Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fabrelic do pseudo konsultantek

78 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 23:27:57

Nie polecam kosmetykow z firmy fabrelic...
Pasty psują zęby
Kremy uczulaja przy dłuższym stosowaniu.
Tusze zostawiają grudki
cienie są słabej jakości.
Perfumy nie są trwałe
Chemia domowa może dobra, ale ludzie tańsze środki które pomogą w czyszczeniu domu kupicie w sklepach i sprawdza się tak samo jak i ten fabrelic.
Przestańcie zaśmiecac internet tymi reklamami...

#2 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 10:48:33

Najpierw sie zamawia a pozniej krytykuje..

#3 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 23:39:30

Prawda zgadzam sie z Olą.
Nie jest taki idealny ten fabrelic jak go pisza

#4 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 19:20:22

Witam
Na początek to poprawnie Faberlic
Jak wnioskuję z Pani wypowiedzi mnóstwo zakupów Pani zrobiła
Pisząc perfumy, chemia, kosmetyki, kremy... Zastanawia mnie po co
Skoro użyła Pani jednego produktu na przykład tuszu... Po.co.kupować kolejny...
Krem, który rzekomo uczula...
Choć by Pani napisała na cały świat, że Produkty są beznadziejne, to nie wygra z tysiącami zadowolonych klientów
Asortyment jest tak bardzo szeroki i ceny tak niskie, że klienci mają z czego wybrać
Konsultantki z całej Polski organizują pokazy, spotkania, gdzie Panie za darmo testują większość kosmetykow kolorowych, jak i kremy...
Otrzymujemy równiez zdjęcia i opisy Produktów, gdzie Panie Wystawiają zdjęcia przed i po...gdzie są bardzo zadowolone bo Produkty naprawdę działają
Nie będę się rozpisywała,bo ewidentnie ma
Pani na celu zniechęcenie klientów
Pisząc Perfumy czemu Pani nie napisała, które konkretnie??
Jest ponad 60
Jak nie więcej
Od wód toaletowych po perfumowane
Odnośnie tuszy, nie zdażyła się jeszcze żadna negatywna opinia odnośnie grudek...
Jeśli chodzi o chemię gospodarczą ceny są bardzo niskie a Produkty to koncentraty..
Pozdrawiam

#5 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 19:29:48

Chyba jakas Pani Manager Avonu jest oburzona ze obroty jej spadly i kolezankom po fachu. Dlatego takie hejty padly.
Ja rowniez nie spotkalam się ze zlymi opiniami. Skoro w sklepach sa tansze i tak samo dobre to po co klienci by kupowali u nas? Szukaja u nas pomocy w czyszczeniu roznych rzeczy i miejsc bo widocznie sklepowe nie daja rady. Sama jestem zachwycona produktami. Tusze sa swietne. Mam krotkie rzesy a z moimi sobie poradzil tusz. A kremy z cera. To jest zwykla zazdrosc. Nic wiecej.
Nie pozdrawiam.

#6 ~Kami~

~Kami~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 19:30:10

No to ja będę przeciwieństwem gorąco polecam produkty firmy Faberlic ,ceny są bardzo niskie jak na dzisiejsze czasy,efekty super,kupuje już od dłuższego czasu i żaden produkt mnie nie zawiódł, nie uczulają

#7 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 19:30:21

Wydaje mi się że Pani która rzekomo stosowalas produkty firmy Faberlic, poprostu pracuje w innym mlm. Ja używam produktów Faberlic od ponad roku i nic takiego nigdy się nie wydarzyło.
Owszem w sklepach są tańsze produkty Ale czy lepsze?!
Ale nikt nikomu nie broni iść do sklepu i tam kupić. Według mnie to cena jest bardzo adekwatną do jakości!
Z czystym sumieniem polecam kazd3mu produkty firmy Faberlic!

#8 Karolina011992

Karolina011992

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 październik 2018 - 19:45:14

Po pierwsze nie Fabrelic tylko FABERLIC :) zapraszam do nauczenia się poprawnej nazwy, po drugie gdyby te produkty nie działały nie kupowali by ich nasi klienci, sama używam już od dobrego roku produktów tylko tej firmy i wiem, że nie zamieniła bym ich na żadne inne. Nasze produkty to koncentraty więc nie trzeba ich używać dużo, bo są wydajne, nie wiem czy w sklepie 500ml płynu dostanie Pani w takiej cenie jak u nas.. a jeśli już Pani znajdzie proszę mi pokazać jak on działa :) odnośnie całej sytuacji i Pani oburzenia, na jakiej podstawie Pani określiła tak nasze produkty, czy odpowiedni ich Pani używała, zgodnie z ich przeznaczeniem i w sposób który jest określony na etykiecie? Nie tylko my polecamy te produkty, ale też obcokrajowcy, bo Faberlic jest dostępny na całym świecie, więc to nie tylko nasze opinie :) 

#9 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 19:46:58

Witam ,jestem konsumentem nie żadnym konsultantem A używałam produktów różnych firm tez ale jak to w firmach jednemu bedzie pasowac to, drugiemu tamto . Teraz mialam okazje pierwszy raz użyć płynu do łazienki za 10.90zl.i do piekarnika za 14.90zl(koncentraty) wiec cena jest bardzo zadowalająca za taki efekt łał mile zaskoczona szczerze polecam...użyłam 1x krem mam buzię wrażliwa bardzo nawet AA mnie uczyła wzielam tlenowy balsam niestety za silny dla mnie jednak ale konsultantka mi poleciła krem inny od nich GARDRICA I jestem mega zaskoczona A pachnie jak moja pra.babcia...wiec z czystym sumieniem polecę ta firme ....A konkurencyjne by się wstydził opisywać takie bzdury ,pozdawiam

#10 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 19:57:26

Zgodze sie z pania Zuza, rozumiem jeden produkt ale wszytskie produkty? Wykupila pani caly katalog ? Wow jestem w szoku bo nieraz nie jedna konsultantka ma problem aby uzyc wszytskich kosmetykow. Ale podziwiam za odwage i brak jakiego kolwiek taktu.... bardziej wyglada to na zazdrosc konkurencji ktora chwyta sie wszystkiego aby nie wypasc z branzy... widocznie firma w ktorej pani pracuje wysysa człowieczenstwo oraz godnosc aby tylko wlozyc kij w mrowisko i dogrysc, znalezc cos, hejtowac... mega dorosle. Prosze sie zastanowic czy pracuje pani w odpowiedniej firmie i nie czas na zmiany aby pracowac z ludzmi ktorzy wspierają i pomagaja a nie traktuja sie jak konkurencja, kto pierwszy, na prawde warto to przemyslec

#11 ~Diana~

~Diana~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 20:05:21

Witam. To bardzo żenujące gdy konsultantki z różnych firm piszą krytykujące czyjeś produkty słowa. Byłam i w Avon i w Oriflame a teraz jestem w Faberlic i wiecie co ani tych produktów ani ludzi którzy tu pracują nie zamieniłabym na nic i nikogo innego. Mam same zadowolone klientki które przychodzą po wiecej- no gdyby którąś coś uczuliło to było by o tym głośno.Klientki jedna drugiej poleca produkty FABERLIC i ich frekwencja rośnie a nie maleje.Klientki przyjeżdżają do mnie z odległych i 50km miejscowości a innym wysyłam zamówienia pocztą. I ciągle zamawiają a nie idą do sklepu. To czy faktycznie jest drogo za koncentraty? Bajka i tyle. Koleżanki z innych mlm zapraszam gorąco do współpracy z nami bo nigdzie nie znajdziecie tak serdecznej atmosfery jak u nas i takich produktów jak nasze. Pozdrawiam

#12 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 20:11:58

Może Fabrelic i ma niezbyt fajne produkty, nie wiem nie stosowałam. Natomiast Faberlic ma jak najbardziej produkty godne polecenia. Przede wszystkim co jest ważne dla większości konsumentów nie są testowane na zwierzętach.

Druga kwestia to to, w jaki okropny sposób próbują postronne osoby walczyć z konkurencją, oczywiście mam tutaj na myśli konkurencję innego MLM. Gratuluję na prawdę pomysłów. Osoby, które ściśle współpracują z Faberlic nie mają czasu na przyglądaniu się innym MLM i są to osoby na poziomie, inteligentne. Więc moja dobra rada dla Pani Oli, proszę usunąć ten wpis, bo pomimo opisanego zdania na temat produktów nie wskazała Pani w opisie ani jednego produktu, który wedle Pani jest do kitu. Gdybym była 100% pewna swojej racji po prostu podałabym do publicznej wiadomości nazwy produktów, a Pani.... jak struś schowała głowę w piasek. Jednym słowem zabłysnęła Pani.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 20:15:35

A ja mam wrażenie że Pani która rozpoczęła ten hejt jest konsultantką w Avon albo Oriflame i przez Faberlic tak spadły jej obroty że się musiała wyżyć w necie bo premii nie będzie....

Cóż każdy swój rozum ma i wie że produkt broni się sam.

#14 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 20:18:17

Serdecznie polecam produkty. Zakupiłam je z ciekawości, dzisiaj nie wyobrażam sobie domu bez nich. Środki do sprzątania rewelacja. Pomagają w codziennych obowiązkach. Od niedawna testuje kosmetyki i jestem mile zaskoczona ich jakością za tą niską cenę. Odnoszę wrażenie, że wypowiada się negatywnie ktoś z innej firmy :)

#15 ~Konsultantka avon~

~Konsultantka avon~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 20:31:42

Jestem w Avon od 10 lat maja lepsze i gorsze produkty. Na temat firmy Faberlic nie mogę się zbytnio wypowiedzieć bo nie znam produktów. Śledzę na fejsie wszystko co dziewczyny wstawiają i myśle ze są to fajne rzeczy, firma prężnie się rozwija, rozwijają się przy niej i ich konsultantki, które są docenione adekwatnie do tego co robią. Avon by mógł się wiele od tej firmy nauczyć i w końcu doceniać te biedne dziewczyny które się prężą na wszystkie strony żeby zrobić zamowienie, a nie tylko wymagać. Leci jedenasty rok jak z nimi jestem i widzę jak wzrastają wymagania a jak programy motywacyjne lecą w dół.

#16 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 08:07:26

Zgadzam się z ola
Kosmetyki sa do dupy
A panie co tak bronią tega fabrelic to i mają także avon. Więc w czym niby zazdrośc?

#17 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 17:32:38

Używałam i kremów, które są naprawdę dobre i tusz do rzęs, który grudek nie robi i polecam jak najbardziej. :)

#18 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 19:27:11

Naciągane ludzi na to gowno wszędzie o tym naciapane az mdli

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 00:03:46

Gdzie można kupić te kosmetyki?

#20 ~Jan~

~Jan~