Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fabrelic do pseudo konsultantek

78 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 16:51:06

Gdzie można kupić te kosmetyki?

#62 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 16:53:47

Witam wystarczy wejść na stronę www FABERLIC com rejestracja założyć konto klienta

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 19:06:20

Na rynku dzisiaj stała pani kosmetykami tej firmy.

#64 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 12:20:50

Od paru miesięcy ja i moja siostra kupujemy tusze Feberlic. Rewelacja! Tyle w temacie. Raz zamówiłam jeszcze chemię i tez było git.

#65 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 13:00:51

Ja również nie polecam wole juz zamawiac z avonu

#66 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 13:03:26

Ja dostałam uczulenia od zwyklego kremu do rąk. Nigdy wiecej

#67 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 09:37:46

Zapr

#68 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 09:38:13

Zapraszam

#69 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 12:27:47

Mozna kupić u konsultantek lub logujac się przez strone i robic zakupy jak na allegro

#70 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 12:41:48

No tak bo dziewczyny z Avon nawet do faberlic się przeniosły

#71 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 12:45:53

Już nie wspomnę o liderkach z Avon

#72 ~Viola~

~Viola~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 10:44:10

A na fesbuku wypisują , że są Dyrektorami i że prowadzą firmę:-) śmiech na sali:-) A gdzie Umowa i odprowadzane składki do ZUS:-))) Śmieszy Mnie te chwalenie :-) :-))))

A na fesbuku wypisują , że są Dyrektorami i że prowadzą firmę:-) śmiech na sali:-) A gdzie Umowa i odprowadzane składki do ZUS:-))) Śmieszy Mnie te chwalenie :-) :-))))

Klepie Pani jakieś bezsensowne teksty żeby tylko klepać :) Słabe. Ja mam podpisaną umowę z formą. Mam założoną działalność, płacę podatki ZUS również i jestem Dyrektorem. Strasznie mi Pani żal... Musi być Pani strasznie nieszczęśliwa skoro dowartościowuje się Pani naśmiewaniem się z innych 

#73 ~Barbórka~

~Barbórka~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 10:58:30

Niech chociaż wypowiadające sie negatywnie konkurentki poprawnie napisza nazwę firmy!!!!Parodia

#74 ~Justa~

~Justa~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 12:42:00

Mam krem i płyn do piekarnika. Dla mnie spoko.

#75 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 18:17:57

Dla mnie spoko kosmetyki.Mam bardzo wrażliwą skórę i jak dotąd nic mnie nie uczuliło. Polecam!!! A i jeszcze jedno nie jestem konsultantką tylko zadowoloną klientką

#76 ~BEA~

~BEA~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 10:02:43

Używam kosmetyków firmy Faberlic od pół roku zwłaszcza kremy do twarzy, pasty do zębów, maseczki jestem zachwycona tymi produktami zwłaszcza kremami, ponieważ mam problemy z cerą a te produkty mnie nie uczulają a dodatkowo moja cera wygląda dużo lepiej.

Serdecznie polecam produkty firmy Faberlic

#77 ~Monika ŁG~

~Monika ŁG~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 22:32:17

Otóż to, też jestem w avonie od ponad 10 lat, w Faberlic od pół roku i w tak krótkim czasie osiagnelam wuecej w avonie. Współpraca jest lepsza i bardziej zorganizowana, dużo mogę pisać a produkty są godne polecenia.
Jestem w Avon od 10 lat maja lepsze i gorsze produkty. Na temat firmy Faberlic nie mogę się zbytnio wypowiedzieć bo nie znam produktów. Śledzę na fejsie wszystko co dziewczyny wstawiają i myśle ze są to fajne rzeczy, firma prężnie się rozwija, rozwijają się przy niej i ich konsultantki, które są docenione adekwatnie do tego co robią. Avon by mógł się wiele od tej firmy nauczyć i w końcu doceniać te biedne dziewczyny które się prężą na wszystkie strony żeby zrobić zamowienie, a nie tylko wymagać. Leci jedenasty rok jak z nimi jestem i widzę jak wzrastają wymagania a jak programy motywacyjne lecą w dół.[/quote]

#78 ~Monika ŁG~

~Monika ŁG~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 22:32:42

Otóż to, też jestem w avonie od ponad 10 lat, w Faberlic od pół roku i w tak krótkim czasie osiagnelam wuecej w avonie. Współpraca jest lepsza i bardziej zorganizowana, dużo mogę pisać a produkty są godne polecenia.
Jestem w Avon od 10 lat maja lepsze i gorsze produkty. Na temat firmy Faberlic nie mogę się zbytnio wypowiedzieć bo nie znam produktów. Śledzę na fejsie wszystko co dziewczyny wstawiają i myśle ze są to fajne rzeczy, firma prężnie się rozwija, rozwijają się przy niej i ich konsultantki, które są docenione adekwatnie do tego co robią. Avon by mógł się wiele od tej firmy nauczyć i w końcu doceniać te biedne dziewczyny które się prężą na wszystkie strony żeby zrobić zamowienie, a nie tylko wymagać. Leci jedenasty rok jak z nimi jestem i widzę jak wzrastają wymagania a jak programy motywacyjne lecą w dół.[/quote]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych