Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Farma trolli w Urzędzie Miasta Inowrocław

21 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 15:07:05

Nowe fakty w/s afery Brejzy:

Radny miasta Inowrocławia Maciej Szota napisał na Twitterze, że znał byłą już naczelnik wydziału komunikacji społecznej Agnieszkę Ch., której postawiono zarzuty w związku z aferą fakturową.

„Gdy zaczął się atak na mnie zapytałem, dlaczego to robi skoro się znamy? Odpowiedziała: Krzysztof Brejza mi każe Ciebie atakować, bo startujesz do Sejmu.

Od tej pory zerwałem kontakt z prezydentem Brejzą i jego ludźmi”

– napisał.

Szoku nie kryje również lokalny działacz z Inowrocławia Marek Browiński, który był kandydatem w wyborach uzupełniających do samorządu w 2017 r. z komitetu popieranego przez Pawła Kukiza.

Często zastanawiałem się, dlaczego w internecie pod różnymi moimi pomysłami na usprawnienie czegoś w mieście pojawiają się bardzo wulgarne komentarze. (…) Inny na moim miejscu, już dawno dałby sobie spokój w starciu z taka falą hejtu. Ja tylko się dziwiłem, dlaczego ludzie nie rozumieją tego co robię. Że moje działanie nie szkodzi prywatnym osobom, tylko złym urzędnikom.

Teraz wiem, że to nie mieszkańcy mnie nienawidzili, tylko jeden zły człowiek. Choć pewnie było ich dwóch 

– napisał na Facebooku.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 15:12:15

Browiński - oaza internetowej łagodności :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych