Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firmy produkcyjne Grudziądz

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 20:35:55

Witam! Czy w Grudziadzu sa jakies duze firmy produkcyjne?

#2 ~champion pieczarki~

~champion pieczarki~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 20:51:07

grudziądz wbrew pozorom bardzo dużo produkuje. czasem od podstaw, czasem z gotowych elementów. jest tego tyle, że nie chce mi się nawet wypisywać :) powiem tylko jedno - mamy firmy produkcyjne zatrudniające od 1 osoby do kilkuset takze jest w czym wybierac i czym sie chwalić

#3 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 09:19:04

Hmm... A jakies firmy produkujące elektornike ( częsci do komputerów, telewizorów, telefonów) albo mechanikę( cżeści samochodowe itp)? Chodzi mi o takie większe przedsiebiorstwa powyżej które zatrudniają pow. 100 osob:) z gory dziekuje za odpowiedz

#4 ric

ric

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów

Napisano 21 wrzesień 2011 - 09:39:03

Hmm... A jakies firmy produkujące elektornike ( częsci do komputerów, telewizorów, telefonów) albo mechanikę( cżeści samochodowe itp)? Chodzi mi o takie większe przedsiebiorstwa powyżej które zatrudniają pow. 100 osob:) z gory dziekuje za odpowiedz

Firm o takim profilu produkcji raczej w Grudziądzu nie ma. Chyba ze Visscher produkujący dywaniki do samochodów, ale nie o to Ci chyba chodziło. Jest kilka firm w innych branżach zatrudniających powyżej 100 osób jak HV, MSU, La Rive i parę innych. Jeżeli chodzi o HV to firma w miarę przyjazna pracownikowi to następne to typowe grudziądzkie obozy pracy. Pozdrawiam

#5 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 12:50:42

A w którym z tych obozów pracowałeś że tak piszesz.

#6 ric

ric

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów

Napisano 21 wrzesień 2011 - 13:00:37

Pracowałem w MSU do tego na stanowisku nieprodukcyjnym przez pięć lat, więc dokładnie wiem co tam się dzieje. Dałem sobie spokój z tą firmą. W La Rive pracują znajomi, też są "zachwyceni". Grudziądz to niewielkie miasto więc szybko się rozchodzi co się w jakiejś firmie dzieje.

#7 ~ciekaw~

~ciekaw~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 14:27:19

Hmm, a czemu Ty się tak dopytujesz, droga Kasiu? Wszystko mozna znaleźc w necie...

#8 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 18:39:17

Pytam bo pracuje w firmie zajmująca sie kontrola jakosci i szukam jakis firm w poblizu kwidzyna sztumu itp. gdzie nasza firma moglaby swiadczyc swoje uslugi :)

#9 RYCHU

RYCHU

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 22:27:56

Pytam bo pracuje w firmie zajmująca sie kontrola jakosci i szukam jakis firm w poblizu kwidzyna sztumu itp. gdzie nasza firma moglaby swiadczyc swoje uslugi :)

Jakbyś zajmowała się poprawą bytu pracowników - warunków pracy i płacy to może byśmy Ci podali te nasze obozy pracy na tacy :-)

#10 RYCHU

RYCHU

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 22:30:14

W Grudziądzu jest kilka obozów pracy, przy czym większość Grudziądzan pracowała chyba w każdym lub ktoś z rodziny, w każdym z nich chodzi o jedno, upokorzyć pracownika, dać mu najniższa za 1,5 etatu i jeszcze jak się wychyli to łeb urwać...
Taka nasza szara rzeczywistość, a to wszystko przez to że popyt przewyższa podaż na rynku pracy... smutne ale prawdziwe;-(

#11 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 12:34:56

A jak tam sie pracuje tygodniówki czy w systemie?

#12 miro_37

miro_37

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 22 sierpień 2014 - 15:04:14

Pracuję od czterech lat w firmie Muller (niemiecka fabryka świec). Nie jest to firma idealna, aczkolwiek nie jest też grudziądzkim "obozem pracy". Jestem zatrudniony na stanowisku pośrednio - produkcyjnym, zarabiam przeciętnie 1 600 zł netto. Od przyszłego miesiąca będziemy mieli podwyżki.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 15:46:22

Chyba o obozach pracy to pisza najwieksze i pretensjonalne nieroby i to te ktore sie juz w swoim zyciu bardzo ale to bardzo napracowaly. Niby takie bezrobocie w waszym miescie a jak potrzebujesz kogos do pracy to nikogo nie ma. EWENEMENT !!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 20:00:10

Pracuję od czterech lat w firmie Muller (niemiecka fabryka świec). Nie jest to firma idealna, aczkolwiek nie jest też grudziądzkim "obozem pracy". Jestem zatrudniony na stanowisku pośrednio - produkcyjnym, zarabiam przeciętnie 1 600 zł netto. Od przyszłego miesiąca będziemy mieli podwyżki.

Miro jak tam się dostać bo wiem ze przyjmują przez agencje na sezon a na umowę o prace jest szansa?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych