Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 15:07:24

Żeby miała co jeszcze pokazać ... w głowach im się przewraca i prawdomówne lustro też by się przydało

#2 buziax

buziax

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 17:32:28

Na pewno ta dziewczyna jest z siebie bardzo zadowolona <_< nie wiem co chciała tym osiągnąc, ale to co zrobiła jest co najmniej żenujące i bardzo niesmaczne <_<

#3 ~Zoe~

~Zoe~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 19:46:46

Ale tłuścioch... Może jest upośledzona i zrobiła to bo jej kazali?!

#4 ~mała~

~mała~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 20:34:28

Na pewno ta dziewczyna jest z siebie bardzo zadowolona <_< nie wiem co chciała tym osiągnąc, ale to co zrobiła jest co najmniej żenujące i bardzo niesmaczne <_<

ka z ojce

a mnie się wydaje, że gdzieś sie tego nauczyła? po drugie może wreszcie matka z ojcem zobaczą jakie zainteresowania ma ich dzieciak........to jest poprostu parodia.....albo gówniara w przyszłości może juz niedalekiej zacznie zarabiać na tyłku!!!!

#5 ~alka~

~alka~
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 09:17:24

najpierw same sie rozbieraja, a potem po dostaniu sie filmiku w niepowolane rece min. internetu, co sie dzieje? Tragedie!!! Wspoczucia dla rodzicow, bo choc moze nie sa niczemu winni, i byli nieswiadomi do czego zdolne ich dziecko to teraz tym bardziej jest im wstyd!!! Brawo dla dziewczynki !!!! Oby tak dalej.

#6 ~marika~

~marika~
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 13:02:49

żenada , bezwstydna . Ja po dwójce dzieci mam lepsze ciało ja ta nastolatka

#7 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 13:10:27

Takie są czasy wina rodziców kiedyś były takie czasy że rodzic potrafił trzymać tak dziecko żeby w przyszłości nie robił takich świństw jak teraz robią dzieci, poprostu teraz dzieci mają za dobrze bo co chcą to mają.

#8 killer bee

killer bee

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 październik 2010 - 13:33:37

pokolenie JP2 się kłania,wolność.Kiedyś taki gówniarz był wieziony na komisariat i dostawał pałą po du*** i był wstyd na całą szkołe/osiedle.Ta małolata wygląda okropnie-fuj,czy sie chwali?.Moja żona w ciąży lepiej wyglądała.

#9 ~zik~

~zik~
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 19:47:20

masakra do kwadratu--- jak można taką tłuściznę światu pokazywać, lepiej zapisałaby sie na aerobik i pokazała zdjęcia siebie ćwiczącej zrobiłoby to więcej pożytku- ja też po dwóch porodach jestem zgrabniejsza i bez wałeczków- narobiła sobie małolata obciachu!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych