Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Emerycie, w przyszłym roku zyskasz 1900 zł!brawo PiS

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ws 1~

~ws 1~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 09:59:38

Polecam Bilobil na pamięć, która w Twoim przypadku jest bardzo wybiórcza, 8 lat PO i PSL zrobiło z tą Twoją pamięcią spustoszenie...

Wstąp do Netto , zatrzymaj się przy stoisku z wędlinami, ceny w przedziale 30- 50 zł. za kg. tanizna smacznego , podobnie z innymi cenami towarów i usług . Pamięć mam dobrą , dobrze pamiętam lata 70, 80 , galopującą inflacje i ceny które rosły o kilkadziesiąt % w skali miesiąca . A zaczynało się to podobnie jak dzisiaj ,wmawiano mam że jesteśmy 10 potęgą na świecie na wszystko nas było stać pieniądze wydawano lekką ręką . Zaczytuje wierszyk " Nie rusz Andziu tego kwiatka róża kole matka, Andzia mamy nie słuchała ukuła się i płakała " 

#22 ~ws 1~

~ws 1~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 10:00:43

Polecam Bilobil na pamięć, która w Twoim przypadku jest bardzo wybiórcza, 8 lat PO i PSL zrobiło z tą Twoją pamięcią spustoszenie...

Wstąp do Netto , zatrzymaj się przy stoisku z wędlinami, ceny w przedziale 30- 50 zł. za kg. tanizna smacznego , podobnie z innymi cenami towarów i usług . Pamięć mam dobrą , dobrze pamiętam lata 70, 80 , galopującą inflacje i ceny które rosły o kilkadziesiąt % w skali miesiąca . A zaczynało się to podobnie jak dzisiaj ,wmawiano mam że jesteśmy 10 potęgą na świecie na wszystko nas było stać pieniądze wydawano lekką ręką . Zaczytuje wierszyk " Nie rusz Andziu tego kwiatka róża kole matka, Andzia mamy nie słuchała ukuła się i płakała " 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 07:09:16

brawo

#24 ~Pieszy~

~Pieszy~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 09:07:02

Jak widzę niebieską tasiemke to zawsze czytam ostatniego posta bo wówczas mam pewność że ktoś napisał PRAWDĘ.

Brawo! Też tak robię.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 00:57:39

Ale PiS ma fajny elektorat. Taki nie za mądry :)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 00:58:00

Ale PiS mas fajny elektorat. Taki nie za mądry :)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 07:22:14

Za to Po ma elektorat mądry inaczej, czyli że spłaszczonymi przez Indoktrynacjalę mózgi.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 07:45:04

A kto powiedział , że stoję za PO. Jedni i drudzy walnięci. Widzę , że przekaz miał być taki inteligentny i w ogóle tylko jakoś tak kiepsko z pisaniem. Ślepy naród i głupi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych