Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Faceci są do bani !

Facet Frajer Dupek

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 20:55:34

a ty grudziądzka szmato już tutaj przylazłaś? wypad na temat o gotowaniu! Kinga teamt ci usuneli nie masz z kim pier***ić bzdetów?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 21:33:04

W takim razie teraz spróbuj wyobrazić sobie, że istnieje tylko jeden taki w tej części układu słonecznego i musisz powoli delektować się jego smakiem. Łapiesz? Dokładnie tak należy podchodzić do robienia dobrze swojemu (albo cudzemu, nie wnikam) mężczyźnie – jakbyś właśnie brała do ust najsmaczniejszego lizaka na świecie. Całuj go, oblizuj, śliń, smakuj. Wariuj językiem i nie zapominaj, że w ustach masz coś wyjątkowego. Pozwól poczuć facetowi, któremu właśnie sprawiasz przyjemność, że powinien czuć się w tym momencie jak król. Pozwól mu uwierzyć w to, że jest monarchą, a ty bawisz się jego berłem. Zabrzmi to nieco seksistowsko, ale zdecydowana większość panów uwielbia czuć w takim momencie władzę nad swoją kobietą. I nie ma w tym nic złego. Pozwól mu na to, a w rewanżu sprezentuje Ci on najwspanialszą minetkę na świecie. I wtedy role się odwrócą.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 21:33:27

W takim razie teraz spróbuj wyobrazić sobie, że istnieje tylko jeden taki w tej części układu słonecznego i musisz powoli delektować się jego smakiem. Łapiesz? Dokładnie tak należy podchodzić do robienia dobrze swojemu (albo cudzemu, nie wnikam) mężczyźnie – jakbyś właśnie brała do ust najsmaczniejszego lizaka na świecie. Całuj go, oblizuj, śliń, smakuj. Wariuj językiem i nie zapominaj, że w ustach masz coś wyjątkowego. Pozwól poczuć facetowi, któremu właśnie sprawiasz przyjemność, że powinien czuć się w tym momencie jak król. Pozwól mu uwierzyć w to, że jest monarchą, a ty bawisz się jego berłem. Zabrzmi to nieco seksistowsko, ale zdecydowana większość panów uwielbia czuć w takim momencie władzę nad swoją kobietą. I nie ma w tym nic złego. Pozwól mu na to, a w rewanżu sprezentuje Ci on najwspanialszą minetkę na świecie. I wtedy role się odwrócą.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 21:45:47

Od A do Z. Pełna instrukcja obsługi.  :D Gościu jesteś niesamowity.  :)

Znikam, bo ktoś tu mnie nie trawi.  :(

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 22:04:13

Dobra mineta może zdziałać cuda. Dzięki niej Twoja ukochana świata poza Tobą nie będzie widzieć.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 20:23:03

Ja nie chciałabym mieć księcia, ale normalnego faceta któremu nie w głowie bzdety takie jak robienie loda.  :D Szukam faceta który myśli głową, a nie tylko tym, co w spodniach.  :D

Czyli loda nie robisz ? No to zrobi mu inna a ty będziesz zdziwiona że twój facet woli inne. Ale jak ci minete facet robi, to pewnie pasuje ? :lol: :P :P :P

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 20:25:37

:D Szukam faceta który myśli głową, a nie tylko tym, co w spodniach.  :D

Powodzenia :)

Ja myślę głową....

...o tym, co mam w spodniach :lol:

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 20:30:53

Czy faceci są do niczego?
No tak. Za rączkę faceta trzeba poprowadzić, pogłaskać po główce, podać pod nos. Niech się czuje doceniony, niech wie, że wartościowy. Bo przecież jest jak niemowlę, bez odpowiedniego pokierowania nie ogarnie!

Jak kobieta pozwoli  się poderwać męskiej cipie a nie facetowi, to ma w domu męską cipe a nie faceta :lol:

Pewnie później patrzą z zazdrością na mężów swoich koleżanek, które były na tyle mądre żeby nie dać się zbałamucić jakiemuś frajerowi w rurkach i w BMW, które tatuś mu kupił :lol:

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 20:38:52

Powodzenia :)

Ja myślę głową....

...o tym, co mam w spodniach :lol:

Chyba się znowu zakochałam i nareszcie w mężczyźnie, który myśli głową, nie rozporkiem. Zajebiste uczucie.  :wub:  :)  Polecam każdemu.  :)

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 21:30:57

dziecięce mysli, ?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 22:42:16

Chyba się znowu zakochałam i nareszcie w mężczyźnie, który myśli głową, nie rozporkiem. Zajebiste uczucie.  :wub:  :)  Polecam każdemu.  :)

Sorry kotku, żony i kochanki nie ogarnę. Zarobiony jestem :lol:

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 20:44:31

a ty grudziądzka szmato już tutaj przylazłaś? wypad na temat o gotowaniu! Kinga teamt ci usuneli nie masz z kim pier***ić bzdetów?

I cisza, co mnie w ogóle nie dziwi. Kto by chciał pisać z kimś takim jak ty! 

:)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Facet, Frajer, Dupek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych