Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dywan do pokoju nastolatka

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 07:59:25

Moja latorośl jest obecnie na etapie wyboru dywanu do swojego pokoju. Chcę, by syn wybrał sobie  ten dywan sam, ale chcę też czuwać nad tym wyborem. Jaki dywan będzie odpowiedni?

#2 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 09:47:41

Tak naprawdę wszystko zależy od upodobań nastolatka. Ile chłopiec ma lat?

#3 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 14:19:20

Syn ma 13 lat. Interesuje się muzyką i grami komputerowymi, jak chyba każdy chłopiec w tym wieku.

#4 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 20:38:40

Jeśli syn interesuje się muzyką, może pomyśl o dywanie z podobizną ulubionego zespołu?

#5 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 07:18:25

Taki dywan – plakat to świetny pomysł. Weź tylko pod uwagę to, że w tym wieku gust dziecka zmienia się bardzo szybko.

#6 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 11:09:54

Dokładnie. Ani się obejrzysz, a syn będzie chciał zmienić dywan. Lepiej postaw na coś bardziej uniwersalnego. Może geometryczne wzory?

#7 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 12:18:47

Geometryczne motywy działają na kreatywność, więc na pewno są ciekawym pomysłem. Modne są też dywany monochromatyczne. Najłatwiej taki wybrać, o ile synowi ten pomysł się spodoba. 

#8 ~Olaf~

~Olaf~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:56:15

Tak naprawdę, warto żeby syn wybrał sobie dywan do własnego pokoju sam. 

#9 ~Majorka~

~Majorka~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 07:22:38

Właśnie, 13 lat to już całkiem „poważny” wiek, w końcu to będzie królestwo syna, więc z pewnością najlepiej będzie, jeśli będzie czynnie w tym wyborze uczestniczył.

#10 ~Dywany Witek~

~Dywany Witek~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 12:18:31

Wybór odpowiedniego dywanu do pokoju nastolatka nie należy do decyzji łatwych. Warto zastanowić się, czym interesuje się nastolatek. Jeśli jest to zapalony miłośnik muzyki lub sportu, problem mamy właściwie z głowy. Wystarczy tylko wybrać dywan z motywem związanym z jakimś zespołem lub z muzyką i nastolatek powinien być zadowolony. Jeżeli nie mamy pewności co do preferencji nastolatka, najlepiej będzie wybrać dywan neutralny i uniwersalny, który będzie odpowiedni do każdego wnętrza. Takimi dywanami są proste dywany o uniwersalnych, jasnych barwach, idealnie komponujące się z każdym wnętrzem i gustem, a co najważniejsze dla młodego człowieka, nigdy niewychodzące z mody.
Pozdrawiamy,
Dywany A.Witek - sklep24.dywanywitek.pl

#11 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 11:24:28

Ostatnio fajne dywany widziałam w reklamie na instagramie :) Pamiętaj, że nie tylko dywan stworzy w pokoju nastolatka odpowiedni klimat ;) Warto zastanowić się nad własnoręcznie wykonanymi dodatkami - zasłony czy poduszki :)
Świetne tkaniny znajdziesz tutaj: https://www.mir-tex24.pl/12-tkaniny

#12 beata.lisek

beata.lisek

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 07:11:53

Może coś takiego jak w tej inspiracji: https://www.mirjan24...-dla-rodzenstwa

Moim zdanie jest fajny, nie jest dziecięcy, ale też nie jest zbyt poważny :)

#13 Wiktor565

Wiktor565

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 09:38:37

Moja latorośl jest obecnie na etapie wyboru dywanu do swojego pokoju. Chcę, by syn wybrał sobie  ten dywan sam, ale chcę też czuwać nad tym wyborem. Jaki dywan będzie odpowiedni?

Najlepiej jakiś krótki i w jednolitym kolorze. Jeśli dziecko ma 13 lat za chwile będzie chciał już na poważnie urządzać swoje wnętrze. Szkoda wtedy wyrzucać dywan i kupować nowy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych