Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

FIVB 2014 - Mistrzostwa świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014

mundial w siatkówce Polska FIVB 2014 Stadion Narodowy święto siatkówki

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kibic siatkówki~

~kibic siatkówki~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 02:06:58

Kibice siatkówki z Kikoła i z Lipna 

Jutro meldują się na Stadionie Narodowym na meczu otwarcia z Serbią

:)

POLSKA !!!

BIAŁO CZERWONI !!!

#2 ~pesymista~

~pesymista~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 09:41:28

Tak, tak Biało Czerwoni, od razu przegrają jutro z Serbią !

#3 ~optymista~

~optymista~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 17:21:07

Jak wygrają to stawiasz piwo.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2014 - 09:41:14

Jak wygrają to stawiasz piwo.

Najpierw niech wygrają, a Serbia im wyjątkowo nie leży.

No może z grupy wyjdą, ale to wszystko na co ich stać.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2014 - 22:26:42

3:0

i co? Tylko anty Polak mówi takie rzeczy

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 04:24:07

3:0

i co? Tylko anty Polak mówi takie rzeczy

Nie mieszał bym polityki do sportu !

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 05:05:55

Nie mieszał bym polityki do sportu !

Kibicowanie naszym sportowcom jest naszym patriotycznym obowiązkiem a nie politycznym. A teraz mankamencie szukają wytłumaczenia.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 05:07:11

Najpierw niech wygrają, a Serbia im wyjątkowo nie leży.

No może z grupy wyjdą, ale to wszystko na co ich stać.

Jak wyjdą dalej stawiasz drugie piwo

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 05:37:44

Kibicowanie naszym sportowcom jest naszym patriotycznym obowiązkiem a nie politycznym. A teraz mankamencie szukają wytłumaczenia.

Czy uważasz,że jak kto nie jest kibicem to nie może być patriotą???

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 08:18:15

Czy uważasz,że jak kto nie jest kibicem to nie może być patriotą???

Jak drużyna kibica przegrywa - to zawsze wina Tuska!

We wszystkim nam idzie dobrze oprócz piłki nożnej.

#11 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 08:44:53

Jak drużyna kibica przegrywa - to zawsze wina Tuska!

We wszystkim nam idzie dobrze oprócz piłki nożnej.

Opraw ty sobie tego Tuska w ramkę i postaw przy łóżeczku a nam dupy więcej nie zawracaj.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 08:54:05

Opraw ty sobie tego Tuska w ramkę i postaw przy łóżeczku a nam dupy więcej nie zawracaj.

Nie popisuj się bo nawet Europa doceniła i uszanowała naszego Pana Premiera, a twój pokrętny wywód można najwyżej o kant ... rozbić.

No i lepiej mów za siebie bo jak widać tą część ciała masz już zajeżdżoną

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 13:34:14

Kibicuje Polakom i uwielbiam siatkówke ale meczy nie będę oglądać bo mnie na to "nie stać"...uważam że to kpina żeby za tak prestiżowa impreze jak MISTRZOSTWA ŚWIATA odbywajace sie w POLSCE trzeba było dodatkowo płacić...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 14:19:47

Nie popisuj się bo nawet Europa doceniła i uszanowała naszego Pana Premiera, a twój pokrętny wywód można najwyżej o kant ... rozbić.

No i lepiej mów za siebie bo jak widać tą część ciała masz już zajeżdżoną

Nie Europa, tylko Frau Merkel.. To ona rozdaje karty. A poza tym ktoś, kto kilka dni temu wygłaszał w sejmie expose i składał Polakom konkretne obietnice, powinien dotrzymać słowa, a nie ewakuować się na ciepłą posadkę.

Tusk: do 2015 roku będę angażował się wyłącznie w sprawy krajowe
10 czerwca 2013 roku:

"Podjąłem decyzję, że chcę być dalej polskim premierem i że do 2015 r., a więc do czasu, kiedy wyborcy podejmą kolejną decyzję, kto ma rządzić w Polsce, będę angażował się wyłącznie w sprawy krajowe, jeśli chodzi o stanowiska, jakie mi się przypisuje w przyszłości" - oświadczył Tusk w programie TVP2 "Tomasz Lis. Na żywo".

Tusk u Lisa: Do 2015 będę premierem. To ważniejsze niż awanse europejskie
10 czerwca 2013 roku:

- Podjąłem decyzję, że chcę być dalej polskim premierem i do 2015 roku będę angażował się wyłącznie w sprawy krajowe. Być polskim premierem jest dla mnie stukrotnie ważniejsze niż te potencjalne awanse europejskie – powiedział  [Donald Tusk].

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 18:46:30

Kibicuje Polakom i uwielbiam siatkówke ale meczy nie będę oglądać bo mnie na to "nie stać"...uważam że to kpina żeby za tak prestiżowa impreze jak MISTRZOSTWA ŚWIATA odbywajace sie w POLSCE trzeba było dodatkowo płacić...

A od czego wasz internet? Bez dodatkowych opłat/

#16 ~Kikolak~

~Kikolak~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 18:48:18

Kikół był widoczny

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 01:17:34

to wasz kibol i chuligan z Lechii Gdańsk

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 04:32:59

Nie Europa, tylko Frau Merkel.. To ona rozdaje karty. A poza tym ktoś, kto kilka dni temu wygłaszał w sejmie expose i składał Polakom konkretne obietnice, powinien dotrzymać słowa, a nie ewakuować się na ciepłą posadkę.

10 czerwca 2013 roku:

"Podjąłem decyzję, że chcę być dalej polskim premierem i że do 2015 r., a więc do czasu, kiedy wyborcy podejmą kolejną decyzję, kto ma rządzić w Polsce, będę angażował się wyłącznie w sprawy krajowe, jeśli chodzi o stanowiska, jakie mi się przypisuje w przyszłości" - oświadczył Tusk w programie TVP2 "Tomasz Lis. Na żywo".

10 czerwca 2013 roku:

- Podjąłem decyzję, że chcę być dalej polskim premierem i do 2015 roku będę angażował się wyłącznie w sprawy krajowe. Być polskim premierem jest dla mnie stukrotnie ważniejsze niż te potencjalne awanse europejskie – powiedział  [Donald Tusk].

10 czerwca 2013 roku:

10 czerwca 2013 roku:

Potwierdza się fakt, że największymi wrogami Polaków są sami Polacy. Nawet Europa to dostrzega.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 04:34:00

10 czerwca 2013 roku:

10 czerwca 2013 roku:

10 czerwca 2013 roku:

10 czerwca 2013 roku:

Potwierdza się fakt, że największymi wrogami Polaków są sami Polacy. Nawet Europa to dostrzega.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 11:40:58

Dziś mecz we Wrocławiu Polska - Australia

Rewanż za mecz z igrzysk w Londynie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mundial w siatkówce, Polska, FIVB 2014, Stadion Narodowy, święto siatkówki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych