Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma sprzątająca

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 08:07:47

Chcę założyć firmę sprzątającą- czyszczenie aut i sprzatania komleksowe mieszkan i firm. Może podpowie mi ktos w temacie jakie narzedzia itp nalezy kupić? co będzie mi najbardziej potrzebne?

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 11:31:51

Po co chcesz się zabrać za robienie czegoś, o czym jak widać nie masz pojęcia?
Ktoś kto taką firmę prowadzi raczej Ci nie podpowie.

Ja myślę, że wiadro, szmata i miotła będą dobre na początek :)
Jak już się trochę dorobisz to może odkurzacz :)

#3 ATENA

ATENA

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 967 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 11:50:10

gosciu nie zniechecaj marka
na moj rozum to na pewno
odkurzacz-np z funkcja pioraca(przyda sie przy czyszczeniu tapicerki czy zabrudzonych dywanow)
miotly,zmiotki,szufelki
rozne srodki czystosci
szmatki rozne(do podlog,do mebli....),gabki
dobrze jest miec ten odkurzacz specjalistyczny(ktory np po remontach wciaga te pyly i wszystko)
Aaa

#4 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 12:20:25

Dostane dotacje, więc kasę będe mógł przeznaczyć na dobry sprzęt, typu odkurzacze myjki itp a pytam po to bo być może nie wpadłem na to co jeszcze mogę potrzebować... A co wogóle o tym myslicie? Ja jestem pozytywnie nastawiony. Mam zamiar prac auta, tapicerki, dywany i zabrac sie za sprzatanie domów i firm. Widzę często ogloszenia, że szukają do sprzątania... Wiem ,ze takich firm już jest sporo, ale mysle,że dam rade. Może ktoś z Was wie gdzie u nas można kupić specjalne srodki chmiczne do tego typu dzialalnosci?

#5 ATENA

ATENA

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 967 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 12:28:11

w gdzu pomimo jak wiadomo panujacej biedy jest duzo osob z kasa ktorzy chetnie zaplaca takim osobom za sprzatanie
sama mam sposrod znajomych osoby ktore biora kogos do sprzatania

wg mnie to dobry pomysl na dzialalnosc
powodzenia zycze
Aaa

#6 zaabsorbowana

zaabsorbowana

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 12:34:49

Dostane dotacje, więc kasę będe mógł przeznaczyć na dobry sprzęt, typu odkurzacze myjki itp a pytam po to bo być może nie wpadłem na to co jeszcze mogę potrzebować... A co wogóle o tym myslicie? Ja jestem pozytywnie nastawiony. Mam zamiar prac auta, tapicerki, dywany i zabrac sie za sprzatanie domów i firm. Widzę często ogloszenia, że szukają do sprzątania... Wiem ,ze takich firm już jest sporo, ale mysle,że dam rade. Może ktoś z Was wie gdzie u nas można kupić specjalne srodki chmiczne do tego typu dzialalnosci?

pamiętaj o pomieszczeniu, w którym bedziesz owe auta czyścił :)

#7 ~havona~

~havona~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 13:10:30

pamiętaj o pomieszczeniu, w którym bedziesz owe auta czyścił :)

A to w mieszkaniu nie można? Albo na balkonie? Dziwne... :lol:

#8 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 14:04:53

pomieszczenie jest ;-)

#9 ~CleaningCompany~

~CleaningCompany~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 01:19:25

Na pewno odkurzacze, parownice, myjki...no i wiele innych rzeczy...

http://www.cleaningcompany.com.pl/

#10 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 21:42:06

udalo ci sie zalozyc firme?

#11 nikoll

nikoll

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 602 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 09:56:13

W sklepie który znajduje się pod wiaduktem na Hallera ( mają tam kosiarki min.) pracuje pani która doradzi Ci jaki sprzęt na początek będzie potrzebny. Wyliczy Ci koszty itd. Znajomy kiedy brał dotacje na podobną działalność był u niej i bardzo pomogła.

Edit: dopiero zobaczyłam, że wiadomość stara, ale może przyda się komuś innemu:)

Użytkownik nikoll edytował ten post 25 marzec 2013 - 09:57:01

#12 Borówka

Borówka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 14:18:47

Czy to nie jest tak, że żeby dostać dotację musisz napisać projekt, w którym wymienisz wszystko co zamierzasz kupić? Bo jeśli tak, to nie rozumiem jakim cudem dostaniesz dotacje, skoro nie wiesz co kupić :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 16:45:38

Czy to nie jest tak, że żeby dostać dotację musisz napisać projekt, w którym wymienisz wszystko co zamierzasz kupić? Bo jeśli tak, to nie rozumiem jakim cudem dostaniesz dotacje, skoro nie wiesz co kupić :)

A czy ty znasz się na kalendarzu?Zobacz datę tego posta.

#14 Borówka

Borówka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 17:35:29

A czy ty znasz się na kalendarzu?Zobacz datę tego posta.

Co ma piernik do wiatraka?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych