Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Facet z Radziejowa co roznosi syfa

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 10:40:46

dobra ale to nie jest jakiś brudas oszczymur tylko koleś uważający się za Boga sexu i najprzystojnieszego z całego męskiego rodzaju. no i brzydki nie jest ale niestety wiele lasek się mocno nacięło, nawet z poza powiatu i dalej dalej w województwie

No i to powinno być już wystarczającym sygnałem by uważać na takiego, co myślisz że taki czekał na ciebie?   :P  już ten brudas byłby pewniejszy, tylko trzeba by go najpierw wymyć, ale przynajmniej niczego by nie nie wniósł.     :D

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 10:41:24

A Pani Zaniepokojona rzuciła temat i milczy. Opisz tego Pana bo może każdy o kimś innym myśli

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 10:42:36

Odpieprzcie się od dziewczyn z Piotrkowa bo wszystkie mają go serdecznie dość!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 10:44:57

Odpieprzcie się od dziewczyn z Piotrkowa bo wszystkie mają go serdecznie dość!

to wszystkie z Piotrkowa z nim spały?  :blink:

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 10:47:03

dobra ale to nie jest jakiś brudas oszczymur tylko koleś uważający się za Boga sexu i najprzystojnieszego z całego męskiego rodzaju. no i brzydki nie jest ale niestety wiele lasek się mocno nacięło, nawet z poza powiatu i dalej dalej w województwie

:lol:  jestescie jednak naiwne jak smarkule     :lol:

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 10:51:39

:lol:  jestescie jednak naiwne jak smarkule     :lol:

Myślała jedna z drugą że jak da dupy, to lowelas jej, i koleżanki szlaczek trafi z zazdrości jakie to bóstwo wyrwała   :P a tu dupę trzeba leczyć     :lol:

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 10:59:10

Nadal odpisuj sam sobie palancie :D jakie z niego bóstwo :D

#8 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 11:02:44

A ŻONĘ MA TEN PAN?????????

#9 ~Rozsądna~

~Rozsądna~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 16:37:14

Jakie wy jesteście puste i naiwne... jeśli macie syfa to tylko wasza wina, trochę higieny dziewczyny

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 17:31:06

A ja słyszałam ze syf krąży po Piotrkowie bo podobno jakaś panna z Meksyku stała na trasie ... wiec nic dziwnego ze jakiś koleś mógł coś złapać

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 18:36:25

Jakaś panienka daje na prawo i lewo a teraz szuka współczucia i opier***a komuś tyłek hahahaha

#12 ~anulek~

~anulek~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 18:40:14

Idź do programu „kto kolwiek widział, kto kolwiek wie” :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 20:32:28

Spotykałam się niedawno z mężczyzną z Radziejowa (sama mieszkam gdzie indziej). Wielka miłość, deklaracje, plany na przyszłość itp.
Z czasem okazało się, że nie jestem jedyną, a co najwyżej jedną z wielu.
To jest pół biedy!!!!! Okazało się, że ten człowiek zaraził mnie jakimś paskudztwem, przez co teraz muszę przechodzic kurację farmakologiczną. Czy są tu osoby, ktore moze trafiły na tego człowieka i mają podobne problemy? To się nie mieści w głowie, żeby takie rzeczy miały miejsce.

Tak to jest, kiedy nie myśli się głową  tylko .... :P Masz nauczkę. 

#14 ~Henio~

~Henio~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 16:25:16

Ja słyszałem ze pewna Gosia z Piotrkowa dorabiała dla emigrantów piotrkowskich i swego czasu można było złapać :(

#15 ~ZAJMIJ SIE SOBA~

~ZAJMIJ SIE SOBA~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 16:39:27

A KOGO TO OBCHODZI CZY AREK CZY PITER?? ZAJMIJCIE SIE SWOIMI TYLKAMI.

#16 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 16:46:47

Bo głupota ludzka nie zna granic :) a zwłaszcza pustym laską które nie osiągnęły celu i w ramach zemsty piszą głupoty żeby kogość poniżyć

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 16:48:28

Tylko gdzie się podziała założycielka tematu????

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 19:18:54

ludzie bez godności klasy i honoru. Takie są realia, za mało odwagi żeby powiedzieć komuś coś wprost i robią wrzuty na forum.... skoro widzisz kogoś nocami to widocznie sama jesteś z Piotrkowa i zachowujesz się jak cichodajka a później wypisujesz o żalu dla dziewczyn z Piotrkowskiej wsi :) naprawdę słabo

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 19:19:09

ludzie bez godności klasy i honoru. Takie są realia, za mało odwagi żeby powiedzieć komuś coś wprost i robią wrzuty na forum.... skoro widzisz kogoś nocami to widocznie sama jesteś z Piotrkowa i zachowujesz się jak cichodajka a później wypisujesz o żalu dla dziewczyn z Piotrkowskiej wsi :) naprawdę słabo

#20 ~spóka urządyu miasta~

~spóka urządyu miasta~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 19:54:15

A co to za Arek???????

Może przes alkokoholik !!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych