Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 18:36:44

Nie przejmuj się. Jak wynika z codziennej obserwacji, na szczęście, "Ciebie" jest większość Tylko ta większość jakimś trafem czuje się w mniejszości. Z drugiej strony czym się tu chwalić, że się jest normalnym. Przecież to takie niemodne :D
Pozdrawiam i takiego myślenia w codziennym życiu innym też życzę.

Lubie byc niemodnym :D
Ale dobrze ze nie tylko ja mam tu takie spojrzenie na to wszystko ;)
Pozdrawiam i szerokosci zycze :)

#22 ~WOJCIECH~

~WOJCIECH~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 18:43:21

Chyba nie w tym temacie chciałeś napisać. On nie zmieniał pasa na lewy bo tam nie ma dwóch pasów! Poczytaj, zobacz, dowiedz się wtedy wypowiadaj się, byle mądrze bo głupoty piszesz.

nie odnosiłem się do wypadku tylko do tego co napisała Anna

a ona napisała .....motocyklista wyprzedzał na podwójnej ciągłej, a kierowca samochodu postanowił sobie skręcić z lewego pasu na prawy bo akurat nic z naprzeciwka nie jechało ;d i nie zauważył motocyklisty i tyle wypadek gotowy.............

widzę że to ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 20:33:47

Dla znacznej części twórców: Coś usłyszeliście (przeczytaliście). Informacje całkowicie szczątkowe. To czego nie było wiadomo (a nie było wiadomo praktycznie nic poza tym, że ulica, samochód, motocykl, kolizja lub wypadek) wymyśliliście sobie sami tak, żeby pasowało do waszego światopoglądu i już wiecie na pewno i jesteście gotowi walczyć za swoją prawdę. Podziwiam Was za tą umiejętność. Też bym tak chciał. O ile życie jest wtedy prostsze. Taki malutki matrix.  :)

#24 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 20:41:23

Najważniejsze że się nikomu nic poważniejszego nie stało. No wypadek zdarza się a wy sie tu napinacie jak nie wiem co na h*j? Połowa z was pewnie na 50cm jezdzi także nie zajmujcie głosu 

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 20:47:35

A ile cm3 według Ciebie sprawia, że człowiek jest godzien, żeby mógł zabrać głos? Swoją drogą dosyć ciekawa i specyficzna miara wartości człowieka.

#26 ~Motocyklistka~

~Motocyklistka~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 13:04:52

baran z niego i tyle, sam sobie winny, podwojna ciągła i wiecej nie mamy nic do pisania.

Tylko nie każdy baran ma prawo jazdy zawodowe i do tego na motor bo to już trzeba coś wiedzieć i mieć doświadczenie widzę że znalazł się rodzynek który nigdy nie przekroczył prędkości i jeździ zawsze zgodnie z przepisami a może Ty wogóle nie masz prawa jazdy co?? Jeśli nie masz nic do powiedzenia to wogóle nie zabieraj głosu.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 13:30:39

Tylko nie każdy baran ma prawo jazdy zawodowe i do tego na motor bo to już trzeba coś wiedzieć i mieć doświadczenie widzę że znalazł się rodzynek który nigdy nie przekroczył prędkości i jeździ zawsze zgodnie z przepisami a może Ty wogóle nie masz prawa jazdy co?? Jeśli nie masz nic do powiedzenia to wogóle nie zabieraj głosu.

A są "zawodowe" prawo jazdy na motor? B)

Większość kierowców samochodów jeździ zgodnie z przepisami, a większosć motocyklistów nie, choć jest też sporo kulturalnych kierowców jednośladów.

#28 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 18:45:54

Jej chodzilo o prawko zawodowe plus kat na moto.... juz nie dogryzaj a z tym ze wiekszosc kierowcow samochodow jezdzi przepisowo hmm wiekszosc motocyklistow tez jezdzi przepisowo i tyle takie gadanie. Kazdy zlamal jakis przepis i nie wierze ze tam gdzie 30kazdy z Was jezdzi 30.... sam latam na moto a na co dzien osobowka sluzbowo i tez lubie pozapierd...ac ale tam gdzie mozna. Nie szufladkujemy wszystkich przez bledy jednego i tyle.:)

#29 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 18:47:21

A tak ps to czym tam latasz motocyklistko? :P

#30 ~Bodzio~

~Bodzio~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 20:04:17

A ile cm3 według Ciebie sprawia, że człowiek jest godzien, żeby mógł zabrać głos? Swoją drogą dosyć ciekawa i specyficzna miara wartości człowieka.

Z motocyklem jest jak z wódką do pół litra nie warto się przysiadać.

To tak na rozluźnienie :)

LwG

#31 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 20:13:50

Z motocyklem jest jak z wódką do pół litra nie warto się przysiadać.
To tak na rozluźnienie :)
LwG

Hehe :D ale od czegos trzeba zaczac ;) i uwazac zeby nie przelac na poczatku :D

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 21:42:31

A są "zawodowe" prawo jazdy na motor? B)

Większość kierowców samochodów jeździ zgodnie z przepisami, a większosć motocyklistów nie, choć jest też sporo kulturalnych kierowców jednośladów.

Jeśli nie wiesz co oznacza pojęcie mieć zawodowe prawo jazdy to współczuję 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 22:01:55

Może mi podpowiesz bo ja akurat mam zawodowe prawo jazdy. Niezbędne kursy i badania konieczne do uzyskania owego prawa jazdy również. Ale zawodowe prawo jazdy na kategorię A??? Wtf???

#34 ~Bodzio~

~Bodzio~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 22:12:06

Może mi podpowiesz bo ja akurat mam zawodowe prawo jazdy. Niezbędne kursy i badania konieczne do uzyskania owego prawa jazdy również. Ale zawodowe prawo jazdy na kategorię A??? Wtf???

Nie mogę dodać linka bo uważają że to spam!!!

Ale może chodzi o to.

Wpisz w wyszukiwarkę  moto-medic

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 14:06:58

No nie wiem, napisz gdzie można zrobić zawodowe prawko kat A

#36 ~krzysio striptizer ;)~

~krzysio striptizer ;)~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 23:17:19

"motocykliści" robią z siebie ofiary i wielce poszkodowanych ale zapominają ze 99% wypadkow to ich wina. Co to za haslo-motocykle sa wszędzie????? Auta sa wszędzie a jakos nikt nie robi naklejek. W Norwegii bylby jeden mandat 20000 koron i odechcialoby się baranowi lamac przepisy. Tam jest kultura jazdy a nie to co tutaj ze dzieciaki nowobogackich dostają miedzy nogi 150 PS i hulaj dusza. stary zapłaci a igraja z z życiem innych.kiedys byłem czynnym motocyklista ale to co jest teraz to chamstwo i bezmózgowie w kierowaniu jednośladami powoduje ze nie będę traktować inaczej motocyklistów niż pozostałych uzytkownikow ruchu drogowego. czyli stoisz na swiatlach stoj w kolejce a nie przeciskaj się miedzy autami na zyletke.

to wyp...j do norwegii cwaniaku byles widziales ? to na jaki ch.j sie udzielasz baranie  /sprawca a motoru dorobilem sie sam

#37 ~kierowca baz stroju~

~kierowca baz stroju~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 23:21:24

No oczywiście że motocyklista nie miał winy, nie ważne że przekroczył dozwoloną prędkość i wyprzedzał na podwójnej ciągłej, to jest mało istotne. Powinni zabrać mu prawo jazdy bo mógł zabić ludzi, całe szczęście że nic mu się nie stało poważnego, ale żniwa się zbliżają a głupków z sianem w głowie jeszcze wielu. 

jaka ksywa glupia taki koment coz wiecej pisac

#38 ~krzysio striptizer ;)~

~krzysio striptizer ;)~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 23:34:47

czesc to ja ja ja to mi poniszczyli motocykl i powiem wam mam sie calkiem dobrze i ci co mnie znaja wiedza o co chodzi ;) a wszystkich "wielkich znawcow" pozdrawiam bo im was wiecej tym szybciej ja dochodze do siebie i tym szybciej wezme sie za wasze zony wiec niech zawsze chodza czyste i w seksownej bieliznie bo moga spotkac przystojnego motocykliste a wam nie koniecznie musza o tym powiedziec ot caly psikus

#39 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 06:29:46

czesc to ja ja ja to mi poniszczyli motocykl i powiem wam mam sie calkiem dobrze i ci co mnie znaja wiedza o co chodzi ;) a wszystkich "wielkich znawcow" pozdrawiam bo im was wiecej tym szybciej ja dochodze do siebie i tym szybciej wezme sie za wasze zony wiec niech zawsze chodza czyste i w seksownej bieliznie bo moga spotkac przystojnego motocykliste a wam nie koniecznie musza o tym powiedziec ot caly psikus

Ahahhaha :D zdrowiej Kris zdrowiej....

#40 ~Motocyklistka~

~Motocyklistka~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 16:22:16

To zacznij najpierw czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: motocykl, grudziądz, wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych