Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fotograf na wesele Radziejów - Brześć Kuj. - kogo polecacie

radziejów brześćkujawski fotograf wesele

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krzysiek Osięciny~

~Krzysiek Osięciny~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 12:40:07

Witam

Poszukuję fotografa na wesele, polecilibyście kogoś z okolicy? Szukam jakiegoś konkretnego, godnego zaufania, żeby nie zrezygnował tydzień przed terminem albo żeby potem po kwejkach nie oglądać "śmiesznych" ujęć z własnego wesela  <_<. Takich, co to się fotografami nazywają jest dużo, ciężko wyczuć, czy zdjęcia które pokazują są ich czy z netu ściągane. 

Możecie kogoś polecić? 

#2 ~osięciny~

~osięciny~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 17:40:48

Polecam p. Sobczaka. I naprawdę warto zaangażować forografa na całą noc. Fotoreportaż jest 100kroć lepszą pamiątką z wesela niż kamerzysta. Oczywiście to jest moje zdanie, z którymm nie ma obowiązku się zgadzać

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 18:18:22

studio 70.84 włocławek

#4 ~starski~

~starski~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 18:48:22

ile taka przyjemność kosztuje

#5 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 22:05:30

Podjedz lokalnie na Żeromskiego do p.Chojnowskiego i zapytaj o zięcia ma studio fotograficzne.Całkiem dóbry fotograf robił mi zeszlym roku ślub i wesele.Zadowolony polecam.

#6 ~Krzysiek Osięciny~

~Krzysiek Osięciny~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 14:51:53

Dzięki za info. Co do Pana Sobczaka, to jego fotki średnio mi się podobają, nie mówię, że są złe, ale jak dla mnie zbyt tradycyjne. Sprawdzę to studio z włocławka. Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś namiary to poproszę, czasu trochę mam a fotografa chcę wybrać pewnego, bo faktycznie nie ma takiej pamiątki jak zdjęcia. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:05:27

A na kiedy ten fotograf ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 09:45:01

Tomasz Pluskota z Torunia, ale pochodzi z Piotrkowa Kuj., młody, kreatywny. Jego nocne zdjęcia ślubne są cudne. Polecam!

#9 ~lolo~

~lolo~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 13:09:18

ja polecam monmar z kruszwicy. maja stronkę w internecie.

#10 ~lomograf~

~lomograf~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 16:42:20

od tego trzeba zacząć czy chcesz zdjęcia czy omami cię fotoshop

#11 ~ktoś gość~

~ktoś gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 09:44:28

taaa fotograf fotografem, ale co czasami goście wyczyniają przy składaniu przysięgi... ostatnio byłam na takim weselu, że młodych nie było wcale widać i słychać ... tylko dźwięk migawek słychać było ... a wydaje mi się, że zatrudniony fotograf jest właśnie od tego żeby zrobić piękne fotki każdy takie by dostał, a nie że podczas przysięgi widać młodych i tłum gości z aparatmi ...

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 22:33:01

Gorąco polecam chłopaków z TwójKadr -profesjonaliści w tym co robią

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 10:11:06

taaa fotograf fotografem, ale co czasami goście wyczyniają przy składaniu przysięgi... ostatnio byłam na takim weselu, że młodych nie było wcale widać i słychać ... tylko dźwięk migawek słychać było ... a wydaje mi się, że zatrudniony fotograf jest właśnie od tego żeby zrobić piękne fotki każdy takie by dostał, a nie że podczas przysięgi widać młodych i tłum gości z aparatmi ...

To jest wina księdza, że na pozwolił. Z tego co wiem jeśli ktoś chce robić zdjęcia w kościele powinien uzgodnić to z księdzem i okazać się legitymacją potwierdzającą ukończenie specjalnego kursu. Wtedy nie ma cyrku, bo ci po kursie wiedza jak się zachować.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 10:24:16

To jest wina księdza, że na pozwolił. Z tego co wiem jeśli ktoś chce robić zdjęcia w kościele powinien uzgodnić to z księdzem i okazać się legitymacją potwierdzającą ukończenie specjalnego kursu. Wtedy nie ma cyrku, bo ci po kursie wiedza jak się zachować.

tylko, że oprócz zatrudnionego fotografa pozostałymi fotografami byli goście weselni ... chyba każdy chciał się pochwaliś jaką to lustrzankę ma

#15 Fotografia Paradowski

Fotografia Paradowski

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 07:18:03

tylko, że oprócz zatrudnionego fotografa pozostałymi fotografami byli goście weselni ... chyba każdy chciał się pochwaliś jaką to lustrzankę ma

Na szczęście to coraz rzadsze przypadki i jeżeli już robią to starają się to robić tak żeby nie przeszkadzać. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2015 - 08:21:59

ja polecam monmar z kruszwicy. maja stronkę w internecie.

czy monmar kamerowal i robil zdjecia na Twoim slubie? zadowolon jestes z jego uslug czy tak srednio?

#17 ~specjalista~

~specjalista~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2015 - 19:26:53

aleksandrow

#18 ~szef~

~szef~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 09:49:12

Koło topolki. Pan Wojtek

#19 ~Adi~

~Adi~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 23:00:17

Gosia Radomska, fotograf z Bydgoszczy- świetne oryginalne zdjęcia

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 15:57:21

Mariusz Pracki z Osięcin

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: radziejów, brześćkujawski, fotograf, wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych