Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Emerycie, w przyszłym roku zyskasz 1900 zł!brawo PiS

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 12:57:19

brawo PiS

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 13:52:38

Jasne: mi podnieśli składkę ZUS, wiec teraz wiem komu dadzą moje pieniądze. Ciemny lud łatwo kłamstwa i rozdawnictwo łyka

#3 cytryna

cytryna

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 14:16:12

Ciekawe który podatek podniosą żeby wszystkie obietnice spełnić...

ZUS w górę, składka którą MI zabierają powinna być na MOJĄ emeryturę a nie na inną!

ZUS to piramida finansowa, ciekawe, że jest legalna...

#4 ~KsiążęMorawiecki~

~KsiążęMorawiecki~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 14:46:01

Ciemnogród. Zobaczymy w przyszłości jak się owym durnym emerytom będzie funkcjonowało w państwie gdzie nie będzie ich stać na nic za te 1900zł. Podwyżki w sklepach nie będą sięgały marnych kilkunastu procent tak jak wzrosną wypłaty (najniższe wypłaty) tylko kilkadziesiąt jak historia pokazuje. Wszystko zdrożeje i wtedy te Wasze durne podwyżki będą gówno warte. Dostaniecie 300zł, a oddacie tysiąc więcej. Tylko co mogą wiedzieć ciemni ludzie żyjący złudzeniami.

#5 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:10:07

Taka prawda

#6 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 16:52:07

Ceny żywności idą w górę,chleb,mleko,warzywa,owoce..paliwo,energia,

teraz mówią,że dzięki 500+ rozszerzyło się pijaństwo,młodzi,że za dużo piją piwa,

,to podnoszą ceny alkoholu,piwa,papierosy.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:21:15

Teraz podniosą najniższą do 2600/3000/4000 , a co z ludźmi którzy ciężka pracą dochodzili latami do tych 2600/3000/4000 i w jednym momencie utnie im się wszystko to co wypracowali. Nie dość , że faworyzuje się nieróbstwo/dziecioróbstwo , to teraz dodatkowo tłamsi się ludzi którzy mieli jakieś ambicje w życiu. Owszem podwyżka fajna rzecz tylko , że dotknie ona sporą część ludzi którzy zarabiają lekko powyżej najniższej. Nikt nie pomyśli o tym , żeby zagwarantować tym osobom godne warunki wynagrodzenia za lata wkładu w swój rozwój. Świeżak po szkole i ktoś pracujący 25lat w zawodzie będą zarabiać tyle samo. Absurd goni absurd.

#8 Keram.

Keram.

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:48:03

Za Gierka taki wierszyk chodził:
Nie cieszta się osły, że wam pensje wzrosły, ja ceny podwoję i tak wyjdę na swoje.

#9 ~Linek~

~Linek~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:37:34

A glupcy glosuja na PiS powiekszac patologię i zadluzajac kraj.
Jeden z drugim cieszy się że 500+ bierze ze pensje rosna a nie pomyśli ze tyljo dług publiczny i inflacja rośnie bo ceny wzrosna

#10 ~Setrakian~

~Setrakian~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:15:16

Tylko ludzie o pustej głowie nie zastanawiają się skąd dostają te pieniądze i co to oznacza w dalszej perspektywie. Jak za Gierka.

Szkoda kraju tylko i że ludzie tacy głupi.

#11 ~Strach się bać~

~Strach się bać~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 11:21:21

Mamona która leje się strumieniem do kieszeni nierobów zrobi swoje... Patologia u władzy, patologia na ulicy.. W miarę normalni do roboty.

#12 ~Kasa~

~Kasa~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 13:07:14

Ceny żywności idą w górę,chleb,mleko,warzywa,owoce..paliwo,energia,

teraz mówią,że dzięki 500+ rozszerzyło się pijaństwo,młodzi,że za dużo piją piwa,

,to podnoszą ceny alkoholu,piwa,papierosy.

A glupcy glosuja na PiS powiekszac patologię i zadluzajac kraj.
Jeden z drugim cieszy się że 500+ bierze ze pensje rosna a nie pomyśli ze tyljo dług publiczny i inflacja rośnie bo ceny wzrosna

Podwyżki cen,a ludzie muszą brać kredyty na leki.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 20:04:56

Jakoś nie żyje mi się lepiej , a właśnie coraz gorzej. Nie mam 6 dzieciaków , nie pobieram po kilka tysięcy dodatków i nie odczuwam niczego poza coraz większa złością na paragony w sklepach. Problemem jest zamknięcie się w codziennych , drobnych zakupach w kwocie 50zł. Jeśli tak wygląda dobrobyt to ja dziękuję. Ciekawe czy ta przyszłość narodu w postaci tak bardzo wspieranej młodzieży będzie pracować na mnie w wieku dorosłym.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 09:06:30

Zagłosuj na normalnych ludzi to zatrzymasz ten marsz na władzę absolutna. Zobacz ilu radnych z PiS jest w Ciechocinku. Tam pokazano, gdzie jest ich miejsce...

#15 ~podstawy ekonomii~

~podstawy ekonomii~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 16:23:24

Zrozumiemy podstawy ekonomii wtedy gdy za chleb zapłacimy 50 zł/za bochenek, bułkę 8 zł. Takie pojęcia jak inflacja, denominacja powinny być znane większości moich aleksandrowskich rodaków.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 17:49:19

Zrozumiemy podstawy ekonomii wtedy gdy za chleb zapłacimy 50 zł/za bochenek, bułkę 8 zł. Takie pojęcia jak inflacja, denominacja powinny być znane większości moich aleksandrowskich rodaków.

Rzeczywiście jesteśmy na dobrej drodze, żeby to sprawdzić. Historia lubi się powtarzać. Już coraz częściej słychać biadolenie, że wszystko drożeje. Głupcy lub nieuki. Pewnie nie wiedzą dlaczego.

#17 Keram.

Keram.

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 18:50:13

Dziś dostałem info ze Spółdzielni Mieszkaniowej o nowej opłacie za czynsz. Niby nie dużo ale więcej ponad 14 zł. A ile jest dziedzin życia, które gołym okiem widać jak drożeją?
Tak więc powiedzenie Gierka się sprawdza

#18 ~ws 1~

~ws 1~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 21:30:30

Wszyscy na co dzień na własnej skórze odczuwamy skutki polityki finansowej PiS ,rosną koszty utrzymania . Wzrost cen widać na każdym kroku a podwyżki  prądu i innych mediów nastąpią z nowym rokiem . Ci którzy z tym się nie godzą , mogą zmienić to 13 października przy urnie wyborczej . Ja to uczynię a z powyższych wpisów widzę że nie będę osamotniony .

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 04:57:20

Polecam Bilobil na pamięć, która w Twoim przypadku jest bardzo wybiórcza, 8 lat PO i PSL zrobiło z tą Twoją pamięcią spustoszenie...

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 07:12:27

Polecam Bilobil na pamięć, która w Twoim przypadku jest bardzo wybiórcza, 8 lat PO i PSL zrobiło z tą Twoją pamięcią spustoszenie...

Polecam Bilobil również tobie, bo wtedy ZUS płacono 1100zl, a teraz ponad 1400zl. Jednocześnie podnosząc podatki... Rachunek jest prosty i ci, którzy potrafią liczyć to na pewno zaglosuja nad zmianą tych co non stop nam podnoszą ceny i rachunki domowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych