Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~yayco~

~yayco~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 12:37:17

Bezkarność lekarzy i menadzerów służby zdrowia osiągnęła już taki poziom, że tylko radykalne kary są w stanie uczulić przychodnie na oczekiwania pacjentów. Wydaje im się, że skoro pacjenci przychodzą w ramach NFZ to nic nie płacą, a to przecież nieprawda. Brawo - nareszcie ktoś spoza lokalnego układu zaczął robić porządek w tym b u rd el u

#2 ~torunianka~

~torunianka~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 19:04:34

Dyrektor NFZ nie widzi problemu w zamknięciu poradni ginekologicznych ,bo jest 10 innych.To ze pacjentka przyzwyczaiła się do konkretnego lekarza ,jest pod jego opieką przez wiele lat a na dodatek ma poradnię tuż obok ,co szczególnie dla matek z małymi dziećmi jest ważne pana dyrektora nie obchodzi.Takie fanaberie to nie w ramach NFZ :angry:
A ginekolog to nie sprawa bardzo intymna i dla mnie ma znaczenie czy idę do lekarza znanego od lat czy nowego!
A to co mówi o limitach ,że nie wyznaczają ile osób maja przyjąć jest bałamutne -to skąd te problemy np. szpitali bo przyjęli więcej osób niż NFZ zakładał.

#3 ~rehabilitacja~

~rehabilitacja~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 07:47:05

Pracuje w poradni rehabilitacyjnej. Mam podpisany kontrakt na 80 pacjentów miesiecznie. Przyjmuje 2 x w tygodniu przyjmujac dziennie około 10 pacjentów (od 7 do 12 zależnie od tego ilu sie na dany dzień zapisze) co daje te 80/miesiac ktore mi NFZ zakontraktował.

Prezio tej hmm.. Instytucji nakazuje mi przyjmowac 3 x w tygodniu. Po co? Nie wiem.
Do poradni przychodzą pacjenci PLANOWI. Pilni ida do szpitala więc nie wiem o czym ten człowiek bredzi.

#4 ~kk~

~kk~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 13:50:41

"Ludzkie zdrowie nie ma ceny" - jak słusznie zauważył pan z NFZ. Wobec tego po zamknięciu poradni NFZ pacjenci przyjdą prywatnie i zapłacą. Jako lekarz mogę się tylko cieszyć.

#5 ~pol~

~pol~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 21:46:16

A czy pacjenci pozywają NFZ za zamknięcie placówki naktorenie wyrazili zgody i nie byli o tym poinformowani?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nfz, kontrakt, lekarz, przychodnia, umowa, zerwanie kontraktu, zerwanie umowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych