Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dzień dobry Golub Dobrzyń czyli King o poranku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
253 odpowiedzi w tym temacie

#181 Cetti

Cetti

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 23 maj 2020 - 15:09:23

Ale nigdy nie będę siedzieć na forum i to udowadniać jak ty pod różnymi nickami czy jak ona i robić z siebie ch*** wie kogo- zapamiętaj to sobie fałszywcu!!

Poleciałaś  ładnie ...  
Super, że jak będziesz stara to nie będziesz siedziała na forum bo skoro Ty już jesteś taka agresywna i zgorzkniała to co będzie na stare lata, jakie wtedy byłyby Twoje teksty...

#182 Cyryl

Cyryl

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 23 maj 2020 - 15:31:47

Dzień dobry  :) Sobota niby weekend ale pogoda słaba a Ja pracuję  :) Pozdrawiam wszystkich , oprócz dnia Spedytora dziś  Dzień Cyrylicy

Pozdrowienia dla Cyryla  ;)  :P  :D

Dziękuję za pamięć i pozdrowienia :)

#183 Koperkowy Róż:)

Koperkowy Róż:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 23 maj 2020 - 15:35:29

Poleciałaś  ładnie ...  
Super, że jak będziesz stara to nie będziesz siedziała na forum bo skoro Ty już jesteś taka agresywna i zgorzkniała to co będzie na stare lata, jakie wtedy byłyby Twoje teksty... B)

:D

daruj sobie :)  B)

nie napiszę ci na pv co o tobie myśle, żałosne

#184 MIREK.M

MIREK.M

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 23 maj 2020 - 15:57:03

o co właściwie się kłócicie?  :o

#185 Kropeczka Biedroneczka

Kropeczka Biedroneczka

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 23 maj 2020 - 16:30:04

Admin nie przepada za Kingiem. Jest to tak widoczne że juz nawet  sie zbytnio z tym nie ukrywa.

Częste  nachodzenie  tematu Kinga przez ''MIRKA.M'' jest namacalnym tego dowodem. ;)

#186 MIREK.M

MIREK.M

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 23 maj 2020 - 16:43:19

:lol:  :lol:  Bawią mnie twoje teorie spiskowe, ale dobrze jest sie pośmiać w tych ciężkich czasach.  :P

#187 Kropeczka Biedroneczka

Kropeczka Biedroneczka

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 23 maj 2020 - 17:00:02

No to elegancko. Wszystkich  tu obecnych  biore na świadków i piszę jak jest. Jeśli niebawem zablokuje mnie, zbanuje  to będzie najlepszym przykładem,ze mam racje. Jest  pełno nicków które bez najmniejszego powodu zostały zbanowane lub utrudnilłim  rejestracje  styk.

Te praktyki  sa  na forum stosowane, prawda ''MIRUŚ'' ? :)

#188 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3793 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:00:41

Dobry wieczór  :) Jestem tyle lat na tym forum że nic mnie nie zadziwi  :lol: Kto mnie nie lubi to ma z tym problem on nie Ja  ;) Powiem szczerze że nie ma tu osoby która mogła by mnie obrazić lub przestraszyć  :) Luzik panowie i panie  wszystkie przesadnie wulgarne wpisy usunę  :lol:  :lol:  :lol:

#189 MIREK.M

MIREK.M

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:09:39

No to elegancko. Wszystkich  tu obecnych  biore na świadków i piszę jak jest. Jeśli niebawem zablokuje mnie, zbanuje  to będzie najlepszym przykładem,ze mam racje. Jest  pełno nicków które bez najmniejszego powodu zostały zbanowane lub utrudnilłim  rejestracje  styk.

Te praktyki  sa  na forum stosowane, prawda ''MIRUŚ'' ? :)

kiełek uspokój sie. jeśli na to nie zasłużysz to cię nie zbanuje.

#190 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3793 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:15:38

kiełek uspokój sie. jeśli na to nie zasłużysz to cię nie zbanuje.

Mirku czy Ty czasem nie przeceniasz swoich uprawnień  ;)

#191 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3793 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:20:30

Miiirek  to mnie zbanuj  :D  :D  :D

#192 MIREK.M

MIREK.M

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 23 maj 2020 - 21:50:45

kinga już usuwa. prosiłem abyś nie dyskutował ze mną skoro usuwasz moje odpowiedzi

#193 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3793 postów

Napisano 23 maj 2020 - 22:02:42

kinga już usuwa. prosiłem abyś nie dyskutował ze mną skoro usuwasz moje odpowiedzi

Przecież nie dyskutuję  :lol:  :lol:  :lol:

#194 Koperkowy Róż:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 24 maj 2020 - 05:10:01

Admin nie przepada za Kingiem. Jest to tak widoczne że juz nawet  sie zbytnio z tym nie ukrywa.

Częste  nachodzenie  tematu Kinga przez ''MIRKA.M'' jest namacalnym tego dowodem. ;)

Masz jakiś problem a adminem stykiem?MIREK ma swoje zdanie każdy ma prawo do tego czyż nie?

a co admina ? przepada za King inaczej temat dawno by poleciał jak inne.g/lupi czy naiwny?

#195 Nadzieja

Nadzieja

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 24 maj 2020 - 05:44:38

Dobry wieczór  :) Jestem tyle lat na tym forum że nic mnie nie zadziwi  :lol: Kto mnie nie lubi to ma z tym problem on nie Ja  ;) Powiem szczerze że nie ma tu osoby która mogła by mnie obrazić lub przestraszyć  :) Luzik panowie i panie  wszystkie przesadnie wulgarne wpisy usunę  :lol:  :lol:  :lol:

Witam.  :)

Ile czasu minęło zanim przyzwyczaiłeś się do krytyki? Chyba , że od zawsze jesteś twardzielem  i wszystko spływa po Tobie!   :P

Dziś jest Dzień Braci

W tym dniu warto skontaktować się ze swoim bratem, spędzić z nim trochę czasu. Bez względu na to czy widzieliśmy się z z nim wczoraj czy mamy kosę od kilku miesięcy. Rodzina jest najważniejsza! To hasło z pewnością przyświecało pomysłodawcy święta, którym jest Amerykanin C. Daniel Rhodes.

#196 Koperkowy Róż:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 24 maj 2020 - 06:55:29

Witam.  :)

Ile czasu minęło zanim przyzwyczaiłeś się do krytyki? Chyba , że od zawsze jesteś twardzielem  i wszystko spływa po Tobie!   :P

Dziś jest Dzień Braci

W tym dniu warto skontaktować się ze swoim bratem, spędzić z nim trochę czasu. Bez względu na to czy widzieliśmy się z z nim wczoraj czy mamy kosę od kilku miesięcy. Rodzina jest najważniejsza! To hasło z pewnością przyświecało pomysłodawcy święta, którym jest Amerykanin C. Daniel Rhodes.

Jestem jedynaczka ale mam dużo kuzynek i kuzynów (rodzina )a ty ponoć masz siostrę z tego co pamietam i pisałaś o niej?

#197 Koperkowy Róż:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 24 maj 2020 - 06:59:13

i jeszcze jedno!! krytyka aż tak ciebie boli i to na forum?

#198 Nadzieja

Nadzieja

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 24 maj 2020 - 07:04:43

i jeszcze jedno!! krytyka aż tak ciebie boli i to na forum?

Boli, a ty jesteś wyjątkowa w krytykowaniu. Dlaczego? 

#199 Koperkowy Róż:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 24 maj 2020 - 07:14:41

Boli, a ty jesteś wyjątkowa w krytykowaniu. Dlaczego? 

Nie wiem Nadziejo! czuje się dowartościowana pod każdym względem, nie muszę tego udowadniać na forum. nie wiem może w tym problem

#200 Kropeczka Biedroneczka

Kropeczka Biedroneczka

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 24 maj 2020 - 07:19:43

Masz jakiś problem a adminem stykiem?MIREK ma swoje zdanie każdy ma prawo do tego czyż nie?

a co admina ? przepada za King inaczej temat dawno by poleciał jak inne.g/lupi czy naiwny?

Zaczepka ??

Odpowiedź- myślę,  że mam mniejszy problem  z adminem niż ty ze swoją potarganą osobowością i nałogiem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych