Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gąsawa

1007 odpowiedzi w tym temacie

#701 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 19:39:20

Czy wreszcie ktoś wytłumaczy radnemu Józefowi że jego wywożenie "smrodów" na pola to udręka dla mieszkańców 3 gmin i antyreklama dla turystów jadących np. do Biskupina ! Codziennie wylewa na pola gnojówke i nawet nie zaora tego. To że un tego nie czuje to nie znaczy że inni nie czują! Panie radny jaki przykład pan daje innym !

No ale co un może, że śmierdzi

#702 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 20:04:14

Tłumaczył się kiedyś że tylko raz w roku wylewa i zaraz orze. Chyba raczej raz w roku nie wylewa i wtedy orze jak może :lol:

#703 ~michel~

~michel~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 20:34:45

Czy wreszcie ktoś wytłumaczy radnemu Józefowi że jego wywożenie "smrodów" na pola to udręka dla mieszkańców 3 gmin i antyreklama dla turystów jadących np. do Biskupina ! Codziennie wylewa na pola gnojówke i nawet nie zaora tego. To że un tego nie czuje to nie znaczy że inni nie czują! Panie radny jaki przykład pan daje innym !

A mize by radny wojewodzki pomogł?

#704 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:20:45

Ale przed wyborami się lansuje, a to pobiegłem a to dałem pieniążki a to pomogłem, a po wyborach ?

jak zawsze..!!!

Widzę, że radnego promuje były na szczęście komendant powiatowy. W/z z tym mam pytanie do radnego wojewódzkiego,

Jakie kroki podjął aby powstało stanowisko koronera o którym tak głośno mówił w ubiegłym roku? Czy widział taką potrzebę, czy była to metoda na obronę nieudolnego postępowania swego kolegi, byłego komendanta? 

#705 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 19:10:52

To juz przechodzi wszelkie granice nieszczesny wojewodzki na konkursie orki w Podgorzynie.

#706 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 20:47:37

To juz przechodzi wszelkie granice nieszczesny wojewodzki na konkursie orki w Podgorzynie.

Jeszcze miesiąc a potem ...

#707 ~Nie~

~Nie~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:14:45

Rada gminy i nieszczęsny wojewódzki to tragedia wyobraźni jak ugrać swoje tylko reszta nie wie ze są mięsem armatnim

#708 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 22:13:03

co tobie to przeszkadza?Każdy ma prawo być. Mi się to podoba bo jest dla ludzi. Radny ma być wszędzie i z ludźmi. Nie tylko przy stole z wodą ognistą. 

#709 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:27:38

co tobie to przeszkadza?Każdy ma prawo być. Mi się to podoba bo jest dla ludzi. Radny ma być wszędzie i z ludźmi. Nie tylko przy stole z wodą ognistą.

A co on chce zrobić dla mieszkańców Gąsawy,wiadomo że jest wraz z przewodniczącym przeciwko rozwojowi wioski i odzyskaniu praw miejskich oraz przeciwko marketom.Był za postawieniem chlewni w Gąsawie ktora truje co dzień mieszkańców, był przeciwko ekologicznej energii wiatrowej.. czyli jak mu i kolesiom pasuje hihi raz za raz przeciw.

#710 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 15:36:16

Szczęsny z budową chlewni to chyba coś źle uslyszaleś przeciwko rozwojowi Gasawy Nie chce mi się wierzyć. To raczej Wójt jest ciężki do współpracy, To ciekawe .

#711 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 15:52:57

Szczęsny z budową chlewni to chyba coś źle uslyszaleś przeciwko rozwojowi Gasawy Nie chce mi się wierzyć. To raczej Wójt jest ciężki do współpracy, To ciekawe .

Skoro dążą do zablokowania budowy chlewni w Szelejewie bo ma szkodzić ludziom, to niech podejmą kroku aby pozamykać te juz otwarte np. w Gąsawie czy Gogółkowie. A słyszałeś zeby byla o tym mowa?

#712 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 17:42:29

Rozwój to nie hale i boiska rozwój to głównie handel obecnie handel to co ?? Oni tego nie rozumieją dla  nich rozwój i przyszłość to boiska las i pole najpierw niech idą do miejskich szkół a potem nie się biorą za rządy tej wioski ;)

#713 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 17:49:30

Skoro dążą do zablokowania budowy chlewni w Szelejewie bo ma szkodzić ludziom, to niech podejmą kroku aby pozamykać te juz otwarte np. w Gąsawie czy Gogółkowie. A słyszałeś zeby byla o tym mowa?

Dlaczego p. Sz. startuje z list partii która tak się źle kojarzy ludziom ?? Ma coś do ukrycia po drodze mu z nimi ??

#714 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 17:53:44

A co złego w boiskach i orliku lekkoatletycznym Przynajmniej dzieciaki i młodzież mają gdzie ćwiczyć,A co tak jak za komuny na klepichu .Mamy 21 wiek komuna się skończyła 30 lat temu .A wójt tylko trzyma stanę z tymi rolnikami Jesteśmy terenem turystycznym więc tutaj trzeba inwestować i ściągać podatki

#715 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 18:19:25

A co złego w boiskach i orliku lekkoatletycznym Przynajmniej dzieciaki i młodzież mają gdzie ćwiczyć,A co tak jak za komuny na klepichu .Mamy 21 wiek komuna się skończyła 30 lat temu .A wójt tylko trzyma stanę z tymi rolnikami Jesteśmy terenem turystycznym więc tutaj trzeba inwestować i ściągać podatki

a gdzie mają ci turyści ci robić zakupy co ?? na boisku hali a może u pomysłowego pana tuska :lol: :lol: a i parkingi w weekendy w centrum blokada  :blink:

#716 ~Myśliwy~

~Myśliwy~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 18:27:54

A w niedziele na polowaniu naganiał zwierzynę, tak to już jest w polityce.

#717 ~Myśliwy~

~Myśliwy~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 18:28:07

A w niedziele na polowaniu naganiał zwierzynę, tak to już jest w polityce.

#718 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 18:49:57

a gdzie mają ci turyści ci robić zakupy co ?? na boisku hali a może u pomysłowego pana tuska :lol: :lol: a i parkingi w weekendy w centrum blokada :blink:

w du*** , mało mają sklepów psycholu ?

#719 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 18:50:18

a gdzie mają ci turyści ci robić zakupy co ?? na boisku hali a może u pomysłowego pana tuska :lol: :lol: a i parkingi w weekendy w centrum blokada :blink:

#720 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 18:50:40

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych