Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Działania amerykańskich żołnierzy na Bałtyku zagrażają bezpieczeństwu

USA

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Supra~

~Supra~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 19:02:11

Zdaniem ekspertów działania amerykańskich żołnierzy na Bałtyku zagraża bezpieczeństwu.
 
Incydenty z udziałem amerykańskiego okrętu były omawiane na spotkaniu ekspertów. Oceny specjalistów są zgodne — postępowanie Amerykanów, operujących w bezpośredniej bliskości obiektów rosyjskich, było nieprofesjonalne.
 
Eksperci obecni na forum gromadzącym kilkuset specjalistów i polityków zaangażowanych w debatę o bezpieczeństwie światowym podkreślają, że prowokacyjne zachowania amerykańskiej armii grozi wybuchem przypadkowego konfliktu. Jednocześnie zauważają, że incydenty te są elementem gry politycznej uprawianej przez Waszyngton. Fakt, iż powtarza się to na kilka dni przed spotkaniem NATO-Rosja oznacza pewną demonstrację.
 
To pokazuje, że Waszyngton chce przed spotkaniem powiedzieć — niczego się nie obawiamy. W sensie propagandowym oznacza to — nie boimy się i robimy, co chcemy.
 
W ostatnim czasie pojawiły się informacje o dwóch incydentach na Bałtyku. W pierwszym przypadku dotyczyły amerykańskiego niszczyciela USS "Donald Cook". W drugim amerykańskiego samolotu wywiadowczego.
 
Prowokacyjne działania amerykańskich wojsk w tym rejonie Bałtyku, są zagrożeniem dla Europy, zwłaszcza Polski.
 

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 02:17:50

Najbardziej bezpieczeństwu zagraża kłamca smoleński Maciarewicz!#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 20:13:46

Najbardziej bezpieczeństwu zagraża kłamca smoleński Maciarewicz!

Kto to jest ten Maciarewicz?  #4 ~Zadar~

~Zadar~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2016 - 22:00:56

Gdzie tak naprawdę byli Amerykanie?
 
Amerykański niszczyciel rakietowy w rzeczywistości był w odległości ok. 46 mil morskich (86,5 km) od bazy rosyjskiej Floty Bałtyckiej w Bałtijsku i ok. 34 mil morskich (64 km) od granicy z Rosją.
 
Tak bliskie podejście floty wojennej i wojskowego lotnictwa USA pod granice Rosji, musiało wywołać adekwatną reakcję sił zbrojnych Rosji, zwłaszcza że zamiary amerykańskie były jasne i jednoznaczne, na co wskazuje użycie w tych manewrach samolotu szpiegowskiego i publiczne stwierdzenia amerykańskich wojskowych.
 
Incydenty na Bałtyku, inspirowane przez Amerykanów z udziałem polskiej strony, wobec Rosji, mogą rzeczywiście być nieobliczalne w skutkach.

 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: USA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych