Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Garnitur dla syna

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jagooooda~

~Jagooooda~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 15:48:23

Ostatnio widziałam w sklepie takie ładne garnitury w dużą kratkę! To chyba jakoś ogólnie teraz w miarę modne jest, więc synowi może będzie pasował. Sprawdź koniecznie, bo to się super prezentuje, ale też nie wszystkim odpowiada. Ja bym poszła do Marcus Kerr, bo tam pewnie największy wybór tego typu byłby. Pozdrawiam

#22 ~JuzNieTakiMlody~

~JuzNieTakiMlody~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 19:30:43

A ja swój ślubny kupiłem na dziale młodzieżowym :) Jakoś mi się najbardziej spodobał i podobno najlepiej leżał - opinia narzeczonej, starszego i pani z obsługi. W sumie spoko, bo były tańsze niż kolekcja ślubna i wyszło na plus :D Konkretnie to byłem w Marcus Kerr. Nie wiem konkretnie gdzie to jest, bo kumpel-starszy mnie zawiózł, ale chyba jakoś przy którejś wylotówce z Torunia.

#23 ~Bodżenga~

~Bodżenga~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 12:03:25

Ostatnio widziałam w sklepie takie ładne garnitury w dużą kratkę! To chyba jakoś ogólnie teraz w miarę modne jest, więc synowi może będzie pasował.

Czy ja wiem, czy takie modne? Jakoś nie widzi się tego za dużo, a i nie na każdą okazję taki garnitur jest w porządku. Mój syn wybrał sobie jednolity granatowy garnitur i moim zdaniem to najlepsza opcja. Jest uniwersalny, a akurat w takim wieku co raz gdzieś wypada pokazać się w garniturze, więc będzie jak znalazł. A co do sklepu, to zgodzę się. Marcus Kerr to zdecydowanie numer jeden w Toruniu i okolicy

#24 ~Robercik~

~Robercik~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 15:46:23

Właśnie wróciłem do domu z tak zachwalanego Marcus Kerr i w sumie mogę potwierdzić powyższe opinie. Już zaczynam się powoli rozglądać za czymś w stosunkowo niskiej cenie, bo za miesiąc z hakiem będę robił za starszego na ślubie brata. Niestety nie zarabiam dobrze, więc muszę się nieźle ograniczać :( Jeszcze nie kupiłem dziś, ale obejrzałem kilka modeli w akceptowalnej dla mnie kwocie i jest naprawdę fajnie - będzie z czego wybrać. A zajechałem tak na chwilę, wracając z pracy. Super, że jest parking, bo o tej porze znaleźć jakieś miejsce byłoby trudno.

#25 ~Wściekła Gośka~

~Wściekła Gośka~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 18:40:47

Pewnie, wszyscy wyżej mają rację, że nie warto iść gdzieś indziej w Toruniu. Nawet nie wiecie jaka zła byłam, gdy jeździłam od sklepu do sklepu żeby kupić coś z synem, a tu albo nic nie było sensownego, albo modele dla dziadków, albo jakieś ceny z kosmosu! No ludzie, bez przesady! W końcu wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy na drugi koniec miasta - do Marcus Kerr. Garnitur wybrany z pomocą obsługi w jakieś 15 minut, cena w końcu normalna plus zniżka na koszulę. Ah, ile to by sobie człowiek nerwów i czasu zaoszczędził, gdyby wcześniej trafił na ten temat...

#26 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 12:33:50

A w Vizarro byłaś? Ja tam od wielu lat kupuję garnitury w razie potrzeby i nigdy się nie zdarzyło żeby dla mnie, mojego syna lub kogokolwiek nie znaleźli czegoś odpowiedniego. Nawet ładnych kilka lat temu ślubny swój tam kupiłem ;) Uwielbiam ten sklep i póki co nie zamierzam zmieniać.

#27 Kazoo

Kazoo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 12:43:32

Ja też uważam, że wizyta w Vizarro to dobry pomysł. Co jak co, ale to jest sklep z doświadczeniem i historią. Wielu ludzi bardzo sobie to miejsce ceni i garnitury kupuje wyłącznie tam. ;) Przykładem jest mój brat - od kilku lat wyłącznie Vizarro, choć ma masę innych sklepów pod nosem, również w innych miastach. Twierdzi, że tutaj kupuje garnitury i koniec, a średnio potrzebuje nowego co niecałe pół roku ;)

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 16:18:47

Ja ostatnio młodego zabrałem tam, gdzie sam kupuję zawsze garnitury. Niedługo przyjęcie w rodzinie, więc warto mu sprawić pierwszy garnitur, a nie chcę by się zniechęcił. Ja sam kiedyś nie lubiłem chodzić w garniturach, bo miałem po prostu bardzo słabej jakości, niewygodne no i ogólnie nieprzyjemne, a każde założenie go było jak najgorsza kara. Wsadziłem młodego do samochodu i pojechaliśmy do Vizarro, jak zawsze wyszedłem z uśmiechem i paragonem ;)

#29 ~Elegant~

~Elegant~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 11:39:21

W Toruniu jest ogólnie sporo sklepów z garniturami i co ciekawe w większości można trafić na dobrej jakości produkty w fajnej cenie, ale - no właśnie - trzeba znać się na garniturach i wiedzieć, jak powinien leżeć i czy da się go dopasować poprawkami. Bez tego zostaje chyba tylko Vizarro, bo tam potrafią to dobrze doradzić. W innych sklepach niestety spotkałem się raczej z gorszą obsługą pod tym kątem. Tutaj jednak trzeba mieć wiedzę i doświadczenie.

#30 ~Bankier~

~Bankier~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 19:26:52

Nie wydaje mi się żeby tylko w Vizarro była tak dobra obsługa, to znaczy kompetentna. Raczej w większości sklepów są panie, które wiedzą co mają na stanie i co mogą zaoferować. Jednak to nie są osoby, które są z łapanki z ulicy, ale coś tam wiedzą - może nie dobiorą idealnie koloru pod karnacje i kolor włosów, ale jakoś tam pomogą ;)
No ale żeby nie było! Pochwała Vizarro z pewnością zasłużona ;) Większość moich garniturowych zakupów (strój do pracy) finalizuję właśnie tam, więc pod samą opinię się podpinam!

#31 ~Johny~

~Johny~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 17:38:48

Ja calkowicie nie znam sie na tym jak powinien wygladac elegancki mezczyzna. Cale zycie chodzilem w dresach, a najbardziej eleganckie co mialem na sobie od 5 lat to jeansy i koszula z krotkim rekawem. I rzeczywiscie trafilem do Vizarro w sumie przypadkiem a kolejnego dnia przyszedlem po odbior garnituru. Bardzo mi pomogli dobrac wszystko tak zeby to ladnie i legancko wygladalo, bo jednak slub najlepszego kumpla to powazna sprawa :)
Sorki za brak polskich znakow - mam zagraniczna klawiature

#32 Kazoo

Kazoo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 sierpień 2019 - 17:06:31

Ja w sumie od małego byłem przyzwyczajany, że jak trzeba się ładnie ubrać, to garnitur i nie ma przeproś. Nie ma tego złego, teraz lubię chodzić w garniturze i wiem, jak go sobie samodzielnie dobrać, ale i tak zawsze szukam poparcia mojego wyboru u kogoś innego. W Vizarro byłem ze dwa razy i dobrze wspominam szczególnie obsługę. Wybór był, ale nie jakiś mega szałowy, ceny w porządku. Zwykle garnitury kupuję w naprawdę dużych sklepach w Warszawie lub Berlinie i pewnie stąd taka opinia ;) Co nie znaczy, że to zły sklep - ależ skąd! W rodzinnym Toruniu chyba jeden z porządniejszych.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 08:54:38

Przecież to reklama jest tylko

#34 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:42:02

Ja dobry garnitur kupowałem na swoje wesele.Wydałem wtedy naprawdę bardzo dużo pieniędzy.

No to się nie popisałeś :D Chyba,że tyle chciałeś wydać, to nie mam pytań. Ja jednak znam kilka osób, które wydały masę kasy w jakimś sklepiku z galerii handlowej za naprawdę słabej jakości garnitur, bo się w ogóle nie znali i trafili na nieuczciwego sprzedawcę. Właśnie dlatego najlepiej takie zakupy robić albo z kimś, kto się na tym zna i potrafi doradzić, albo w sprawdzonym miejscu. Jak mnie ktoś pyta o poradę, to bez zastanowienia odsyłam do Vizarro w Toruniu.

#35 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 19:26:55

Racja - jak się ma dużo czasu, albo wie gdzie szukać, to można tanio sie ubrac na wesele. Ja trafiłem właśnie w tym Vizarro na hat tricka: garnitur po przecenie (bo ostatni rozmiar z całej rozmiarówki), a do tego koszula za 1zł i buty za połowę ceny. Lepiej trafić nie mogłem - nie jestem pewny czy w ogóle 1000zł tam zostawiłem za wszystko, a jeszcze dobierałem pasek i krawat. Trzeba szukać promocji zeby zaoszczędzić - ja "straciłem" dwa weekendy, ale mam garnitur z wyższej półki, na który bym sobie inaczej nie pozwolił

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych