Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Faceci są do bani !

Facet Frajer Dupek

51 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 20:26:59

Czy faceci są do niczego?
No tak. Za rączkę faceta trzeba poprowadzić, pogłaskać po główce, podać pod nos. Niech się czuje doceniony, niech wie, że wartościowy. Bo przecież jest jak niemowlę, bez odpowiedniego pokierowania nie ogarnie!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 20:27:22

Czy faceci są do niczego?
No tak. Za rączkę faceta trzeba poprowadzić, pogłaskać po główce, podać pod nos. Niech się czuje doceniony, niech wie, że wartościowy. Bo przecież jest jak niemowlę, bez odpowiedniego pokierowania nie ogarnie!

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 20:28:16

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 20:51:18

heh prostacka dyskusja... wrecz prowokacja... jakbys miala prawdziwego faceta, ktory Ciebie doceni to nigdy takiej pierdoły byś nie wstawiła... nawet jak facet jest/był świnią dla Ciebie to i tak te wstawki są z tego żalu i tęsknoty za nim.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 21:21:00

heh prostacka dyskusja... wrecz prowokacja... jakbys miala prawdziwego faceta, ktory Ciebie doceni to nigdy takiej pierdoły byś nie wstawiła... nawet jak facet jest/był świnią dla Ciebie to i tak te wstawki są z tego żalu i tęsknoty za nim.

Musisz przyznać mi rację, iż prawdziwych facetów coraz mniej. 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 21:23:23

Zadaj mu jedno proste pytanie: czy poza tym głupim ryjem cokolwiek wyróżnia Cię z tłumu? Czy umiesz robić coś wyjątkowego? Czy masz jakąś pasję, której oddajesz się bez reszty w wolnych chwilach? Czy posiadasz jakiekolwiek umiejętności, poza otwieraniem puszek od piwa uszami, którymi mógłbyś mi zaimponować?
Obawiam się, że na tym punkcie wyłoży się 99 proc. mężczyzn. Ambicje współczesnego faceta to szkoła od rana do wieczora, ewentualnie praca w korpo od rana do wieczora, chlanie w weekendy, marzenia o podwyżce i awansie na stanowisko szefa podobnych mu idiotów.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2018 - 06:05:21

Co ty możesz wiedzieć, oceniłeś mnie nie znając szczegółów. Dla twojej informacji, nie tęsknię za frajerem!!! Stwierdziłam fakt! Rozumiem że solidarnie samiec samca broni!!!

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2018 - 06:07:11

Zadaj mu jedno proste pytanie: czy poza tym głupim ryjem cokolwiek wyróżnia Cię z tłumu? Czy umiesz robić coś wyjątkowego? Czy masz jakąś pasję, której oddajesz się bez reszty w wolnych chwilach? Czy posiadasz jakiekolwiek umiejętności, poza otwieraniem puszek od piwa uszami, którymi mógłbyś mi zaimponować?
Obawiam się, że na tym punkcie wyłoży się 99 proc. mężczyzn. Ambicje współczesnego faceta to szkoła od rana do wieczora, ewentualnie praca w korpo od rana do wieczora, chlanie w weekendy, marzenia o podwyżce i awansie na stanowisko szefa podobnych mu idiotów.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2018 - 06:08:30

100% by się wyłożyło

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2018 - 06:09:01

100% by się wyłożyło

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2018 - 06:09:31

100% by się wyłożyło

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 16:29:05

Mężczyzna lubi inteligencję w kobiecie, którą kocha, ale niższą od jego własnej. Równa bowiem lub większa nie pozwoliłaby mu wykonywać oszustwa, którym zwykle zaprawiona jest prawie każda miłość.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 20:44:41

Widać masz strasznie wąskie horyzonty skoro tak uważasz bo ja spotkałem wielu ludzi z pasją sensem życia i sposobem na nie niezależnie od płci a plucie jadem i nienawiść jaka zieje z Twojego postu jest smutna miałem nie odpisywać na tą wiadomość ale może warto czasami wyjrzeć dalej i nauczyć się więcej pozdrawiam

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 03:55:20

Każdy z nas spotyka się z różną od naszej, interpretacją pewnych zjawisk, zdarzeń, ale i odmiennym rozumieniem pewnych planów, zamierzeń, perspektyw i to jest normalne

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 04:02:59

Ciasnota umysłowa, brak wyobraźni i nietolerancja są jak pasożyty. Zmieniają właściciela, zmieniają kształt i żyją wiecznie.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 19:22:23

Feministki się do klawiatury dorwały :) Pewnie jedna brzydsza od drugiej i żadna loda nie potrafi zrobić. :) I zdziwienie wielkie że facet szuka u innych kobiet tego czego nie ma w domu. :)

Każda by księcia chciała ale żeby mieć księcia, trzeba mieć coś z księżniczki.

Ja potrafię otwierać puszki z piwem ale oprócz tego gotuję, naprawiam i zajmuje się dziećmi. I dlatego mam żonę, z którą się kochamy. Bo związek, polega na poświęceniu, wy głupie pindy :)

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 20:12:17

Feministki się do klawiatury dorwały :) Pewnie jedna brzydsza od drugiej i żadna loda nie potrafi zrobić. :) I zdziwienie wielkie że facet szuka u innych kobiet tego czego nie ma w domu. :)
Ja potrafię otwierać puszki z piwem ale oprócz tego gotuję, naprawiam i zajmuje się dziećmi. I dlatego mam żonę, z którą się kochamy. Bo związek, polega na poświęceniu, wy głupie pindy :)

W sedno trafiłeś ale lepiej napisać że 99 procent to wąsate Janusze z piwem w ręku ale tak to jest jak się nosa nie wystawia poza swoje środowisko

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 20:23:27

Ja nie chciałabym mieć księcia, ale normalnego faceta któremu nie w głowie bzdety takie jak robienie loda.  :D Szukam faceta który myśli głową, a nie tylko tym, co w spodniach.  :D

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 20:39:05

Ja nie chciałabym mieć księcia, ale normalnego faceta któremu nie w głowie bzdety takie jak robienie loda.  :D Szukam faceta który myśli głową, a nie tylko tym, co w spodniach.  :D

a ty grudziądzka szmato już tutaj przylazłaś? wypad na temat o gotowaniu! Kinga teamt ci usuneli nie masz z kim pier***ić bzdetów?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 20:51:53

a ty grudziądzka szmato już tutaj przylazłaś? wypad na temat o gotowaniu! Kinga teamt ci usuneli nie masz z kim pier***ić bzdetów?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Facet, Frajer, Dupek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych