Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fontanna na rynku

72 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 18:23:36

Powiedz mi, po co jest ten miś?
– Właśnie, po co?
– Otóż to. Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy: to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo. I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi?
– Protokół zniszczenia…
Cytat z filmu Miś; Bareja

Ja mam pomysł, lapiej jakby postawić pomnik kaczyńskiego.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 19:45:09

Jak już podejmujesz się prób bagatelizowania poważnych spraw, to chociaż skończ z tą kiepską i monotematyczną narracją.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 20:31:37

Przestań bredzić. Marzy Ci się pomnik Grabiowskiego. postument już jest :) ale nic z tego. Ani kaczyński, ani grabiowski!!!!!!!!!!!!!!!!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 08:32:00

Postument jest dość spory. Zmieszczą się na nim twórcy Koralewa Grabiowskiego.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:10:29

Postument jest dość spory. Zmieszczą się na nim twórcy Koralewa Grabiowskiego.

Poczekaj, poczekaj, nie będziesz wiedział kiedy i stanie jakiś prezes jarosław albo inny pisior ma rynku.

#26 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 22:20:52

Fontanna bardzo ładna,gratuluję super pomysłu,dużo ławeczek.Mam nadzieję iż da się gdzieś zorganizować lampki na święta.Ale jest pięknie

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 22:53:13

masz gust szkoda słów....................

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 23:33:58

masz gust szkoda słów....................

Poczekamy na inwestycje następcy. Będziemy mieli porównanie, bo krytykować jest łatwo ale coś samemu zrobić to już inna bajka.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 07:46:13

Wokół tej fontanny ciągle jest mokro, a lada dzień mają być przymrozki. Kto pierwszy złamie nogę, przechodząc przez oblodzony rynek?

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 10:17:30

Przecież jest na stronie urzędu miasta napisane , że  w czasie zimowym ma być otwarte w tym miejscu publiczne lodowisko ..Proszę  czytać informację na stronie miasta

#31 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 10:56:33

Wykonawcą fontanny nie była spółka z o.o. tylko podwykonawca

tyle kasy wydane, a nawet na dwie nowe lampy nie starczyło, nawet na taką fontannę, żeby z niej woda po całym rynku się nie lała nie starczyło ..  hm widocznie ta fontanna to "drogie rzeczy" są

a swoją drogą ciekawy jestem ile gminę będzie kosztował serwis tej "fontanny" rocznie i na ile lat podpisana została umowa na ten serwis i przede wszystkim jaka (czyja) firma będzie te (publiczne i coś mi mówi intuicja nie małe) pieniądze inkasowała

#32 ~Stachu~

~Stachu~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 17:48:06

,,Bo prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich słomianych inwestycjach” . S. Bareja

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 08:38:50

To ma być fontanna to jakiś g ó w n i a n y sikacz jest. U mnie w łazience prysznic lepsze wrażenie robi niż ten szajs na rynku.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 09:08:31

Lanie wody jak przed pół wieku. Cztery szlauchy i lampy jak światłodźwięki sprzed ćwierćwieku. Przecież to wszystko mogło być dyskretnie schowane pod powierzchnią tej żałosnej misy. Ale czego żądać od PRL-BIS.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 13:16:11

Fontanna faktycznie badziew brzydki i gównianie dzislajacy

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 12:38:38

Fontanna faktycznie badziew brzydki i gównianie dzislajacy

Poukładajcie chociaż te płyty wewnątrz, bo trochę wstyd jak ktoś przejezdny zechce przystanąć i przyjrzeć się z bliska.

#37 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 18:12:02

I poprawcie te chodnikowe bo sie bujaja jak kolyska!!!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 17:52:28

Cierpliwie oczekuję konkretnych ruchów ze strony nowego burmistrza. Większość mieszkańców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czym kierował się poprzednik przy "rozdawaniu stanowisk". W wielu przypadkach, brak kompetencji jest rażąco oczywisty. Oby zastana sytuacja nie pozostawała na dłużej.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 10:14:40

Ręka rękę myj€ ?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 11:34:32

Ręka rękę myj€ ?

Uważam, że wreszcie rynek jest fajny. Przecież to zazdrość,że rynek zawsze będzie kojarzony z byłym burmistrzem. Brawo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych