Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Farma trolli PO: Polecenia szły od posła Brejzy lub Agnieszki


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:02:16

Nowe informacje ws. hejtu w ratuszu.

"Krzysztof Brejza miał specjalny pseudonim, związany ze swoją i jego ludzi aktywnością internetową. Poseł PO (...) od dawna jest nazywany głównym kadrowym Urzędu Miasta, głównym pomysłodawcą niektórych działań" - kolejne zeznania ze śledztwa ws. pracowników inowrocławskiego ratusza cytuje dziś portal TVP Info.

"Cały Wydział Propagandy został do tego stworzony, a spiritus movens tego był Krzysztof Brejza" - miała zeznać cytowana urzędniczka.

Poseł Brejza jeszcze w sierpniu zapowiedział pozew wobec TVP.

Według TVP Info z cytowanych dziś zeznań jednego ze świadków postępowania wynika, że w ratuszu "powstała koncepcja założenia portalu, który sprzyjałby Brejzom i publikował szkalujące ich oponentów informacje".

"Urzędniczka pytana, czy z portalu usuwano komentarze niepochlebne dla Krzysztofa i Ryszarda Brejzy, stwierdziła, że "tam głównie były pochlebne dla nich komentarze", a pisali je współpracownicy Brejzy z ratusza: Wojciech Sz. i Przemysław W."

- pisze TVP Info.

"Głównie oni i w godzinach pracy. Ich zadaniem było pisanie cały czas w internecie, i to w godzinach pracy. Polecenia szły od posła Brejzy lub Agnieszki. Później to było dawane kolejnym osobom. Działali jak taka siatka i do tego zorganizowana. Sz. siedział cały czas na telefonie w pracy i pisał. To było jego zadanie. Pół dnia potrafił tak spędzić i pisać wymieniając uwagi na ten temat z panem W. który też był zaangażowany w pisanie. Hierarchia była taka — Poseł — Agnieszka — i oni dawali tematy Sz., a ten dawał innym. (...) W. to nawet kartę na siebie zarejestrował i pisał ten ich hejt. Prezydent dawał materiały Agnieszce, ale to wiem od niej. Ona chodziła do niego lub on do niej pisał na telefon. Ona to co otrzymała od prezydenta Brejzy zanosiła Sz., a ten dalej się tym zajmował" - cytuje zeznania TVP Info.

Według portalu, "jak wynika z przekazanych śledczym informacji były prowadzone szkolenia jak pisać w internecie, żeby zaszkodzić przeciwnikowi. Padają konkretne nazwiska urzędników, którzy pisali na zlecenie posła Brejzy lub prezydenta Brejzy".

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 13:23:34

Ty jesteś od I. Stachowiaka, wroga Bydgoszczy?

Liczysz na głosy mieszkańców naszego miasta ale NIESTETY my pamiętamy co mówił, jak postępował.

Mamy swoich z PIS z naszego GRODU KAZIMIERZA WIELKIEGO więc już się nie produkuj.#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 08:55:07

„Kłopoty bulteriera Schetyny. Hejterska działalność Krzysztofa Brejzy ”

„Ma na swoim koncie kontakty ze służbami specjalnymi, kontrowersyjne metody, jakimi zdobył sobie wpływy w Inowrocławiu, a w młodości uczestnictwo w happeningach „Naszości” Piotra Lisiewicza. Mowa oczywiście o Krzysztofie Brejzie, którego nazwisko znalazło się w centrum uwagi z uwagi na farmę trolli, którą wykryto w inowrocławskim ratuszu.”
- w dzisiejszym tygodniku „Gazeta Polska”:

 #4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:08:55

„Jeśli będzie Pani oczekiwała ode mnie wsparcia, którego mógłbym udzielić, działając w ramach uprawnień przysługujących parlamentarzystom, proszę o informację” – tak Jarosław Kaczyński odpisał „małej Emi” (taki pseudonim miała w internecie) na jej list, że „czuje się pokrzywdzona działaniami wymiaru sprawiedliwości, ale także Pana Łukasza Piebiaka, Podsekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości”. I poprosił „o sprecyzowanie problemu”.

W dzisiejszej GW.

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych