Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fontanna na rynku

72 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 11:46:21

Uważam, że wreszcie rynek jest fajny. Przecież to zazdrość,że rynek zawsze będzie kojarzony z byłym burmistrzem. Brawo

A mnie się będzie kojarzył, że na koniec swoich rządów Grabiowski zabrał nam 6 bezpiecznych miejsc parkingowych.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 16:07:00

Uważam, że wreszcie rynek jest fajny. Przecież to zazdrość,że rynek zawsze będzie kojarzony z byłym burmistrzem. Brawo

Dokładnie :D

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 18:23:22

Dokładnie :D

Zwykła, przeinwestowana kupa!!!

#44 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 01:24:31

Rynek jest piekny .porosna drzewka bedzie piekniej.na swieta ozdubki i super.ale nie wszyscy maja rynki piekne tylko wam nigdy sie nie dogodzi.a sami jak wspomogliscie miasto by bylo piekniejsze?chyba tylko ksnalizacje zapychsliscie a teraz wielkie mordy bo burmistrz zrobił coś pieknego dla miasta

#45 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 01:24:48

Rynek jest piekny .porosna drzewka bedzie piekniej.na swieta ozdubki i super.ale nie wszyscy maja rynki piekne tylko wam nigdy sie nie dogodzi.a sami jak wspomogliscie miasto by bylo piekniejsze?chyba tylko ksnalizacje zapychsliscie a teraz wielkie mordy bo burmistrz zrobił coś pieknego dla miasta

#46 ~Podatnik~

~Podatnik~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 08:04:21

Ja dla Kowalewa robię osobiście wystarczająco dużo! Płacę podatki! I żądam żeby były GOSPODARNIE wykorzystywane!

#47 ~antyKomuch~

~antyKomuch~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 08:25:39

szczególnie te dwie ustawione w szyku rozwartym latarnie dobitnie świadczą o piękności czynów, gospodarności i racjonalności decyzji. 

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 08:32:46

szczególnie te dwie ustawione w szyku rozwartym latarnie dobitnie świadczą o piękności czynów, gospodarności i racjonalności decyzji.

Dla jednych piękny a dla innych kiepski i tandetny. Ja zdecydowanie podpisuje się pod zdaniem tej drugiej grupy - kompletna klapa.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 20:35:41

Powiedz mi, po co jest ten miś?
– Właśnie, po co?
– Otóż to. Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy: to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo. I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi?
– Protokół zniszczenia…
Cytat z filmu Miś; Bareja

Powiedzcie mi po co ta PGR-owsko PRL-owska biało czerwona tablica dokręcona do fontanny ? PRZECIEZ MĄDRY WIE A GŁUPI I TAK NIE ZROZUMIE !!! Jak już jest przyzwolenie na bezsensowne wydawanie pieniedzy to przynajmniej nie oszpecajcie i nie ośmieszajcie naszego miasteczka !!! Mnie to gówno obchodzi, kto i za co, robote załatwił i że dziewucha nietutejsza ze wsi, niech przynajmniej zanim coś odpi.... przedyskutuje z kimś "w świecie obytym", co wypada a co nie!!!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 21:27:45

Powiedzcie mi po co ta PGR-owsko PRL-owska biało czerwona tablica dokręcona do fontanny ? PRZECIEZ MĄDRY WIE A GŁUPI I TAK NIE ZROZUMIE !!! Jak już jest przyzwolenie na bezsensowne wydawanie pieniedzy to przynajmniej nie oszpecajcie i nie ośmieszajcie naszego miasteczka !!! Mnie to gówno obchodzi, kto i za co, robote załatwił i że dziewucha nietutejsza ze wsi, niech przynajmniej zanim coś odpi.... przedyskutuje z kimś "w świecie obytym", co wypada a co nie!!!!

Teraz widzisz,że ten rynek to wspaniały wygląd/porównując z poprzednim widokiem/ ty jednak mówisz  o tablicach w barwach narodowych.Ja ciebie doskonale zrozumiałem,  bo to stara ekipa zrobiła. :( :( :( :( :( :(

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 22:07:24

Teraz widzisz,że ten rynek to wspaniały wygląd/porównując z poprzednim widokiem/ ty jednak mówisz o tablicach w barwach narodowych.Ja ciebie doskonale zrozumiałem, bo to stara ekipa zrobiła. :( :( :( :( :( :(

Wspaniały projekt? Niczym kicz, zerżnięty z gry mienecraft. Coś w rodzaju agro szkółki połączonej z przystankiem autobusowym.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 22:12:38

Ostatnio widziałam dwa suche drzewka!
Automatyczne podlewanie szkółki zawodzi?

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 06:17:22

Masakra bez użycia przemocy

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:09:59

Pomysł człowieka z ograniczoną wyobraźnią.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 17:18:43

Mój boże ... tabliczka ostrzegawcza na fontannie...   to chyba taki symbol przejścia z ruskich na standardy tadżykistanu. Chociaż miłośnikom ruskiej stylistyki, pozostaje jeszcze symbolika starych latarni..

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 19:51:38

Pięć minut temu przejeżdżałem przez rynek. Tępa graca siedziała na ławce z nosem w ekranie telefonu a jej dwa rozwydrzone bachory biegały po fontannie. Na tyle się zdała ta tabliczka.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 13:46:15

Kto odpowiada za utrzymanie zieleni? Chodzi o rynek. Jest odpowiednia ziemia i nawodnienie a trawa w kępkach jak na pastwisku.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 15:20:31

Ławka na toruńskiej to super pomysł, tylko dlaczego taka krzywa i nędzna jakby "Pioter" na szybko pod garażem z odpadów ją pozbijał.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 16:01:44

Kto odpowiada za utrzymanie zieleni? Chodzi o rynek. Jest odpowiednia ziemia i nawodnienie a trawa w kępkach jak na pastwisku.

Dwa suche drzewka, a reszta dotąd normalnych liści nie jest w stanie rozwinąć!
Najlepiej mają się latarnie

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 21:38:56

Co tam ławki, co tam drzewka suche, ważne że wasi piękni pijani dobrze się mają. Wyzwiska lanie siebie nawzajem, potem miłość kwitnie. Tylko policja jest żywa i kiedy stałych obywateli nie ma na rynku w koło się kręci. A mandaty to dostaniesz nie za picie tylko za złe parkowanie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych