Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

50 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Stary motocyklista~

~Stary motocyklista~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 17:11:15

To zacznij najpierw czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam

To może wyjaśnisz w którym kraju można zrobić zawodowe "A"? Bo na pewno nie u nas.

#42 ~krzysui striptizer~

~krzysui striptizer~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 15:07:30

oj wy sie naobrazacie wspolnie na siebie a mi to kolo dupy lata jako zekomemu sprawcy bo jak bym kogos zabil to za swoje bym zabil i jezeli juz to najpredzej siebie ale to juz moj problem wkurza mnie tylko to ze smirdzace pismaki i tv klamia i oczerniaja grupe ludzi ktora kocha swoja pasje a wy tylko pir...e bzdury jak bysmy jezdzili po to zeby sie rozwalac czemu na tuska czy zus i skarbowe nikt nie narzeka jak tylko cos wymysla co brak wam odwagi zeby wyjsc na ulice wiec mordy w kubel i zajmijcie sie czym macie a najlepiej grajcie w pchelki bo to bezpieczne tylko kazy juz zapomnial co robil jak byl mlody no to trzymajcie sie i uwaga bo jak wyzdrowieje to kolejny motorek kupuje :) juz sie nie moge doczekac kiedy znow bedzie polowanie kogo tu zabic :D hahaha

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 17:19:26

~krzysui striptizer~

Jeżeli wyrażasz, jako motocyklista, taki szacunek do innych użytkowników drogi jak wyraziłeś do swoich czytelników stylem swojego postu to nie dziw się, że tak postrzegają motocyklistów.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 19:34:50

oj wy sie naobrazacie wspolnie na siebie a mi to kolo dupy lata jako zekomemu sprawcy bo jak bym kogos zabil to za swoje bym zabil i jezeli juz to najpredzej siebie ale to juz moj problem wkurza mnie tylko to ze smirdzace pismaki i tv klamia i oczerniaja grupe ludzi ktora kocha swoja pasje a wy tylko pir...e bzdury jak bysmy jezdzili po to zeby sie rozwalac czemu na tuska czy zus i skarbowe nikt nie narzeka jak tylko cos wymysla co brak wam odwagi zeby wyjsc na ulice wiec mordy w kubel i zajmijcie sie czym macie a najlepiej grajcie w pchelki bo to bezpieczne tylko kazy juz zapomnial co robil jak byl mlody no to trzymajcie sie i uwaga bo jak wyzdrowieje to kolejny motorek kupuje :) juz sie nie moge doczekac kiedy znow bedzie polowanie kogo tu zabic :D hahaha

krzysui naucz się pisać po naszemu bo "malo cie rozumniem"

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 23:09:13

Masakra co tu się wypisuje , widziałem to z odległości 15 metrów .KIEROWCA  motocykla rozpoczął manewr wyprzedzania na przerywanej lini .Niedowiarków zapraszam na miejsce wypadku niech sobie kroczkami policzą ,ile metrów jest do miejsca zdarzenia,od znaku końca zakazu WYPRZEDZANIA .Jeszcze jest widoczna plamka po wypadku ,a motocyklista jechał maksymalnie 60 może 70km/h .Dodam nie jeżdżę motocyklem i nie będę ,ale chłopak jest nie winny a eskort nawet kierunku nie włączył .A wy inteligenci zamiast pisać bzdury spacerek zrobić sobie ,obejrzeć miejsce wypadku a potem pisać . Motocyklista wracaj do zdrowia pozdrawiam.

#46 ~krzysio striptizer~

~krzysio striptizer~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 23:26:21

~krzysui striptizer~

Jeżeli wyrażasz, jako motocyklista, taki szacunek do innych użytkowników drogi jak wyraziłeś do swoich czytelników stylem swojego postu to nie dziw się, że tak postrzegają motocyklistów.

nie wiem kolego czy znasz takie pojecie jak ironia bo duzo ludzi pisze choc nie widzialo i w temacie maja niewiele do powiedzenia i tyle ale sad niech rozpatrzy jak bylo bo odwolanie poszlo

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 23:28:02

...,a motocyklista jechał maksymalnie 60 może 70km/h ....

Dobry jesteś. Specjaliści twierdzą, że jednym z powodów kolizji z motocyklami jest trudność w ocenie ich prędkości. Zdradź im jak to robisz a przekażą to innym i będzie bezpieczniej.

70 jest powyżej 60 a więc nie mógł jechać 70 jak maksymalnie jechał 60. A 60 to chyba nadal więcej jak dozwolone 50?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 23:32:24

nie wiem kolego czy znasz takie pojecie jak ironia bo duzo ludzi pisze choc nie widzialo i w temacie maja niewiele do powiedzenia i tyle ale sad niech rozpatrzy jak bylo bo odwolanie poszlo

Przebrnąłem przez pierwszą linijkę i stwierdziłem, że jeżeli Tobie nie chce się pisać to dlaczego mi ma chcieć się czytać.  :)

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 21:13:59

Dobry jesteś. Specjaliści twierdzą, że jednym z powodów kolizji z motocyklami jest trudność w ocenie ich prędkości. Zdradź im jak to robisz a przekażą to innym i będzie bezpieczniej.

70 jest powyżej 60 a więc nie mógł jechać 70 jak maksymalnie jechał 60. A 60 to chyba nadal więcej jak dozwolone 50?

A ty pajacu zaczynając manewr wyprzedzania masz tyle ile znaki pokazują. 

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 23:39:30

A według Ciebie tylko pajace nie wyprzedzają kogoś kto jedzie 50 w terenie zabudowanym? Jeżeli zaczynasz taki manewr mając więcej jak 50 na budziku to znaczy, że ten przed tobą albo jedzie 50 lub więcej albo ty zbliżałeś się do niego z prędkością ponad 50. 

Pajacu? Hmm... przejaw tolerancji względem tych co mają inne zdanie?  :D

Nie szanując innych dlaczego oczekujesz, że ktoś będzie szanował Ciebie?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: motocykl, grudziądz, wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych