Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Galerianki ,prostytucja ,,,,,, opinie

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Student~

~Student~
  • Goście

Napisano 15 październik 2011 - 19:18:43

Witam piszę pracę na temat "Prostytucja i życie w społeczeństwie"
Chciałem spytać mieszkańców Grudziądza czy wiedzą , mają informacje na temat prostytucji w swoim mieście .
Chodzi głównie o tak zwane "Galerianki" lub kobiety na telefon ,jak postrzegacie takie zjawiska opinie mile widziane. .Jezeli wiecie gdzie znajdują się takie kobiety(chciałem przeprowadzić wywiad). Głównym celem pracy jest opisanie tego procederu, w celu wyciągnięcia kobiet można powiedzieć nazwać to z nałogu .
Proszę o poważne potraktowanie tematu .

#2 ~amil~

~amil~
  • Goście

Napisano 15 październik 2011 - 19:27:25

Witam piszę pracę na temat "Prostytucja i życie w społeczeństwie"
Chciałem spytać mieszkańców Grudziądza czy wiedzą , mają informacje na temat prostytucji w swoim mieście .
Chodzi głównie o tak zwane "Galerianki" lub kobiety na telefon ,jak postrzegacie takie zjawiska opinie mile widziane. .Jezeli wiecie gdzie znajdują się takie kobiety(chciałem przeprowadzić wywiad). Głównym celem pracy jest opisanie tego procederu, w celu wyciągnięcia kobiet można powiedzieć nazwać to z nałogu .
Proszę o poważne potraktowanie tematu .

Koleś spytaj taksówkarzy, dadzą ci namiary. A tak na poważnie to 1. mamy w CG kluby SIM /2x/ 2. kluby jak np.Coolclub czy Skala 3. jak się interesujesz tym tematem - to chyba coś już wiesz 4. student a się pyta...

#3 ~Student~

~Student~
  • Goście

Napisano 15 październik 2011 - 19:35:08

Niestety jestem z poza Grudziądza , nie stosowne było by chodzić po klubach i pytać bo mogę jedynie w taki sposób zarobić guza nic poza tym . Chodzi głównie o opinie zwykłych mieszkańców, czy uważają taki proceder za zachowanie aspołeczne i z czego może to wynikać .

#4 ~pilot~

~pilot~
  • Goście

Napisano 15 październik 2011 - 19:50:17

galerianki nie widziałem w grudziądzu.. nawet kusząco ubrana dziewczyna to nie galerianka. widziałem takie w wawie, były to centralnie nastolatki ubrane jak kur wy + ostry makijaż. Chodziły w 2-3 osoby, często pod rossmanem i sephorą. tutaj nie uświadczysz

#5 ~znawca~

~znawca~
  • Goście

Napisano 15 październik 2011 - 21:58:51

trudno mówić o galeriankach jak w grudziądzu nie ma galerii, gdzie te biedne dziewczyny mają chodzić..., w Carrefour`e czy w Kuźni. poczekaj do marca to cos ci napiszemy

#6 ~Prawie magister, a taki ..~

~Prawie magister, a taki ..~
  • Goście

Napisano 16 październik 2011 - 09:57:50

Prawie magister, a taki nierozgarnięty. Ten Twój temat to zapewne lipa. Tak na frico nie da rady....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych