Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fabrelic do pseudo konsultantek

64 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Elq~

~Elq~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 07:48:14

Ta fabrelic polega głównie na tym
Która pani konsultant sprzeda jak najwięcej kosmetykow i będzie miała swoje konsultantki które będą na nią robiły

#42 ~Yh~

~Yh~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 07:52:03

A potem zazdrośc i obgadywanie bo została dyrektorem a inna wicedyrektorem a jeszcze inna liderem itp... Nie dajcie się naciągnąć na te kosmetyki i pokazy śmieszne. Na które przybywają 4-5 osób

#43 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 15:08:38

Chemia z tej firmy to koszmar po umyciu łazienki w rękawiczkach trochę mi popryskała się ręka i dostałam wysypkę, zamówiłam do toalety śmierdzi okropnie do podłóg boję się używać, 90 złotych i poszło do śmieci NIE trujcie się ludzie

#44 ~Konsultantka~

~Konsultantka~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 19:46:46

Działa jak piramida oriflame Avon kiedyś amway, sprzedajesz masz procent budujesz grupę im większa masz większy procent od sprzedaży plus wpływy z grupy praca wcale łatwa ani przyjemna nie jest

#45 ~Konsultantka~

~Konsultantka~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 19:47:29

Działa jak piramida oriflame Avon kiedyś amway, sprzedajesz masz procent budujesz grupę im większa masz większy procent od sprzedaży plus wpływy z grupy praca wcale łatwa ani przyjemna nie jest

#46 ~Magazynier~

~Magazynier~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 21:09:42

Sami to dostarczamy i to jest taka lipa zadna to marka

#47 ~Magazynier~

~Magazynier~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 21:13:07

Pokazy sie ustawia tak aby klient zobaczyl to co chce zobaczyc

#48 ~Rodak~

~Rodak~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 17:56:31

Witam czytam o tych wszystkich zagranicznych firmach i nikt nie wspomniał o naprawdę świetnej marce polskiej Prouve. Dlaczego dawać zarabiać obcym jeśli mamy na rynku naszą firmę i ceny konkurencyjne. Produkty wysokiej jakości oraz fajne zarobki dla swoich pracowników.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 19:07:48

Idź sie reklamować na innej stronie

#50 ~Rodak~

~Rodak~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 19:34:57

Każdą markę tu reklamują więc w czym problem? Wstydzicie się polskich firm? To reklamujcie obce i nabijacie im kieszenie....

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 20:44:53

Spróbowałam produktów i uważam że są super, napewno do niech wrócę

#52 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 22:52:33

U konsulantki zapraszam jestem w tej firmie

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 09:40:17

Witam gdzie w Toruniu kupię

#54 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 17:49:19

Kupiłam magiczna gąbkę i płyn do łazienki i powiem szczerze że dla mnie do niczego tak jak piszecie śmierdzą i nie czyszczą

#55 ~andzia~

~andzia~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 16:01:58

tez go kupiłam do łazienki śmierdzi gorzej niż do wc. zakupiłam parę rzeczy od Pani która tak się ogłasza ze wszystko jest tak idealne i po raz ostatni w życiu nawet jakby za darmo rozdawali. to wszystko to ma taki specyficzny zapach ze lepiej szerokim łukiem omijać jak chce się dłużej pożyć sama chemia 

#56 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 20:16:31

Przetestowałam kilka produktów z firmy Faberlic. Chemia jest bardzo agresywna niekoniecznie skuteczna. Kolorówka jak z PRL. Reklamę robią Ci którzy zarabiają najwięcej. Komentarze robią koleżanki koleżankom. Taka jest prawda.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 15:27:13

Zenada do niczego sie nie nadaja te kosmetyki i chemia

#58 ~natalia i kamil~

~natalia i kamil~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 22:33:02

Kosmetyki jak wszystkie inne, niczym się nie wyróżniają. Kolejna fatalna piramida sprzedaży. Konsultantki, które mają zakodowane, że ich kosmetyki są najlepsze, są natarczywe. Raz zrobiłam zakupy i więcej nie zamierzam. Wydałam sporo pieniędzy i szału nie było. Avon, Faberlic, Oriflame, Amway to bzdura.

#59 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 16:45:59

A na fesbuku wypisują , że są Dyrektorami i że prowadzą firmę:-) śmiech na sali:-) A gdzie Umowa i odprowadzane składki do ZUS:-))) Śmieszy Mnie te chwalenie :-) :-))))

#60 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 16:17:54

Miałam okazję przetestować niektore kremy,chemię gospodarczą firmy Faberlic. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona,mam zamiar tego używać i będę polecać koleżankom. Gorsze zdanie niestety mam na temat zapachów, nie do końca trafiły w mój gust, ale ktoś inny może mieć odmienne zdanie. To jest tak indywidualna sprawa...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych