Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Endokrynolog DOBRY

endokrynolog grudziądz dobry zdrowie tarczyca pomoc hashimoto leczenie prywatnie nfz

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 01:03:13

Witam,
Kilka lat temu był podobny temat, ale informacje tam są przestarzałe, więc zakładam nowy. Szukam dobrego endokrynologa z Grudziądza i okolic (do 40km). Naczytałam się dużo o tym jak to może on źle dobranymi lekami sprawić, że pogorszę stan mojej tarczycy, dlatego boję się sama wybrać lekarza. Mam podejrzenie choroby Hashimoto i nietypowe wyniki badań; jest potrzebna dokładna diagnostyka. Interesuje mnie opinia, miejsce i czas przyjmowania, nfz czy prywatnie (+cena orientacyjnie), ile mniej więcej czeka się na wizytę. Szpital mnie nie interesuje, terminy tam to jakaś kpina.
P.S. Czy skierowanie od lekarza poz wydane rok temu jest jeszcze ważne czy muszę wybrać się po nowe?

#2 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 02:07:47

Witam !

Z tego co się orientuję skierowanie ważne jest rok,jeżeli chodzi o endokrynologa to ja leczę się u dr Łady,jestem zadowolona,jedynym mankamentem jest długi czas czekania w kolejce oraz długie terminy.Przyjmuje w przychodni przyszpitalnej,prywatnie nie przyjmował,może coś się zmieniło w międzyczasie - proszę zasięgnąć informacji ( telefonicznie ) w tejże przychodni.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 15:23:44

dr Łada nie przyjmuje prywatnie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: endokrynolog, grudziądz, dobry, zdrowie, tarczyca, pomoc, hashimoto, leczenie, prywatnie, nfz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych