Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Farma trolli w Urzędzie Miasta Inowrocław


21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 17:17:17

google, media#2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 18:39:26

Tusk w oparciu o kłamstwo i działania hejterów PO zdobył aż 2 razy władzę. W 2015r Kopacz zatrudniła dodatkowo 50 hejterów.#3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 19:21:42

Etatowa hejterka kandydatką KO Schetyny do Sejmu! Totalsi idą na destrukcję. Byle tylko wyszarpać władzę...

Desperacja Grzegorza Schetyny jest już tak wielka, że postanowił wprowadzić do Sejmu skrajnych hejterów. Czteroletnia hucpa, która sprowadziła sejmową salę obrad do cyrku, jeśli niektórzy kandydaci KO przekonają do siebie wyborców. Na listach znalazła się Klaudia Jachira, słynąca z licznych happeningów, nasączonych mową nienawiści.

Czy Schetyna ma świadomość tego, co robi polskiej demokracji?

Wydawało się, że już bardziej nie można skompromitować polskiego Sejmu. Siłowa blokada parlamentu przez opozycję i próba przeprowadzenia puczu w 2016 roku tzw. ciamajdan, pokazały że nie ma granic, jakiej politycy totalnej opozycji nie byliby w stanie przekroczyć. I choć od samego początku Schetyna zapowiadał, że jego ludzie zdołają obalić rząd, a pomoże im w tym „ulica i zagranica”, plan się nie powiódł.

Podwoił więc stawkę i porwał się na wzmocnienie negatywnego potencjału. Wśród kandydatów do Sejmu znaleźli się najbardziej bezwzględni hejterzy.

Wystarczy pobieżnie prześledzić działalność pani Klaudii, by mieć jasność z kim mamy do czynienia. Z kukłą Jarosława Kaczyńskiego jeździ po Polsce od lat. Swoim miernym kabarecikiem próbuje przyczynić się do ośmieszania PiS-u. Porywa się na skandale i bluźnierstwa. Wbijała szpilki w kaczkę, parodiowała wyznanie wiary, ubliżała, szkalowała, łamała wszelkie granice przyzwoitości.

Schetyna postanowił potraktować tę postać poważnie, wyróżnić i znaleźć dla niej miejsce w swojej „szwadronie”. Cóż, to ich jutro zapowiada się wyjątkowo mrocznie.

Bezwzględna walka z PiS zostanie jeszcze bardziej zbrutalizowana. Schetyna zrobi wszystko, by przejąć władzę, choć nie ma na to szans. Szokujące jest jednak to, że tak doświadczony polityk gotów jest zrobić w tej walce wszystko. Posunie się nawet do całkowitego sponiewierania jakości polskiego parlamentaryzmu… mn

 #4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 19:54:39

Wbiłem to hasło w google.

Wyskoczyło mi zdjęcie wiceministra sprawiedliwości :)#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 20:40:08

najlepszą odpowiedzią pistrolli jest odwrócenie kota ogonem, loty kuchty vs loty tuska, university of oxford udowadnia pistrollnie to wstawke mają, że kopacz zatrudniała, brak słów

#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 22:03:44

Piebiak do dymisji, ale dlaczego nie siedzi Łączewwski, dlaczego sędzią jest Markiewicz i Gąciarek?

Na jednej fali medialnej płynie bohaterski sędzia Łączewski, który ma zarzuty daleko bardziej idące niż można postawić Piebiakowi.

Bezczelność TVN i reszty „mediów” posunięta jest do tego stopnia, że Łączewski z kilkoma postępowaniami karnymi i dyscyplinarnymi, parę dni temu wypowiadał się na temat uczciwości Mariusza Kamińskiego, którego skazał.

Na tym samym Twiterze działa kilkanaście kont sędziów ukrytych za anonimami, głównie ze wspomnianej Iustitii. Treści jakie na tych prawdziwych „fermach trolli” są wypisywane, przekraczają nie tylko granice etyki zawodowej, ale wprost łamią prawo.

Poza kilkoma pasjonatami nikt się demaskowaniem trolli nie zajmuje i nie wyciąga żadnych konsekwencji prawnych. Mało tego, cześć sędziów działa z otwartą przyłbicą i wprost groziła kolegom sędziom, którzy zdecydowali się kandydować do KRS i nowo powstałych Izb Sądu Najwyższego.

Wszyscy biegają z mikrofonami za posłami i ministrami PiS i pytają: „czy to nie wstyd”, „czy to nie skandal”... Nikt nie pyta o to w jak ewidentny i bezczelny sposób „sędziowie” łamią obowiązujące ich zasady i angażują się w polityczne zadymy, co jest niezgodne i z konstytucją i z ustawami zabraniającymi sędziom tego typu aktywności.

Kolejny raz powtarza się scenariusz, w którym Durczok występuje w roli autorytetu moralnego i ocenia stłuczkę Beaty Szydło.

Kolejny raz metka „hejterki” i „trolla” jest przyklejania do prawej strony i w tym samym czasie „artystka”/„performerka” Klaudia Jachira ląduje na oficjalnej liście wyborczej POKO.

Kolejny raz Neuman i Grabarczyk z zarzutami prokuratorskimi dostają jedynki na listach wyborczych POKO, a Kamiński i Wąsik muszą się tłumaczyć za polityczny wyrok wydany przez oskarżonego Łączewskiego, z aktu oskarżenia skazanej za łapówki prokurator. mk

 #7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 05:14:28

bracia utworzyli mafie#8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 09:13:11

Czas zapytać autorów kampanii, m.in. posła Brejzę: gdzie ta "farma trolli"? Bo na razie pokazano jedną internautkę w dziwnej relacji z byłym wiceministrem

Wynotowałem sobie ze środowej konferencji prasowej Krzysztofa Brejzy i koleżanek kilka z wielu określeń, jakich użyli na określenie tego, co „Onet” nazwał „farmą trolli”:

aparat represji, esbeckie metody, patologiczna rodzina, zorganizowany i dobrze opłacany hejt.

To kolejny dowód, że od kilkudziesięciu godzin widzimy klasyczną dla opozycji licytację w totalności.

W tym żelaznym zestawie słowo „mafijny” staje się niemal przecinkiem, a groźba więzienia dla obecnie rządzących kropką. Cóż, instynkt mścicielski okazuje się silniejszy, nie nasza to jednak sprawa.

Możliwe jednak, że to po prostu jedyna dla opozycji droga. Cała historia coraz wyraźniej jawi się jako wewnętrzna rozgrywka w wąskim gronie sędziowskim. W jej centrum są: pani Emilia, o której istnieniu nie miałem pojęcia ...

Warto jednak pamiętać - to brutalna wojna. Osoby ze świata prawniczego, które podjęły zadania reformy tego obszaru, podlegają szykanom i środowiskowym prześladowaniom. Niektórzy poszli za bardzo na skróty, za co ponieśli już karę. ale znajmy proporcje - to dwóch z setek pracowników MS.

Jedna internautka to nie farma, jeden wiceminister i jeden sędzia się z nią kontaktujący to nie zorganizowana akcja.

Nie ma nawet najmniejszych poszlak, że stał za tym min. Ziobro. Ta świadomie narzucona skrajna przesada w opisie wydarzenia w moich oczach odbiera tej kampanii wiarygodność.

PS. A jeśli ktoś naprawdę szukać farmy trolli, niech poszuka ich w kampanii samorządowej w stolicy. Wydano wtedy na nie, przeciw Patrykowi Jakiemu, grube miliony nie wiadomo skąd. Albo bliżej, na własnym podwórku, w ratuszu Ryszarda Brejzy.

 #9 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 15:20:22

Bo ta flaga się nadaje żeby na nią nie tylko napluć ale i nasrać :)

 


 

skoro tak - to niech pisdzielcy nawet eurocenta nie biora z kasy unii - w końcu są takimi "patriotami", są tacy "uczciwi"i "nieskazitelni".

 

a ty... marny człowieczku - nie masz pojęcia o funkcjonowaniu unii i to pewnik. ty marny człowieczku uważasz że tobie się wszystko należy, że tobie trzeba dawać a od siebie nie dajesz nic!

bajo marny człowieczku#10 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 20:12:41

bo jaki jest po prostu bylejaki!!! i żadne trole aby to potwierdzić nie są potrzebne!

jak takie coś i inne szydła się prezentują w Europarlamencie?? tak pluli na flagę Unii a teraz co? pieprzone zakłamane dziadostwo z pisu

Dziadostwo to jest w platformie ubywatelskiej......#11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 07:37:27

widać pistrollnie w pełnej krasie, przykrywają aferę byle czym

#12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 07:47:12

I tak sobie po-wski lemingu tłumacz. Brejza też udaje teraz ofiarę i pomawia telewizję. Przyzwyczajony wcześniej do tego, że za Tuska wszystkie przekręty były ukrywane i żadna telewizja o tym by nie mówiła, a CBA swoich nie ruszała, nie może pogodzić się z tym, że wiadomości o jego farmie trolli rozlały się po Polsce. Skończyły się dobre czasy dla szubrawców.#13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 08:10:58

Nie wysilaj się pisdzielcu- prawdy już się niczym nie przykryje- wasze szambo wybiło a smród będzie co dzień tylko większy#14 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 14:33:53

Nie wysilaj się pisdzielcu- prawdy już się niczym nie przykryje- wasze szambo wybiło a smród będzie co dzień tylko większy


BRAWO!!!

#15 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 14:34:07

Nie wysilaj się pisdzielcu- prawdy już się niczym nie przykryje- wasze szambo wybiło a smród będzie co dzień tylko większy


BRAWO!!!

#16 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 15:01:19

Jeżeli to się potwierdzi to niektórzy w Inie dostaną po ryju!!! I Rychu będzie jednym z pierwszych.I ja Wam to obiecuję!!!

 #17 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 15:07:01

Hejen i Kowal nastepni !!!

 #18 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 15:13:37

Hejen i Kowal nastepni !!!

 #19 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 15:29:19

Teraz jest nowa taktyka.
Swoich troli pisowcy uzależniają posadami. Zobaczcie ile nowych twarzy pojawiło się w funduszu w Toruniu, w naszej lokalnej spółce rządowej.
Oni siedzą w pracy i mają za zadanie napindalać komentarze czyli robią to o co oskarżają innych. To Damian, Renata, złotówa a teraz do tej działalności wzięli też byłego pełowca który obraził się bo mu do roboty kazali jeździć do Torunia. Jak zagotowało się pod tyłkiem i zabrakło kasy to do Torunia jeździ już chętnie. Tylko w imię innej partii. Wstyd. Ale jemu to słowo nieznane

 #20 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 10:17:46

Tak Krzysztof Brejza tworzył "farmę trolli"?: Nie wdawać się w dyskusję, klepać".

Portal tvp.info dotarł do materiałów ze śledztwa dotyczącego afery fakturowej w Inowrocławiu. Wynika z nich, że syn prezydenta miasta, poseł PO , a obecnie szef sztabu wyborczego KO Krzysztof Brejza wydawał instrukcje i uczył pracowników ratusza, jak należy dodawać anonimowe i niezgodne z prawdą komentarze.

 „Odkryłem jak komentować na inianach (portal lokalny w lnowrocławiu inianie.pl) z tora. Działa w 100%!! Wszystko robimy w Torze: 7. Zakładamy maila. Np. ... Na inianach wchodzimy w disqs i tworzymy nowe konto podając mail z punktu 1 :) 3. Następnie wchodzimy na twitter i otwieramy nowe konto. 4. Teraz dodajemy komentarze na inianach logując się przez twitter a nie przez disqs!! 5. Twitter zapyta nas o podłączenie disqs, więc robimy to i wpisujemy dane utworzonego w pkt 2. Gotowe: teraz wpisujemy komentarze prosto z tor:))”

- miał instruować poseł Krzysztof Brejza. Polityk nakazał przestrzegania zasad bezpieczeństwa i używania do tego celu „bezpiecznego netu” .

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych