Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

energetyczne centrum

316 odpowiedzi w tym temacie

#301 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 17:38:35

Zbiera się społeczność ludzi Oszukanych oraz tych których bliskich oszukano lub jest PRZECIW OSZUSTOM! https://www.facebook...306783706092848

#302 ~DANTE~

~DANTE~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 19:19:10

witam chciałbym się dowiedzieć jak to się teraz płaci z prąd do starej elektrowni i tym naciągaczom też proszę o pomoc bo nie wiem

#303 ~Micia~

~Micia~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 18:12:01

Moi Rodzice niestety też to podpisali i fakt jest taki, że Tata nie zgodził się na ubezpieczenie gdyż jest od wielu lat na emeryturze, a po podpisaniu umowy Pani która ją dokańczała SAMA zaznaczyła krzyżykiem pakiet ubezpieczeniowy!!! I jest to kwota 68zł!!! Jak dla ludzi z niskimi dochodami jest ona bardzo wysoka. Umieją nieźle bajerować. Jedno wielkie oszustwo!!!!!!!!

#304 ~krystyna~

~krystyna~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 13:25:50

Właśnie wplątałam się w ich bagienko. Najpierw podpisałam umowę w której była klauzula, że mogę od umowy odstąpić w przeciągu 10 dni jeżeli umowa została zawarta poza siedzibą firmy. Zgodnie z tym od umowy odstąpiłam na potwierdzenie otrzymałam odpowiedż, że należy podpisaną umowę traktować za niebyłą. Taką odpowiedż otrzymałam 11 pażdziernika 2012r. a 21 grudnia otrzymałam faktury do zapłaty w terminie płatności do 24 grudnia 2012r. Tego samego dnia na infolinii złożyłam reklamację. Od tego czasu kontaktuje się przez infolinię i emailowo do tej pory sprawa jest nie wyjaśniona. Na domiar złego otrzymałam przedsądowe wezwanie do zapłaty i nie wiem za co?

#305 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 21:42:35

Uwaga!! jednym z oszustów z Energetycznego Centrum jest Marcin Szmigiel podpisujący się Marcin Szmigel. Wciska kit, że co miesiąc z EC będzie przychodził człowiek i spisywał liczniki, że umowa na ubezpieczenie jest obowiązkowa. Jak podpiszesz, a bardzo się spieszy, żebyś nie zdążył przeczytać umowy, to okazuje się, że podpisujesz, że wiesz, że jest to umowa dobrowolna i nie konieczna. Uwaga na tego oszusta!!!! Energetyczne Centrum go kryje. To nieprawda, że zgłaszają do prokuratury. Mają to gdzieś i nadal ściągają nienależności. Może nadal dla nich pracować!!!

#306 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 13:43:57

Koniec Energetycznego Centrum z Radomia?

Niedługo minie 2 miesiące od mojego ostatniego wpisu w tym temacie. 18. grudnia 2012 r. zapowiadałem spotkanie z nowym Dyrektorem Energetycznego Centrum z Radomia Panem Piotrem Ostaszewskim.
Ponieważ moje wpisy o poczynaniach nieuczciwych przedstawicieli Energetycznego Centrum dość głośnym echem odbijały się w wirtualnym świecie spodziewałem się nagonki na moją osobę i dość mocnego stanowiska, które mogło by mnie skutecznie wyeliminować z tej walki o dobro i sprawiedliwość dla wielu pokrzywdzonych osób.

Czy to będzie koniec działalności Dawida Sarysz?

Czytaj dalej: http://sarysz.pl/kon...trum-z-radomia/

#307 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 12:03:38

Osoba z rodziny zawarła umowę w marcu 2012 z EC. Aktualnie Energetyczne Centrum rozsyła zmiany Ogólnych Warunków Umowy (list otrzymany 1.03.2013). Dzwoniłem pod 800 007 707 i tam podając informacje o zmianie OWU od razu doradca powiedział , aby wypowiedzieć umowę listem poleconym za potwierdzeniem odbioru na podstawie ART. 384 z indeksem górnym 1 Kodeksu Cywilnego od dnia pisma. Indeks górny to jest tak jak zapis potęgi, czyli ART 384 z małą cyfrą 1 za cyfrą 4. Na wypowiedzenie umowy jest 14 dni od dnia otrzymania poleconego ze zmianami OWU.
pozdrawiam
Krzysztof

#308 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 21:44:40

Wypowiedziałam umowe wyslalam list za potwierdzeniem . Dzwonilam wypowiedzenie jest zarejestorowane przyjete do realizacji juz 1.maca 2013 r. Do dnia dzisiejszego zadnego potwierdzenia na pismie nie dostalam. Co powinnam w tym temacie zrobic.Do nowego dostawcy nie moge sie przeniesc bo nie mam potwierdzenia na pismie o rozwiazaniu umowy z Centrum Energetycznym a Panie siedzace na infolinii to tylko naciagaja na impulsy telefoniczne.

#309 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 14:32:28

Dołączona grafika

Czy Energetyczne Centrum z Radomia wyjdzie nam na zdrowie?

Z danych Urzędu Regulacji Energetyki wynika jasno, że przez prawie 6 lat od zmian w prawie, niewielu Polaków skorzystało z możliwości wyboru dostawcy prądu i bezpłatnej zmiany, nawet jeśli sami nie musieliśmy załatwiać żadnych formalności.

Niestety, sztywne taryfy cenowe skutecznie blokują konkurencyjność, a dostawcy mają niewielkie pole manewru jeżeli chodzi o ceny prądu. Trochę to przypomina monopolistyczne praktyki ukryte pod płaszczykiem przepisów prawa i chronione przez władze a polscy giganci dostaw energii elektrycznej z pewnością są zadowoleni z takiego stanu rzeczy, który uniemożliwia znaczny odpływ ich klientów oraz nie zmusza ich do obniżania cen. Kryzys im nie straszny a ciągłe podwyżki to zmartwienie Polaków a nie owych energetycznych potentatów, którzy pławią się w luksusach sprzedając dobro tak powszechne, że dziś już prawie nikt nie wyobraża sobie życia bez prądu. Po co, zatem, walczyć o klienta, jak i tak prąd kupi, bo innego wyjścia nie ma? Dlaczego miałby ktokolwiek uatrakcyjniać swoje usługi, czy choćby wstrzymać swoją zachłanność i przez jakiś czas zamrozić podwyżki cen, jak można więcej i więcej doić każdego i wszędzie a przy okazji jakiś protestów zrzucić winę na światowe podwyżki ropy, kryzys albo kogokolwiek innego?

W tej nieciekawej dla nas sytuacji powstają firmy, które chciałyby zarobić na sprzedaży energii przy jednoczesnym zdemonopolizowaniu tego zaśniedziałego rynku baronów energetycznych. Sprawa jest, jak widać, niesłychanie trudna.

CAŁY TEKST: http://sarysz.pl/czy...nam-na-zdrowie/

#310 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 08:36:10

Czy Energetyczne Centrum z Radomia spełni Twoje marzenia?

Od początku bieżącego roku można odnieść wrażenie, że moje wpisy na temat Energetycznego Centrum z Radomia zmieniły się diametralnie w stosunku do wszystkich poprzednich. W lutym wieściłem Koniec Energetycznego Centrum opisując wiele istotnych zmian w funkcjonowaniu tej firmy oraz zmiany w produktach. Wszystkie na korzyść klientów. Pod koniec marca po krótce wyjaśniłem nowe atrakcyjne usługi dla klientów Energetycznego Centrum z Radomia na przykładzie współpracy z firmą LUX MED wraz z planami rozwoju firmy zmierzającymi do zbudowania platformy korzystnych usług na wysokim poziomie przy atrakcyjnych cenach dla swoich klientów...

CAŁY TEKST -> http://sarysz.pl/czy...twoje-marzenia/

#311 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 18:15:03

Przepraszam, ale opis możliwości rozwiązania umowy z EC przy zmianie OWU powrzucałem na jak największą ilość stron z tym problemem i dalej już nie śledziłem nowych wiadomości. Dokładnie napisałem, że można wypowiedzieć umowę i podałem telefon (darmowy) do Federacji Konsumentów w celu ewentualnego indywidualnego sprawdzenia. Napisałem, że można wypowiedzieć umowę w ciągu 14-tu dni od otrzymania pisma (nie daty przygotowania pisma w EC). Osobiście pomogłem osobie z rodziny, po wysyłce listem poleconym za potwierdzeniem odbioru był telefon z EC (jakieś 10 dni od wysyłki odstąpienia od umowy) do osoby zainteresowanej, czy na pewno rozwiązuje umowę. Po kolejnych 10 dniach przyszło potwierdzenie o wypowiedzeniu umowy z końcem kwietnia 2013. Po tym udaliśmy się do biura obsługi klienta RWE w celu podpisania umowy od 1 maja 2013. Sprawa zakończona sukcesem. Oczywiście żółte potwierdzenie odbioru przez EC odstąpienia od umowy także osoba otrzymała.

#312 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 07:39:41

12997790-turn-off-the-light-save-energy-
Rachunki to nieodzowny element każdego budżetu domowego, który coraz częściej przyprawia nas o ból głowy i inne dolegliwości. Każdego roku dostajemy ich więcej, na coraz wyższe kwoty i zdaje się nic nie powstrzymać tej tendencji bo krótko mówiąc życie jest coraz droższe.

Energia elektryczna to dzisiaj niemal powietrze naszej codzienności, bez której coraz trudniej nam się obyć. Już nie tylko oświetlamy nią mieszkania. Nowinki techniczne wszelkiego rodzaju sprzętu RTV, AGD, komputery, smartfony, tablety i wiele innych są coraz częstszymi narzędziami naszej codziennej rzeczywistości. Codziennie coś włączamy do prądu, coś ładujemy i nie daj Boże jak nam prąd wyłączą to nie potrafimy sobie z tym radzić. Starsi, pamiętni czasów, kiedy permanentnie wyłączano prąd jakoś dają radę ale młode pokolenia wieszczą niemal apokaliptyczne wizje.

Zakładamy jednak, że wyłączanie prądu w czasie awarii jest dla nas najmniej przyjaznym sposobem oszczędzania energii elektrycznej i tym samym zawężania strumienia comiesięcznych wydatków, ograniczę się do niezbędnych porad i sposobów na to aby prąd kosztował nas mniej wtedy kiedy jest i z niego korzystamy...

#313 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 08:38:30

MW_1_small-300x300.jpg

Energetyczne Centrum zmieniło się na dobre i ruszyło w Polskę

O wielu pozytywnych zmianach w Energetycznym Centrum pisałem już w poprzednich artykułach:

Koniec Energetycznego Centrum z Radomia?

Czy Energetyczne Centrum z Radomia wyjdzie nam na zdrowie?

Czy Energetyczne Centrum z Radomia spełni Twoje marzenia?

Jak zaoszczędzić na prądzie?

Energetyczne Centrum z Radomia uporało się najpierw z nieuczciwymi handlowcami, którzy niemal do końca ubiegłego roku działali na szkodę klientów i firmy, a następnie przygotowało fantastyczną ofertę, która spotyka się z coraz większym pozytywnym odzewem zyskując rzeszę nowych klientów w całej Polsce.

Teraz, na swojej nowej stronie internetowej dostępnej pod adresem www.ec.net.pl, ten największy niezależny dostawca energii elektrycznej w Polsce zaprezentował nową strategię marketingową. Jasna i przejrzysta, bardzo przyjazna i ciepła – tak w pierwszym wrażeniu można się odnieść to tych istotnych zmian EC...

CAŁY ARTYKUŁ -> http://sarysz.pl/ene...szylo-w-polske/

#314 ~edyta~

~edyta~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 13:30:58

żadne listy nie dochodzą wiem coś o tym bo sama tydzień temu wysłałam list do nich polecony priorytetowy a dziś do nich dzwoniłam i nie doszedł do nich żaden list twierdzą że adres mają zmieniony

#315 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 15:46:04

żadne listy nie dochodzą wiem coś o tym bo sama tydzień temu wysłałam list do nich polecony priorytetowy a dziś do nich dzwoniłam i nie doszedł do nich żaden list twierdzą że adres mają zmieniony

Wypowiadałam im umowę jakieś 2 miesiące temu, dostałam potwierdzenie itd. Pamiętam jednak, że miałam już zaadresowaną kopertę kiedy pomyślałam, że jeszcze raz wszystko przed wysłaniem sprawdzę. Okazało się, że drobnym druczkiem podany był inny adres z adnotacją, żeby pod ten właśnie adres wysyłać ewentualne odstąpienie od umowy. Szczęśliwie udało mi się wszystko odkręcić. Powodzenia

#316 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 16:50:11

Przecież to kant!!!

#317 ~grzegor~

~grzegor~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 12:46:47

Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych