Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

EPOKA NZOZ Żnin

Żnin Epoka Chodkiewicz

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pacjent NZOZ Epoka~

~Pacjent NZOZ Epoka~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 19:54:46

Czy może ktoś wyjaśnić (może sam Chodkiewicz) jak to jest, że człowiek chce się zarejestrować w poniedziałek do lekarza i okazuje się że na cały tydzień nie ma miejsc! Co miesiąc idą pieniądze na składki a jak jest potrzeba bo człowiek chory, to nie może się do lekarza dostać!

I inny przykład. Chcesz receptę na stałe leki, musisz się zarejestrować bo nie dostaniesz. Ale jak zarejestrować jak nie ma miejsc.

Przychodzisz po pracy do Epoki to nie ma miejsc ale idź człowieku pod drzwi bo nie ma akurat pacjentów. Wchodzisz do lekarza a lekarz ci mówi, że nie jesteś zarejestrowany i chodzisz od gabinetu do rejestracji jak głupek. Albo to w rejestracji niekompetentne osoby pracują albo lekarze jakby za karę tam byli.

Może tak pan Chodkiewicz coś z tym zrobi a nie tylko kase brać!

#2 ~Pacjentka Epoki~

~Pacjentka Epoki~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 20:17:33

Sprawa z rejestracją do lekarza w EPOCE to niepojęta dla mnie rzecz! Dziś także próbowałam zarejestrować się w przychodni przy cukrowni do lekarza (z wynikami badań, które mi zlecił) - niestety do piątku ani jednego wolnego miejsca! Kiedyś rejestrowano z dnia na dzień. Fakt - kolejki były, trzeba było wcześnie rano pojechać osobiście lub zadzwonić, ale raczej się udawało. Dziś jest poniedziałek i do piątku dostanie się na wizytę do lekarza jest niemożliwe! To jest skandal! Człowiek składki płaci, a jak chce "raz na rok" pójść do lekarza, to nie może się dostać!

#3 ~BOŻENA~

~BOŻENA~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 22:21:30

Takie są niestety realia służby zdrowia. Kończy się rok kończą się limity przyjęć i trzeba trzymać się sztywno zasad. Chore to jest ale jak cię przyjmą nadmiarowo to nie zapłacą za poradę dla ciebie. Takie prawa rynku. Mogłaś zaproponować, że zapłacisz ;) Możesz skorzystać z przychodni obok szpitala po dawnej pralni albo udać się do rodzinnej na żytnią.

Druga sprawa to brak podstawowych zasad znajomości przyjęć refundowanych z nfz przez potencjalnych klientów -pacjentów.

Zresztą to nie tylko w służbie zdrowia, dziś byłam świadkiem maglowania przez starszą kobitkę pracowniczki pewnego popularnego sklepu na Aliantów z promocji. Kuźwa ma baba kolorowe foldery piszą w nich dość jasno a kobita magluje kasjerke tak jakby ta miała wszysto wiedzieć a przecież to nie jest do ogarniecia.

#4 ~Gabrysia~

~Gabrysia~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 00:41:26

Dziś mnie tez nie przyjęto z małym dzieckiem do pediatry ponieważ nie ma miejsc. Kazano czekać do 18 stej i zgłosić się do przychodni koło szpitala.

#5 ~Gabrysia~

~Gabrysia~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 00:41:53

Dziś mnie tez nie przyjęto z małym dzieckiem do pediatry ponieważ nie ma miejsc. Kazano czekać do 18 stej i zgłosić się do przychodni koło szpitala.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 07:52:45

Bożena...jakie zasady przyjęć refundowanych? Biorą składki co miesiąc więc mają moje pieniądze na to żeby można było iść do lekarza. Dwa razy płacić? Więc po co składki?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 11:35:44

Na wszystko biorą od człowieka a jak się idzie to ciągle albo nie ma miejsc albo prywatnie. Zapłacisz miejsce jest od ręki. Czyli są miejsca? Przecież opłacone ze składek to po jaką cholere jeszcze płacić? Albo składki albo płatne ......złodziejska banda.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 23:07:32

Muszą zrobić rozdział prywatnego leczenia od państwowego na państwowym sprzęcie...Lekarze dawno już zgubili przysięgę Hipokratesa w imię mamony.

#9 ~Bozena~

~Bozena~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 00:23:46

Pewnie że muszą zrobić rozdział. Lecz kto prócz Kussa ma kasę fiskalną i daje paragony??? Niech rzuci kamieniem ta/ ten kto nie dał w kopercie lub pod stołem za przyspieszenie/przychylność???

Sami przyzwyczajamy, Kto po wizycie ma odwagę powiedzieć Bóg Zapłać?  :) Kto potrafi tak owinąć i zrobić po legalu w bambuko lekarza?

Czas start czekam na prawdziwe historie

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 11:39:58

Pewnie że muszą zrobić rozdział. Lecz kto prócz Kussa ma kasę fiskalną i daje paragony??? Niech rzuci kamieniem ta/ ten kto nie dał w kopercie lub pod stołem za przyspieszenie/przychylność???

Sami przyzwyczajamy, Kto po wizycie ma odwagę powiedzieć Bóg Zapłać?  :) Kto potrafi tak owinąć i zrobić po legalu w bambuko lekarza?

Czas start czekam na prawdziwe historie

0czywiście tego by nie było jak było by odpowiednie prawo a od tego mamy państwo, które do tej pory nie stworzyło takiego prawa... Ludzie psują lekarzy i kler bo nie ma żadnej karalności, która powinna działać w obydwie strony czyli winę ponosi tak samo dający łapówki jak i ten biorący.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Żnin, Epoka, Chodkiewicz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych