Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ewidencja czasu pracy programem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Stanisław55~

~Stanisław55~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 14:14:49

Witam, mam w swojej firmie problem z rozliczaniem czasu pracy moich pracowników. Do tej pory podpisywali się na liście nazwisk, jednak jest to zbyt czasochłonne oraz kłoptliwe. Wiem, że istnieją już różne programy do ewidencji czasu pracy pracowników. Czy ktoś z Was mógłby taki program polecić? Z jakimi kosztami to się wiąże?

#2 ~witold40~

~witold40~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 13:55:27

Takie systemy RCP, o których napisał Ci Łukasz funkcjonują już w wielu firmach i cieszą się dużą funkcjonalnością. Nie wiemy ilu pracowników zatrudniasz ale jak mniemm jest ich od kilkunastu do kilkudziesięcu, więc takie rozwiązanie w zupełności wystarczy. U nas ten system biosys sprawdza się bardzo dobrze.

#3 ~Marko~

~Marko~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 09:33:51

Biosys ma dobre systemy. Już od dobrych kilku lat bez zarzutu funkcjonuje u mnie system rcp z kartami magnetycznymi. Taki system powinien rozwiązać Twój problem z pracownikami.

#4 ~Stanisław55~

~Stanisław55~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 14:05:22

A mogę wiedzieć z jakimi kosztami muszę się liczyć? Muszę przyznać, że interesuje mnie ten system ale nie wiem czy zmieszczę się w planowanym budżecie.

#5 ~Marko~

~Marko~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 13:50:11

To zależy ilu pracowników zatrudniasz, czego oczekujesz itd. Najlepiej będzie jak skontkatujesz się z firmą Biosys, która takie systemy oferuje. Doradzą i pomogą dobrać system odpowiedni dla Twojej firmy.

#6 ~Stanisław55~

~Stanisław55~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 14:25:51

To zależy ilu pracowników zatrudniasz, czego oczekujesz itd. Najlepiej będzie jak skontkatujesz się z firmą Biosys, która takie systemy oferuje. Doradzą i pomogą dobrać system odpowiedni dla Twojej firmy.

Tak zrobię. Polecana firma ma w swojej ofercie interesujące rozwiązania. Szczególnie zainteresował mnie system na biurko.

#7 erykk

erykk

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:47:37

Koszty wprowadzania rozwiązań elektronicznych są spore, ale przy okazji niwelujesz kilka innych problemów, np. znikanie pracowników w godzinach pracy.

#8 ~adamekk~

~adamekk~
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 10:40:00

I ja polecałbym biosys. Ich system funkcjonuje u mnie już prawie 4 lata bez zarzutu.

#9 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 16:33:47

Jakie są przybliżone koszty wprowadzenia takiego systemu do firmy zatrudniającej ponad 100 pracowników?

#10 ~adamekk~

~adamekk~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 13:28:28

Jakie są przybliżone koszty wprowadzenia takiego systemu do firmy zatrudniającej ponad 100 pracowników?

To zależy jaki system Cię interesuje. Skontaktuj się z firmą Biosys i zapytaj o ofertę oraz szczegóły.

#11 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2015 - 19:51:43

To zależy jaki system Cię interesuje. Skontaktuj się z firmą Biosys i zapytaj o ofertę oraz szczegóły.

AutoID, ja polecam UNIS, skalowalny w zakresie ilości pracowników i bardzo wydajny. Łatwa integracja z ERP i duże możliwości raportowania. Zapraszam do kontaktu ph.piotrek@gmail.com, wyjaśnię ew. wątpliwości.

#12 ~koszczak~

~koszczak~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 13:05:43

Sprawdź biosys i ich systemy na stronie.

#13 ~Staszek~

~Staszek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 09:12:59

Ja też mogę polecić Ci właśnie firmę Biosys.pl; zamawiałem u nich system ewidencji czasu pracy dla firmy – wszystko działa bez zarzutu. 

#14 ~Staszek~

~Staszek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 09:13:25

Ja też mogę polecić Ci właśnie firmę Biosys.pl; zamawiałem u nich system ewidencji czasu pracy dla firmy – wszystko działa bez zarzutu. 

#15 ~Staszek~

~Staszek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 09:13:58

#16 ~Amelka~

~Amelka~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 14:29:55

Sporo osób korzystało z Biosys.pl. Ja też w swojej firmie zainstalowałem ich system ewidencji czasu pracy. Jestem bardzo zadowolony i uważam, że to była dobra decyzja.

#17 ~wrócelek09~

~wrócelek09~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 09:36:33

W mojej firmie zainstalowany jest system od Biosys. Bardzo dobrze się sprawdza i jest prosty w obsłudze. 

#18 ~maniek88~

~maniek88~
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 12:31:20

System ewidencji czasu pracy można dostać w firmie Biosys.pl. Zakładali taki system w mojej firmie. Teraz jest porządek, nikt się nie spóźnia, ani za wcześnie nie wychodzi. 

#19 ~victoria02~

~victoria02~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 14:50:55

Też korzystamy z systemy od Biosys. Jest bardzo sprawny, prosty w obsłudze i zlicza godziny nadliczbowe, a także urlopowe :)

#20 ~jolek85~

~jolek85~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 12:44:10

Korzystam w swojej firmie z systemu od Biosys. Jest bardzo prosty w obsłudze i pomocny przy kontroli dostępu. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych