Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gąsawa

728 odpowiedzi w tym temacie

#681 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:23:27

Ośrodek w laskach zlikwidował poprzedni wójt i rada czyli PSL który miał niepodzielnie władzę. To oni głosowali za likwidacja ośrodka w laskach. Nie wincie labeckiego Szczęsnego o obecnej rady. To nie ta ekipa

Naprawdę to gazeta kłamała kiedy pisała że to pani  Szczęsna była za likwidacją. Następny wójt mógł tą decyzję anulować przecież PSL nie jest wyrocznią w polsce.

#682 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:52:08

Anulować możesz 1 w dzienniczku szkolnym. Obecny obiecał przed wyborami że przywróci ośrodek i co? I nic! Po wyborach już nie trzeba ha ha

#683 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:53:47

Anulować możesz 1 w dzienniczku szkolnym. Obecny obiecał przed wyborami że przywróci ośrodek i co? I nic! Po wyborach już nie trzeba ha ha

Z  tego co widać wójt ma przeciw sobie radę gminy z posiłkiem radnego wojewódzkiego więc co on może ?? Prywatne rozgrywki personalne niszczą gminę która się cofa. De facto chyba na rękę jest tut. prywatnemu ośrodkowi bo całe dotacje za Laski on zgarnia prawda ??

#684 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 13:42:59

Nie pisz głupot. Wójt może b dużo jeśli tylko chce. A rada nie jest przeciw tylko za tym by robić . By urząd działał . Popatrz na sąsiednie gminy to może coś zrozumiesz

#685 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 14:44:26

Nie pisz głupot. Wójt może b dużo jeśli tylko chce. A rada nie jest przeciw tylko za tym by robić . By urząd działał . Popatrz na sąsiednie gminy to może coś zrozumiesz

ciekawa argumentacja teraz wójt nie chce a kiedyś chciał kiedy to wójt chciał ?? Jaśniej jaśniej bo ludzie czytają :)

#686 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:21:22

ciekawa argumentacja teraz wójt nie chce a kiedyś chciał kiedy to wójt chciał ?? Jaśniej jaśniej bo ludzie czytają :)

Gminie może pomóc jedynie zmiana przewodniczącego. 19 % poparcia od społeczeństwa i rządzi gminą. Gdyby miał honor to sam by zrezygnował.

#687 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:43:26

Przewodniczący jedyna osoba ktora orientuje się na sesji jak ja prowadzić i co dokładnie w gminie się dzieje . Wyobraź sobie taką osobę jak wójt będąca przewodniczący sesji. WOJT niestety mówiąc potocznie nie ma jak żer charyzmy mało wiedzy ,obeznania,bazuje tylko na wiedzy swoich wspolpracownikow .Brak slow. Przez poprzednie cztery lata mało zostało zrobione w gminie ,teraz także czeka nas stagnacji i jeszcze ta chlewnia

#688 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:43:36

Przewodniczący jedyna osoba ktora orientuje się na sesji jak ja prowadzić i co dokładnie w gminie się dzieje . Wyobraź sobie taką osobę jak wójt będąca przewodniczący sesji. WOJT niestety mówiąc potocznie nie ma jak żer charyzmy mało wiedzy ,obeznania,bazuje tylko na wiedzy swoich wspolpracownikow .Brak slow. Przez poprzednie cztery lata mało zostało zrobione w gminie ,teraz także czeka nas stagnacji i jeszcze ta chlewnia

#689 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:19:15

Co z tego że  młody kiedy nie rozumie potrzeb starszych ludzi, ma gdzieś duże sklepy których brakuje na dużym osiedlu. On nie ma pojęcia o cywilizacji chce robić wieś czy miasto niech się zdecyduje to dla niego ostatnia szansa :huh:

#690 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:34:41

Zresztą ludzie widzą jaki jest í dlatego nie został wójtem.
A kandydat na posła też uciekł z PO, okręt tonie, szczury uciekają hah

#691 ~Hipokryzja~

~Hipokryzja~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 10:09:43

Jaka chlewnia w Gąsawie czy Szelejewie?

#692 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 11:22:40

Gminie może pomóc jedynie zmiana przewodniczącego. 19 % poparcia od społeczeństwa i rządzi gminą. Gdyby miał honor to sam by zrezygnował.

Pani Tomaszewska powinna być zastępcą wójta to ona miała II miejsce jakim cudem tam pan K. jest ?? Może powinna to zgłosić do prokuratora ?? Kobieta jest bardziej potrzebna ... ona orientuje się w potrzebach ludzi zastanawiała się nad marketem w naszej zachodniej części wioski a nie ubliżała jak i szydziła jak pan K.  anonimowo zresztą ale chama od razu poznać po chamskim  wulgarnym  słownictwie !!! :angry:

#693 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 11:39:33

tam gdzie p.sz to zaraz kłótnie i rozpierducha....
A tak w gm.Gąsawa było dobrze...
A teraz ???

W nieSzczęsnych czasach przyszło nam żyć.

#694 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 12:12:03

W nieSzczęsnych czasach przyszło nam żyć.

Mendy nie dopuścili kobiety nawet do głosu zdeptali jak islamscy talibowie .....

#695 ~Okiopo~

~Okiopo~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 15:21:05

Niech się panoszą w Oćwiece !!! Kto ich wpuścił do Gąsawy !?!?!? 

#696 ~sportowiec~

~sportowiec~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 15:38:43

Niech się panoszą w Oćwiece !!! Kto ich wpuścił do Gąsawy !?!?!? 

Przyczynili się do upadku LKS Gąsawa, ale dzięki sympatykom hokeja jakoś to się kreci.

Precz !!!

#697 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:51:56

Ale przed wyborami się lansuje, a to pobiegłem a to dałem pieniążki a to pomogłem, a po wyborach ?
jak zawsze..!!!

Z przyjemnością zasponsor owałem... zafundowalem nagrody itp. Na pewno na niego i nie zaglosuje i komu bede mógl to bede odraczal

#698 ~rozbił moje małżeństwo~

~rozbił moje małżeństwo~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 17:15:45

Z przyjemnością zasponsor owałem... zafundowalem nagrody itp. Na pewno na niego i nie zaglosuje i komu bede mógl to bede odraczal

jestem z Tobą, niech głosują te którym robi dobrze.

#699 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 18:50:39

Czy wreszcie ktoś wytłumaczy radnemu Józefowi że jego wywożenie "smrodów" na pola to udręka dla mieszkańców 3 gmin i antyreklama dla turystów jadących np. do Biskupina ! Codziennie wylewa na pola gnojówke i nawet nie zaora tego. To że un tego nie czuje to nie znaczy że inni nie czują! Panie radny jaki przykład pan daje innym !

#700 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 19:19:49

jestem z Tobą, niech głosują te którym robi dobrze.

kto komu rozbił małżeństwo ?? i z kim ??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych