Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fabrelic do pseudo konsultantek

70 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Aaaa~

~Aaaa~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 08:51:02

nie polecam zakupiłam parę rzeczy z ciekawości i po raz ostatni. najlepszy jest to ze jak ktos wystawi  negatywna opinie to jest zaraz atakowany przez wszystkie konsultantki ze żle używał .

#22 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 00:02:10

Sa też takie co mają swoje grupy i same sobie polecaja kosmetyki i chemię bo kupujący nie chcą komentować to konsultantki komentują.
Ogarnijcie sie
Zapisujecie się do wybranej osoby żeby być konsultantka. A tak naprawdę to pomyślcie, ile ona na was zarobi

#23 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 05:39:55

Właśnie j/w sami sobie komentuja kto mądry to odrazu nie daje się nabrać

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 06:00:11

Używam chemii i jest naprawdę skuteczna, ceny bardzo przystępne

#25 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 09:03:47

To używaj i się ciesz ps.kup mi też

#26 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 06:42:04

Taaa zachowują sie jak sekta jakas te pseudo konsultantki.
Utworzyły grupy na fejsie i aby zasmiecaja tymi zaproszeniami.
A to jest jedno wielkie gowno

#27 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 06:45:22

Dokładnie, i jeszcze jeździ z tymi rzeczami ledwo jej sie samochód radzi i pomieści to wszystko

#28 ~Emilka~

~Emilka~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 16:52:21

Ja też wzięłam kilka rzeczy na próbę, nie polecam, ceny wygórowane, działanie nie zbyt dobre, i napewno dobrze używałam zgodnie z tym co mi mówiono, tusz miał pogrubiac i wydłużac rzęsy, a skleja okropnie, kupiłam dużo tańszy i jest o niebo lepszy

#29 ~Marioolka~

~Marioolka~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 17:06:36

A to wiem o którą Panią chodzi haha to prawda naciaga ludzi i na grupach wstawia smieszne przed i po niby

#30 ~Bezimienna~

~Bezimienna~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 12:36:17

Rosjanki kupują wszystko to co zachodnie bo te produkowane na wschodzie są niebezpieczne dla zdrowia skład na opakowaniu jest nieprawdziwy a ludzie w Polsce kupują i trują siebie i własne rodziny produkt do czyszczenia armatury z tego właśnie Faberlic wydobywa się z niego jakiś trujacy opar a Wy to wdychacie zastanówcie się czy warto

#31 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 15:29:59

Farba nie starczyła nawet na krótkie włosy. Baza, o której mówiono na szkoleniu, że ma minimalna ilość silikonu na pierwszych miejscach ma silikony

#32 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 00:09:12

Gowno nie faberlic
Reklamuja bo maja zarobek na tym

#33 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 21:30:40

Jednym pasuje drugim nie prosze nie obrazac tu innych mielismy walczyc ze slowna agresja ale po co prawda?

#34 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 12:30:59

Rosjanki kupują wszystko to co zachodnie bo te produkowane na wschodzie są niebezpieczne dla zdrowia skład na opakowaniu jest nieprawdziwy a ludzie w Polsce kupują i trują siebie i własne rodziny produkt do czyszczenia armatury z tego właśnie Faberlic wydobywa się z niego jakiś trujacy opar a Wy to wdychacie zastanówcie się czy warto

święte słowa na zachodzie nikt takich produktów by nie kupił a w Polsce się wmawia ze wszystko jest bezpieczne i jeszcze jesteśmy w czołówce pod wzgledem kupna. sama kupiłam np pastę do metalu to nie byłam w stanie dokończyć szorować  ma taki specyficzny trujący zapach az sie nie dobrze robi 

#35 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 22:12:27

Weszłam poczytać opinie o kosmetykach A tu tylko opinie od konsultantek.Szkoda że nie od klientów .Mnie zastanawiają parabeny o ssly w tych kosmetykach z faberlic.

#36 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 22:12:49

Weszłam poczytać opinie o kosmetykach A tu tylko opinie od konsultantek.Szkoda że nie od klientów .Mnie zastanawiają parabeny o ssly w tych kosmetykach z faberlic.

#37 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 23:07:51

Najlepiej jest coś zamówić i dopiero będzie mogła Pani stwierdzić.
Zapraszam na allegro mój nick: luqasz7

#38 ~PiotrS~

~PiotrS~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 08:22:34

Na niektóre produkty trzeba uważać - ja kupiłem sobie dezodorant w rolce Quattro Aria Deo Roll-on, o 6 rano posmarowałem pachy, o 10:00 juz czułem własny pot spod pach - NIE POLECAM.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 23:47:08

Hej :) czytam Wasze komentarze i nie dowierzam. Negatywne opinie o firmie Faberlic, to dla Was od razu atak konsultantek Avonu....dramat! Od bardzo dawna testuje kosmetyki firmy Avon, są produkty z których jestem bardziej i mniej zadowolona, ale są też produkty, które totalnie się u mnie nie sprawdziły. Niestety, kosmetyki firmy Feberlic zupełnie nie są dla mnie .. Najgorsze chyba są żele pod prysznic, które przetestowałam dwa i więcej nie chce, bo one po prostu śmierdza.... Kolejna klapa to płyn do jamy ustnej, który nie daje żadnego odświeżenia. Również mydła do rąk, które w kontakcie z wodą, w ogóle nie zostawiają zapachu. Kremy do rąk moim zdaniem pachną męsko (może inne pachną lepiej, nie wiem, nie chce więcej testować).
Najbardziej ciekawa byłam płynu do piekarnika, ponieważ przeczytałam wiele pozytywnych opinii. Trochę mi się wydaje, że wystawiają je konsultantki, bo u mnie to kolejny produkt, który się nie sprawdził. Szampon do włosów sprawił, że nie mogłam przestać drapać się po głowie... Niestety z całej gamy produktów, nie znalazłam nic z czego byłabym zadowolona, a szkoda bo lubię testować coś nowego. Boję się spróbować czegoś nowego, bo nie wiem co może się wydarzyć z moją skóra.

#40 ~Elq~

~Elq~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 07:48:14

Ta fabrelic polega głównie na tym
Która pani konsultant sprzeda jak najwięcej kosmetykow i będzie miała swoje konsultantki które będą na nią robiły

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych