max mogę sprawnie funkcjonować i problemy z jelitami i trawieniem już mnie nie dotyczą.

Użytkownik janek700 edytował ten post 08 maj 2017 - 14:51:06

#4 ~linelisa~

~linelisa~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2017 - 16:30:55

Ja podobnie jak merida w takich przypadkach sięgam po dicopeg 10g. Zaparcia są o tyle niebezpieczne, że powodują powstawanie hemoroidów, a to już nie przelewki. Trzeba mocno uważać

#5 ~fiona~

~fiona~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 23:08:07

jelitom trzeba pomagać. tym bardziej jak coś się z nimi dzieje. ja swoim pomagam w taki sposób, że biorę dwie tabletki dziennie Debutiru i dzięki temu moje jelita pracują jak należy. nie ma mowy o zaparciach albo o biegunkach. wszystko jest jak w zegarku.

#6 ~AsiaMg~

~AsiaMg~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 11:36:15

Ja również biorę ten lek. Mam nadwrażliwe jelita i postanowiłam je skutecznie leczyć. Po mam cierpieć i mieć silne bóle brzucha, skoro są na to metody. Moje leczenie powinno trwac około trzech miesięcy. 

#7 ~kamila94~

~kamila94~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 10:02:50

Córcia miała problemy z jelitami, pediatra zalecił dawać jej probiotyk, dostaje active flora baby, jest lepiej, przeszły jej biegunki i praca brzuszka się unormowała, mam jezze dawać pobiotyk przez parę tygodni

#8 aliska

aliska

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 23 październik 2018 - 16:51:55

też probiotyk polecam na takie dolegliwości u mnie sie sprawdzil flostrum plus, ma aż dwa szczepy bakterii i to w słuznych ilościach, dla mi enajlepsy probiotyk i szybko działa

#9 ~betka~

~betka~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 19:35:40

ja mam tak, że prawie każda sytuacja stresowa kończy się biegunką i rzadko co nie powoduje u mnie biegunki jeśli chodzi o jedzenie. Debutir stosuję nie od dziś i wiem, że skutecznie radzi sobie z drażliwością jelit

#10 ~lidziaxx~

~lidziaxx~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 00:40:29

Nam bardzo pomaga Diflos - probiotyk na biegunki, bardzo skuteczny Podaje nawet mojej malutkiej córci, ma 3 miesiące, jej w kropelkach , my bierzemy w kapsułkach. Ma ten sam szczep bakterii co w dicoflorze, żewe kultury bakterii bardzo dobre dla naszych jelit

#11 ~bronka~

~bronka~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 09:24:10

Najlepiej podawać probiotyki regularnie, ja nie mam problemu np. z jogurtami czy kiszonkami, ale z dziećmi róznie bywa, dlatego im podaję probiotyki w kroplach, w doz product znalazłam takie, które mają az 7 miliardów żywych kultur bakterii w 5 ml

#12 ~aleksa~

~aleksa~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 09:56:20

u mnie przy tego typu problemach pomogła tylko i wyłącznie intesta, nic innego, czasami to nawet dieta zawodzi, zwłaszcza przy ibs... A maslan sodu zawarty w tym preparacie potrafi naprawdę ułatwić życie 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych