Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Garnitur dla syna

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lidka_L~

~Lidka_L~
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 08:48:40

Witam, poszukuję dobrego sklepu z młodzieżowymi garniturami dla syna. Ma on 14 lat i jest dość chudy. Chciałabym aby trochę to ukryto. Możecie polecić jakiś sklep? Słyszałam o Vizarro ale to tylko tak przelotem... Mieliście jakieś doświadczenia z tym sklepem? Prosze o opinie.

#2 zouzie

zouzie

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 maj 2015 - 09:33:30

Może allegro?

#3 ~ErykKrych~

~ErykKrych~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 08:14:34

Może allegro?

Ganitur na allegro? Przecież to trzeba przymierzyć dopasować. Jakieś żarty.

Lidka mówisz o Vizarro. Ja właśnie ostatnio kupowałem tam garnitur. Jeśli Twój syn jest dość chudy oni to ukryją szyjąc mu garnitur na miarę. Mają kolekcje młodzieżowe więc na pewno coś dla niego znajdziecie.

#4 ~Pisana~

~Pisana~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 08:54:36

Mam nadzieje że znaleźliście dobry garnitur. A jeśli szukacie nadal to idziecie do Vizarro. Zaciągnęłam tam też mojego syna i nikt z nas nie żałuje. Przebalował całą studniówkę i mówił że bardzo wygodnie mu w tym garniturze było. Fakt szyja na miarę też ale my tego nie potrzebowaliśmy. Maja tak nietypową rozmiarówkę że bez problemu dopasowaliśmy coś "gotowego".

#5 ~Selena~

~Selena~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 13:44:38

Mam nadzieje że znaleźliście dobry garnitur. A jeśli szukacie nadal to idziecie do Vizarro. Zaciągnęłam tam też mojego syna i nikt z nas nie żałuje. Przebalował całą studniówkę i mówił że bardzo wygodnie mu w tym garniturze było. Fakt szyja na miarę też ale my tego nie potrzebowaliśmy. Maja tak nietypową rozmiarówkę że bez problemu dopasowaliśmy coś "gotowego".

jeden z najlepszych sklepów odwiedzonych przeze mnie i mojego męża. obsługa bardzo miła i fachowa. sklep na 6

#6 ~patronka~

~patronka~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 14:21:08

Rzeczywiście w Vizarro są bardzo fajne garnitury, kupowałam dla męża i syna, także obaj byli bardzo zadowoleni.

#7 ~Małecki~

~Małecki~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 18:46:27

Ja również kupowałem w Vizarro. Odwiedziłem żeby nie było parę innych sklepów z markowymi garniturami, ale jednak zdecydowałem się na Vizarro. Po prostu było mi najwygodniej w ich garniturze i najbardziej tam przypadła mi kulturalna i profesjonalna obsługa.

#8 ~Kubika~

~Kubika~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 15:46:50

Vizarro ma to do siebie że robią poprawki na miejscu, więc na każdego znajdą i rozmiar i fason. Obsługa genialna! Przesympatyczna i bardzo poinformowana co i jak sprzedają. Jak dla mnie pod tym względem ten sklep wygrał z innymi.

#9 Fiodor

Fiodor

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 21:36:02

Trafiłem na ten temat,wertując w Google... I napiszę tak,nie bez przesady,że jeśli chodzi o garnitury salon Vizzaro "rządzi" w Toruniu!

Wybór spory,obsługa kompetentna i uczynna a czasem nawet można trafić na wyprzedaż kolekcji ;)

#10 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 18:22:46

pracownia  krawiecka tomi ulica grudziądzka szyłam tam dla syna bo też jest dość nietypowej postury i pan Tomasz dopasował garnitur mu pierwsza klasa ,także moim zdaniem lepiej kupić a finansowo wyjdzie prawie to samo

#11 ~Mateo~

~Mateo~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 12:15:27

polcam Tomi albo salon na konstytucji 3 maja, zaraz za obi, dopasuja do kazdego, a jakosc i cena dobra 

#12 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 10:14:47

Całe wieszaki ładnych, młodzieżowych garniturów są w Marcus Kerr w Toruniu. Ja niedawno z młodym byłem, bo z poprzedniego wyrósł :) Duży wybór to jedno, ale plusem niewątpliwie też są ceny - kupienie czegoś ładnego sensownej jakości, a jednocześnie niedrogiego tutaj nie jest problemem, co nie zawsze można powiedzieć o ofercie konkurencji.

#13 ~Adam Toruń~

~Adam Toruń~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 11:17:16

Ja z synem sporo szukaliśmy dobrego garnituru, bo jest bardzo wysoki i szczupły, więc prawie wszystkie modele były albo za krótkie w rękawach i nogawkach, albo strasznie na nim wisiały, bo przeznaczone były dla kogoś grubszego. Dopiero w Marcus Kerr dobrali mu naprawdę ładny garnitur i jeszcze zaoferowali poprawki w cenie! Leży świetnie, jak szyty na miarę ;)

#14 ~Karolinka~

~Karolinka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 10:08:09

A dlaczego chcesz ukrywać to, że jest chudy? To chyba dobrze, że nie ma nadwagi czy też otyłości ;) Mój syn też jest w dolnej akceptowalnej skali BMI i jest bardzo szczupły, ale czy to trzeba ukrywać? Nie sądzę. Garnitur ma taką zaletę, że dobrze dopasowany naprawdę ciekawe podkreśli sylwetkę. Jeśli nie wiesz, jak dobrać taki garnitur, to najlepiej zleć to profesjonalistom i poproś o pomoc obsługę w dobrym sklepie. W Toruniu nie tak dawno otworzyli Marcus Kerr, są o nim dobre opinie - może tam zapytaj?

#15 ~Karolinka1983~

~Karolinka1983~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 14:53:08

Fajne garnitury są dostępne w Toruniu przy Szosie Lubickiej. Mają dużo młodzieżowych wzorów, to jakiś nowy sklep - bodajże Marcus Kerr się nazywa. NIe pamiętam dokładnie, ale na pewno przy Szosie Lubickiej - syn tam sobie wybrał coś dla siebie. Nieduże pieniądze, a jakość porządna ;)

#16 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 17:33:07

Dobre ceny na garnitury mają tam przy wylotówce na A1 - przy Szosie Lubickiej. Taki nowy, duży sklep z garniturami. Chyba to ten Marcus Kerr, o którym wyżej piszą. Polecam sprawdzić, bo sala jest wielka i wszędzie wiszą garnitury w różnych fasonach, kolorach i czym tam sie jeszcze chce.

#17 ~Malgoska~

~Malgoska~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 11:40:04

Nie ma co za bardzo ukrywać tego, że jest chudy - to dobrze. Gorzej by było, gdyby jednak miał troche brzucha, bo wtedy cięzko o ładnie leżący garnitur. Jak ktoś jest chudy to zakłada dopasowanego slim fita i wygląda jak król imprezy :) To też odpowiedni krój dla młodzieży, bo jest taki stylowy i nowoczesny. Z tego co kojarze to mój syn taki kupował w jakimś Marcus Kerr - coś nwoego w Toruniu podobno.

#18 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 16:00:03

Nie tak dawno właśnie szukałem czegoś dla siebie, bo koleżanka zaprosiła mnie na wesele, a ja ostatni raz garnitur miałem na sobie dwa lata temu - na egzaminie gimnazjalnym, a i tak był trochę za mały XD Szybka rundka po okolicznych sklepach pokazała, że albo nie ma garniturów dla nastolatka albo są cholernie drogie. Dopiero kolega dał mi adres do Marcus Kerr, bo nawet nie widziałem że coś takiego otworzyli :D No ale dobrze, bo pojechał i kupiłem od razu garnitur slim fit i dostałem jakieś rabaty na koszule plus buty, pasek i muchę. Wyszedłem z całym kompletem na wesele :)

#19 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 11:29:51

Dobrze, że trafiłem na ten temat w niedzielę, bo niedługo wesele starszego syna i młodszemu trzeba było coś kupić ;) Właśnie wracamy z Marcus Kerr. Garnitur, buty i koszula kupione w fajnym, młodzieżowym stylu. Sklep rzeczywiście godny polecenia, tak jak wszyscy piszą.

#20 olixa

olixa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 14:49:25

U mnie w maju komunia, więc też się zacnie niebawem zakupowy szał. Wiadomo, ze wszystkich trzeba wystroić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych