Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

e debbille ze wsi golup-popszyń

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 13:51:42

W sklepach są podgrzewacze do wody. Nawet taki dureń jak Ty da radę sobie sam zamontować.

Od 28 sierpnia do 12 września to nie jest 10 dni nie umiesz liczyć czy celowo wprowadzasz w błąd?

To o ile nasz burmistrz swoją mocą sprawczą skrócił czas ?

Nie po to płacę rachunki żeby dokładać do podgrzewacza. 

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 06:19:00

ale z ciebie deeebil nie chodzi o to , że remonty wymiany itp..nie są konieczne ale należalo ludziom do znudzenia mówić o przerwie w dostawie ciepłej wody a tak to chooj  i dezinformacja !  druga rzecz to ta , że takie przedsiębiorstwo powinno zapewnić jakies czasowe obejście tzw. bajpas ale to chyba za trudne dla preza i zarządu-- chyba ,że nie możliwe ale w to nie wierzę to raczej lenistwo i tępota !!!!!  spokój będzie jak to potrwa tylko miesiąc bo jak się przeciągnie to ratusz i prezo peca czeka trawa  :lol:

a co do kotłowni gupku to se zrób w bloku , szpitalu ,domu pomocy i wielu innych istytucjach -ciekawe jak ! i nie perdol za chwilę o podgrzewaczach i innej chooojni bo jeżeli mam dostawcę to on zapewnia mi ciepłą wodę a jeżeli nie to podejmuje kroki zaradcze włącznie z odszkodowaniem za brak ciągłości dostaw i tyle wełniana istoto z klubu miernot nieudaczników i pyzdofonów strojących się przed zwierciadłem  :P  

i to jest święta racja przygłupy !

#23 ~Smoleń~

~Smoleń~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 11:38:31

Obejrzałem sesję i Piątkowski mnie rozbawił do łez. Przypomniał mi stary numer z ciągnikiem kabaretu TEY. Pan Skrzyniecki zapytał o możliwe straty związane z niedostarczeniem czynnika ciepła przez PEC, a odpowiedź jaką dostał zabrzmiała mniej więcej tak jak w skeczu  

"- Towaru nie będzie, traktor się zepsuł

- Nie traktor się zepsuł, tylko koło się zepsuło.
- Jak koło jest zepsute, to cały traktor jest...
- Bolek, przestań szerzyć defetyzm. Ile traktor ma kół?
- Cztery.
- Ile jest zepsutych?
- Jedno.
- To ile jest dobrych?
- Trzy.
- To nie można powiedzieć, że trzy są dobre?!
- Przecież to to samo.
- Ale jak brzmi! TRZY DOBRE."
Mnie to akurat śmieszy ale jest dużo nieświadomych ludzi zmanipulowanych w ten właśnie sposób. 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 13:36:35

Obejrzałem sesję i Piątkowski mnie rozbawił do łez. Przypomniał mi stary numer z ciągnikiem kabaretu TEY. Pan Skrzyniecki zapytał o możliwe straty związane z niedostarczeniem czynnika ciepła przez PEC, a odpowiedź jaką dostał zabrzmiała mniej więcej tak jak w skeczu  

"- Towaru nie będzie, traktor się zepsuł

- Nie traktor się zepsuł, tylko koło się zepsuło.
- Jak koło jest zepsute, to cały traktor jest...
- Bolek, przestań szerzyć defetyzm. Ile traktor ma kół?
- Cztery.
- Ile jest zepsutych?
- Jedno.
- To ile jest dobrych?
- Trzy.
- To nie można powiedzieć, że trzy są dobre?!
- Przecież to to samo.
- Ale jak brzmi! TRZY DOBRE."
Mnie to akurat śmieszy ale jest dużo nieświadomych ludzi zmanipulowanych w ten właśnie sposób. 

Pamiętam ten dowcip.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych