Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Film promujący Lipno

106 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~D.~

~D.~
  • Goście

Napisano 29 maj 2012 - 22:52:28

http://umlipno.pl/pl...ipnie,1337.html

Jest siła!!! Zapraszam do oglądania!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 07:16:41

Oglądane :) udostępniane, :) Gratulacje za twórców

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 07:20:58

Zagłębie zdolnych ludzi. Po prostu dziedzictwo. Pola i inni. Przed tymi młodymi ludźmi przyszłość. Gratulacje i życzenia powodzenia w rozwijaniu talentów. I wszystkiego najlepszego. A, i jeszcze jedno: nie przejmujcie się wypowiedziami niektórych malkontentów, także na forum. Oni muszą...po coś przecież żyją...

#4 ~Error~

~Error~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 07:57:06

POTRZEBA WAM KUBŁA ZIMNEJ WODY! Po pierwsze film zaczyna się od pokazania bezruchu na brudnych ulicach wioski Lipno. Wygląda jak reklama dla niemieckich emerytów...Spokojna starość w Prusach Wschodnich... Potem kościól-jedyna perełka. V ligowa piłka, byle jaki basen, LIPA (nomen omen) festiwal.
Gdyby pokazać jakie Lipno jest faktycznie, to by była polewka!
Zastanawia mnie cel powstania tego "dziełka". Że niby co ma pokazywać? Jak tu jest?
TU TAK NIE JEST! To tylko kilka drobnych epizodów, więc film jest absolutnie nieprawdziwy.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 08:03:23

Zagłębie zdolnych ludzi. Po prostu dziedzictwo. Pola i inni. Przed tymi młodymi ludźmi przyszłość. Gratulacje i życzenia powodzenia w rozwijaniu talentów. I wszystkiego najlepszego. A, i jeszcze jedno: nie przejmujcie się wypowiedziami niektórych malkontentów, także na forum. Oni muszą...po coś przecież żyją...

No pewnie,nie przejmujcie się;" Jak się powtarza wiele razy kłamstwa, to w końcu coś uznają za prawdziwe" (klasyk).

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 08:10:07

POTRZEBA WAM KUBŁA ZIMNEJ WODY! Po pierwsze film zaczyna się od pokazania bezruchu na brudnych ulicach wioski Lipno. Wygląda jak reklama dla niemieckich emerytów...Spokojna starość w Prusach Wschodnich... Potem kościól-jedyna perełka. V ligowa piłka, byle jaki basen, LIPA (nomen omen) festiwal.
Gdyby pokazać jakie Lipno jest faktycznie, to by była polewka!
Zastanawia mnie cel powstania tego "dziełka". Że niby co ma pokazywać? Jak tu jest?
TU TAK NIE JEST! To tylko kilka drobnych epizodów, więc film jest absolutnie nieprawdziwy.

"A, i jeszcze jedno: nie przejmujcie się wypowiedziami niektórych malkontentów, także na forum. Oni muszą...po coś przecież żyją..."

#7 ~Ja-majka~

~Ja-majka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 08:13:28

To miał być spot reklamujący Lipno i taki jest, a wiadomo ze w reklamie nie chodzi o pokazanie prawdy ;-)

#8 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 08:14:55

No pewnie,nie przejmujcie się;" Jak się powtarza wiele razy kłamstwa, to w końcu coś uznają za prawdziwe" (klasyk).

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 08:35:41

Film jest piękny. Zdecydowanie za krótki.

#10 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 09:04:52

Film jest ładny to trzeba jego autorom przyznać lecz jak ktoś już tu napisał mało prawdziwy. Lipno to bieda, Lipno to wielkie bezrobocie. Miasto przeżywa totalną stagnacje. Nie skłamie gdy powiem że większość fachowców i utalentowanej młodzieży dawno już z tąd wyjechała. Festiwal nie zmienił i nie zmieni rzeczywistości.Nie zmienią tego też dni patrona czy też inne imprezy. Radni bardzo ładnie prezentują się w tych melonikach lecz nie aktorów a suwerenów społeczeństwo wybierało. Szkoda że tak kończy zgoda.

#11 ~Bambaryła~

~Bambaryła~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 09:05:52

A pewnie,że za krótki. No bo gdzie jeszcze jest Komunalna z zapadającą drogą,gdzie Żeromskiego ,Rapaka czy Studzienna,albo i te wszystkie ulice gruntowe,co ? No gdzie?//
O albo takie baraki na Cegielny,czy nawet Hotel Warszawski i wiele innych pięęknych miejsc?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 09:09:29

A pewnie,że za krótki. No bo gdzie jeszcze jest Komunalna z zapadającą drogą,gdzie Żeromskiego ,Rapaka czy Studzienna,albo i te wszystkie ulice gruntowe,co ? No gdzie?//
O albo takie baraki na Cegielny,czy nawet Hotel Warszawski i wiele innych pięęknych miejsc?

A widziałeś kiedyś obiektywną reklamówkę? Choćby jedną? Ma za zadanie zachwalać, więc zachwala.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 09:24:49

Film jest ładny to trzeba jego autorom przyznać lecz jak ktoś już tu napisał mało prawdziwy. Lipno to bieda, Lipno to wielkie bezrobocie. Miasto przeżywa totalną stagnacje. Nie skłamie gdy powiem że większość fachowców i utalentowanej młodzieży dawno już z tąd wyjechała. Festiwal nie zmienił i nie zmieni rzeczywistości.Nie zmienią tego też dni patrona czy też inne imprezy. Radni bardzo ładnie prezentują się w tych melonikach lecz nie aktorów a suwerenów społeczeństwo wybierało. Szkoda że tak kończy zgoda.

Bo to mi wszystko przypomina "Wesele" Wyspiańskiego a na koniec będą "Dziady" Mickiewicza. Dostojni rajcy w melonikach mecenasami próżności się stali.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 12:13:15

Film jest fenomenalny, nic dodać nic ująć. Bieda biedą, ale miasto jest piękne. A jeszcze pokazane w sposób profesjonalny - zachwycające.
Chylę czoła przed autorami, przed twórcą muzyki. Bardzo mi się podoba, rozsyłam znajomym, niech poznają Lipno od pięknej, aktywnej, ciekawej strony.
Czy naprawdę uważacie, że jedyne, czym możemy się pochwalić, to morderstwa, bieda i bezrobocie?
Wiele osób zostało, przedszkola są przepełnione, a więc są dzieci, są rodziny - po co takie negatywne opinie, że większość fachowców i utalentowanej młodzieży wyjechała?
Festiwal jest pozytywnym przejawem tego, że jeszcze komuś się chce. I nie tylko festiwal, ale trzeba to DOSTRZEC.
Pozdrawiam hejterów, dzięki wam świat jest piękniejszy, bo człowiek uświadamia sobie argumenty ZA.

#15 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 12:18:35

Filmik bardzo ładny, wprost wzruszający. Gratulacje

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 12:24:14

Popatrz, przez pięć lat z kawałkiem doprowadzili to miasto do stanu upadku? Popsuli Komunalną i Rapaka, Studzienną i te wszystkie ulice gruntowe? Pozrywali asfalt? I pobudowali te baraki na Cegielny i Sieraka jeszcze, Popsuli Hotel Warszawski? A to dopiero wandale, w takim krótkim czasie.

#17 ~Bambaryła~

~Bambaryła~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 12:51:30

Popatrz, przez pięć lat z kawałkiem doprowadzili to miasto do stanu upadku? Popsuli Komunalną i Rapaka, Studzienną i te wszystkie ulice gruntowe? Pozrywali asfalt? I pobudowali te baraki na Cegielny i Sieraka jeszcze, Popsuli Hotel Warszawski? A to dopiero wandale, w takim krótkim czasie.

Bądź chociarz dokładny,licząc z komisarzem filozofem to już 7 lat.Przez taki czas można wszystko zepsuć,co niniejszym uczyniono.

#18 ~mieszkanka Lipna~

~mieszkanka Lipna~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 12:52:00

Serdeczne gratulacje i wyrazy podziękowania dla Twórców filmu promującego moje rodzinne miasto Lipno.

#19 ~arni~

~arni~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 13:17:26

Film jest fenomenalny, nic dodać nic ująć. Bieda biedą, ale miasto jest piękne. A jeszcze pokazane w sposób profesjonalny - zachwycające.
Chylę czoła przed autorami, przed twórcą muzyki. Bardzo mi się podoba, rozsyłam znajomym, niech poznają Lipno od pięknej, aktywnej, ciekawej strony.
Czy naprawdę uważacie, że jedyne, czym możemy się pochwalić, to morderstwa, bieda i bezrobocie?
Wiele osób zostało, przedszkola są przepełnione, a więc są dzieci, są rodziny - po co takie negatywne opinie, że większość fachowców i utalentowanej młodzieży wyjechała?
Festiwal jest pozytywnym przejawem tego, że jeszcze komuś się chce. I nie tylko festiwal, ale trzeba to DOSTRZEC.
Pozdrawiam hejterów, dzięki wam świat jest piękniejszy, bo człowiek uświadamia sobie argumenty ZA.

Oj, naiwny, naiwny.. Dziś ta utalentowana młodzież nie ma pracy i jutro stąd sp...li na zawsze :)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 13:45:23

.

Bądź chociarz dokładny,licząc z komisarzem filozofem to już 7 lat.Przez taki czas można wszystko zepsuć,co niniejszym uczyniono.

Po dwunastu i pół roku rządów porównamy, kto zrobił więcej.
A ty nadal twierdzisz, że asfalt pościągali z gruntowych ulic i do domów pozabierali?
Rozumiem twój bul. I wspułczuję. Przyzwyczajaj się. Inaczej żółć ci się zagotuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych