Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

energetyczne centrum

315 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 00:13:21

Witam, mam właśnie w swoich rękach kopię umowy którą zostawił mi przedstawiciel tej firmy.
Nie zgadzam się z tym, iż depozyt płatności jest oboziązkowy, ponieważ ja tej opcji nie mam zaznaczonej, po 2 posiadam wszystkie dane przedstawiciela oraz daty podpisania umowy. Co do ponagleń w sprawie zapłaty rachunku też wszystko jest w umowie, więc jeżeli ktoś ma o to jakiś żal pretensje może mieć tylko do siebie o nieczytanie umowy, przed czy po jej podpisaniu.A co do opłaty handlowej u dotychczasowego sprzedawcy też ona występuje wynosi tyle samo jak w EC, tyle że w tej firmie jest ona wykorzystana na ubezpieczenie (bynajmniej ja tak zostałam poinformowana), co do przedstawiciela był bardzo miły jak już wcześniej wspomniałam okazał mi wszystkie dokumenty, a na każde zadane pytanie odpowiadał grzecznie jednocześnie pokazując zawarte to w umowie.
Jak dla mnie wszystko jest ok :) A ludzi, którzy uważają, że to oszuści mogę jedynie skierować do poczytania umowy i w przypadku jakichś zażaleń odstąpienia od niej, bez niepotrzebnych skarg i oszczerstw.

#82 ~Domagająca~

~Domagająca~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 22:10:03

gówno prawda wypowiedz się jak przeczytasz chociaż umowę i ją przeanalizujesz. ktoś dobrze napisał ilu ludzi tyle wypowiedzi... firma jest prywatna tak samo jak każdy wasz sprzedawca na naszch fakturach są dwie firmy, dostawca państwowy a sprzedawca prywatny...!!

#83 ~Lubelak~

~Lubelak~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2011 - 10:00:48

W Łęcznej też aktywnie podpisywali umowy, główna forma działania: zastraszanie i mówienie nieprawdy.

http://leczna24.pl/f...c.php?f=5&t=713

#84 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 13:51:26

MAM TAKIE PYTANIE ODNOŚNIE ROZWIĄZANIA UMOWY Z TĄ PODEJRZANĄ FIRMĄ A KONKRETNIE JAK TO ZROBIĆ PONIEWAŻ NIE MAM ŻADNEGO FORMULARZA Z TEJ FIRMY KTÓRY BY MI UMOŻLIWIAŁ NAPISANIE REZYGNACJI I ROZWIĄZANIA UMOWY Z CE.POZA TYM KTOŚ WCZEŚNIEJ NAPISAŁ ŻE CZAS NA ROZWIĄZANIE UMOWY TO OKRES 1 MIESIĄCA,KTÓRY JA NIESTETY PRZEKROCZYŁEM,DLATEGO PROSZĘ O JAKIEŚ RADY CO NALEŻY ZROBIĆ,ŻEBY ROZWIĄZAĆ Z NIMI TA UMOWĘ,BO NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA PONIEWAŻ MAILE DO NICH NIE DOCHODZĄ,DODZWONIĆ SIĘ TEZ NIE MOŻNA,ŻADNEGO FORMULARZA ODNOŚNIE EWENTUALNEGO ROZWIĄZANIA UMOWY TEŻ NIE POSIADAM I NIE WIEM JUŻ CO MAM ROBIĆ,WIEC PROSZĘ O JAKIEŚ WSKAZÓWKI.NAJGORSZE W TYM WSZYSTKIM JEST TO,ŻE TEN BAŁAMUT SAM ZAZNACZYŁ UMOWĘ NA NAJDŁUŻSZY OKRES,CZYLI NA 5LAT!!:(

#85 ~krystyna~

~krystyna~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 17:01:43

CENTRUM ENERGETYCZNE TO NACIĄGACZE !!!!!!!!!!!!!PANI ZOSTAWIŁA MI NR TEL 517507633 TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA

#86 ~michel~

~michel~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 09:53:50

MAM TAKIE PYTANIE ODNOŚNIE ROZWIĄZANIA UMOWY Z TĄ PODEJRZANĄ FIRMĄ A KONKRETNIE JAK TO ZROBIĆ PONIEWAŻ NIE MAM ŻADNEGO FORMULARZA Z TEJ FIRMY KTÓRY BY MI UMOŻLIWIAŁ NAPISANIE REZYGNACJI I ROZWIĄZANIA UMOWY Z CE.POZA TYM KTOŚ WCZEŚNIEJ NAPISAŁ ŻE CZAS NA ROZWIĄZANIE UMOWY TO OKRES 1 MIESIĄCA,KTÓRY JA NIESTETY PRZEKROCZYŁEM,DLATEGO PROSZĘ O JAKIEŚ RADY CO NALEŻY ZROBIĆ,ŻEBY ROZWIĄZAĆ Z NIMI TA UMOWĘ,BO NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA PONIEWAŻ MAILE DO NICH NIE DOCHODZĄ,DODZWONIĆ SIĘ TEZ NIE MOŻNA,ŻADNEGO FORMULARZA ODNOŚNIE EWENTUALNEGO ROZWIĄZANIA UMOWY TEŻ NIE POSIADAM I NIE WIEM JUŻ CO MAM ROBIĆ,WIEC PROSZĘ O JAKIEŚ WSKAZÓWKI.NAJGORSZE W TYM WSZYSTKIM JEST TO,ŻE TEN BAŁAMUT SAM ZAZNACZYŁ UMOWĘ NA NAJDŁUŻSZY OKRES,CZYLI NA 5LAT!!:(

#87 ~gosia 1234~

~gosia 1234~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2011 - 19:48:15

ok a ile juz jesteś w centrum energetycznym

#88 ~Frogi~

~Frogi~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 10:02:08

Oszust! Może zaproponujesz poprostu zadzwonić im? Prokuratura po was płacze. Już nie długo

I jakim prawem wyzywasz mnie od oszustów? Wejdź sobie na stronę nawet podam Ci jeżeli jestem oszustem, to na pewno nie wstawiłabym takiej strony: http://www.energetyc...nergia_pro1.pdf (cennik), http://www.energetyc...11/02/umowa.pdf (główna umowa).

Gdy ktoś jest oszustem nie zostawia regulaminu. Po drugie ani policja ani prokuratora nie może nam nic zrobić. Działamy zgodnie z prawem. Po trzecie nie każdy przedstawiciel jest taki sam...
Jak się jest inteligentnym człowiekiem to się czyta co się podpisuje! I można zrezygnować w ciągu 10 dni... i słucha się uważnie.

#89 ~Frogi~

~Frogi~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 10:08:45

To siedź na fotelu i czekaj aż twój dostawca dowali ci taką podwyżkę że bedziesz sr.ć pod siebie. Nie rozumiem takich idiotów. Sam nie skorzysta, nie wie o co chodzi, i tylko buntuje innych. Taka forumowa PANI WOŹNA.

Rozumiem, że wiele osób w Polsce nie zna co to kultura i zachowuje się jak bydło. Pozdrawiam serdecznie krowy, które stoją na pastwisku i tylko mielą ozorem i odpowiem tak. Podpisałabym, ale niestety nie mieszkam na stałe i nie mam jak podpisać. Oczywiście że nie wiem o co chodzi... chodzę i każe ludziom podpisywać a sama nie wiem o co chodzi... W nocy siedzę i turlam się po podłodze, bo jest fajnie. Mnie nie jest do śmiechu. Niestety ale jeżeli coś podpisuje biorę za to odpowiedzialność

#90 Jurand

Jurand

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 grudzień 2011 - 15:57:20

Witam.
Jestem jedną z osób, które zostały oszukane przez firmę energetyczne centrum Radom. :( Jak najszybciej chciałabym zerwać z nimi umowę. W jaki sposób mogę to zrobić? Czy ktoś z ta firma zerwal już umowe podpisana na 5 lat i czy zaplacil za to kare? Jeśli tak to ile? Dodam, że uplyną juz miesiac po podpisaniu umowy.
Prosze o odpowiedz !

#91 ~rambo~

~rambo~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2011 - 10:46:21

Nie no, normalnie się wpieniłem. Akwizytorzyno michaelu tej firmy-krzaka, co uczciwych ludzi nazywasz durniami i do tego nie umiesz poprawnie odmieniać rzeczowników przez przypadki, jak się u mnie pojawisz z tą ofertą, to poważnie zastanowisz się nad zmianą zawodu, obiecuję ci to. Nie bez powodu mam ksywę rambo.

#92 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 19:36:59

Ja kilka dni temu podpisałem umowę z tą firmą, ale po tym zacząłem liczyć i wyszło mi, że wcale nie będzie taniej. Ich cennik ma pozycję "opłata handlowa", a mój dotychczasowy sprzedawca energii takiej opłaty nie nalicza. Mimo niższej stawki za kWh, opłata handlowa spowodowałaby więc wyższe opłaty za energię.
W chwili obecnej cena z 1kWh jest o 1gr netto niższa od cennika Energi, nigdzie nie ma informacji, że cena pozostanie na takim samym poziomie - jest tylko gwarancja najniższej ceny, co w praktyce może być zawsze o 1gr mniej na 1kWh.
Ponadto zapowiadane przez przedstawicieli handlowych podwyżki cen energii nie nastąpią prawdopodobnie w tym roku (choćby ze względu na zbliżające się wybory), a nowa umowa weszłaby w życie od lipca-sierpnia.
Właśnie anulowałem umowę (ustawowo jest do 10 dni na rozwiązanie, ale Energetyczne Centrum na swojej stronie internetowej podaje, że akceptuja odstapienie od umowy do 30 dni od dnia podpisania.)

Czesc Stefan mozesz mi wyslac na meila swoj wzor wypowiedzenia umowy, tez chce to zrobic a nie wiem jak to napisac. madzia228@poczta.onet.pl

#93 ~Ciupaski~

~Ciupaski~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 12:26:11

Pracowalem w tej firmie i oszukuja ludzi! Nie polecam ani pracy tam ani korzystania z nich uslug! Faktycznie sama energia jest tansza... Kazali nam mowic ze od nowego roku wchodzi oplata handlowa 38zl co jest nieprawda i bedziecie placic 38zl/mies i miec jakis pakiet medyczny z ktorego i tak nikt nie skorzysta... Oplaca sie podpisanie umowy osoba do 65 roku zycia o ile przedstawiciel bedzie mial w plecaku umowe BASE. Jest to umowa bez pakietu z oplata handlowa 4 zl takze przy 1000 kwh moze to sie oplacic jesteli ktos zuzywa mniej to tez serdecznie odradzam!! Przepraszam ludzi ktorych nabilem w butelke, ale zapewniali nas caly czas ze oplata handlowa wejdzie dla kazdego sprzedawcy a to gowno prawda, sprawdzilem to i to jest sciema...! Ogolem jak ktos ma zamiar tam pracowac to niech sie liczy z tym ze albo kiedys dostanie nozem na ulicy od niezadowolonego kienta albo nie wyplaca wam wyplaty na jaka zasluzyliscie tak jak np mi :) Apropo ubezpieczen axa to tez za nie sie placi ;)

#94 ~Ciupaski~

~Ciupaski~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 12:29:48

Pracowalem w tej firmie i oszukuja ludzi! Nie polecam ani pracy tam ani korzystania z nich uslug! Faktycznie sama energia jest tansza... Kazali nam mowic ze od nowego roku wchodzi oplata handlowa 38zl co jest nieprawda i bedziecie placic 38zl/mies i miec jakis pakiet medyczny z ktorego i tak nikt nie skorzysta... Oplaca sie podpisanie umowy osoba do 65 roku zycia o ile przedstawiciel bedzie mial w plecaku umowe BASE. Jest to umowa bez pakietu z oplata handlowa 4 zl takze przy 1000 kwh moze to sie oplacic jesteli ktos zuzywa mniej to tez serdecznie odradzam!! Przepraszam ludzi ktorych nabilem w butelke, ale zapewniali nas caly czas ze oplata handlowa wejdzie dla kazdego sprzedawcy a to gowno prawda, sprawdzilem to i to jest sciema...! Ogolem jak ktos ma zamiar tam pracowac to niech sie liczy z tym ze albo kiedys dostanie nozem na ulicy od niezadowolonego kienta albo nie wyplaca wam wyplaty na jaka zasluzyliscie tak jak np mi :) Apropo ubezpieczen axa to tez za nie sie placi ;)

#95 ~hanna~

~hanna~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 14:25:23

Właśnie przyszła przedstawicielka z Energetyczne Centrum S.A. z Radomia i przedstawiła ofertę.Po wyjściu przedstawicielki zadzwoniła inna Pani sprawdzająca poziom przebiegu rozmowy i abym potwierdziła zawarcie umowy , którą potwierdziłam ale nie zdążyłam przeczytać i przeanalizować.Po zapoznaniu się z zawartością umowy obietnice przedstawione ustnie były inne a na piśmie inne.Ze zmiany dostawcy nic nie skorzystam , a będą wystawiane dla zmyłki dwie faktury: jedna od poprzedniego dostawcy a druga od Energetyczne Centrum .Za darmo nic nie ma , odbiorca niech nie liczy na korzyści.
Hanna

#96 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 18:11:33

Było u mnie dwóch orłów,chcieli żeby podpisać umowę na 5 lat bez jej przestudiowania.
Pogniewali się ,że nie podpisałem.

#97 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 21:20:40

Ludzie nie dajcie sie nabrać, właśnie naciągneli mnie na podpisanie umowy, oczywiście nie przeczytałem jej bo ufałem relacji ustnej - i właśnie na tym ci oszuści bazują,
teraz szukam jak rozwiązać tą umowę

#98 ~memento~

~memento~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 20:09:24

Ja tam nie narzekam. U mnie wsystko poszlo bezproblemowo. Oszczednośc może niewielka, ale jest. A może dzieki konkurencji coś się na rynku zmieni i wreszcie beda jakies sensowne obnizki cen?

#99 ~blizzard~

~blizzard~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 00:24:43

Firma całkiem dobrze sie prezentuje. Spko oferta, skusiło mnie to, że mozna oszczedzić. Zawsze to jakiś grosz. A umowę zawsze dokładnie czytam, zeby nie było kłopotów. Ja akurat jestem zadowolony.

#100 ~Axel~

~Axel~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 12:52:43

Zaskoczyło mnie to co tu pzeczytałem, bo nie mogę narzekać na obslugę przez ich przedstwiciela - miło, sprawnie, co potrzebowałem to mi jasno wytłumaczono. Warto zajrzec na strone - wszysktie domkumenty tam znalazłem. Jak porównałem ceny u innych to uznałem, ze warto zaryzykować i dobrze wyszło. Jak dotad jestem zadowolony.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych